Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Ilka a mówiła od czego to? Czy po prostu Jaś częściej leżał na prawej stronie? Ja od tygodnia próbuje Się dodzwonić do ortopedy i kicha 🤨


Ta pediatra nie mówiła, ale ortopeda od bioderek pytała jak on układał mi sie w brzuchu, że to też ma jakiś związek i rzeczywiście ja zawsze narzekałam ze ciągle mam go na prawej stronie, tak mi ją wypychał i kopał 😉
Kasia Jasiek też własnie robi taki łuk jak leży na plecach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My w środę idziemy na szczepienie więc zobaczymy co nam powie o tej skłonności na prawą stronę, choć moim zdaniem jest lepiej. Na początku jak przekładałam Jasiowi główkę na lewo to tak nienaturalnie ta główka wyglądała, widać było że lepiej jej na prawo 😉 Teraz już tak nie wygląda ale mimo to widzę że Jasiu woli układać się na prawo, z tym że na lewo też Mu się zdarza, nie tylko jak sama Go przekręcę więc może obejdzie się bez rehabilitacji.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala napisał(a):
Czarny lok to strasznie dużo zapłaciłaś ja mam woreczki LANSINOH 25 szt kosztuje 22 zł a pojemniki do mrożenia n aallegro z pokrywką AVENTu kosztuje sztuka do 4zł


Tzn mąż kupował 🤨 Też aventa 130ml. i jeszcze się cieszył że babka mu spuściła 5 zł 🤔
Czyli jak mój nie układa się w łuk na pleckach to jest oki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko to dzis oszalalo, spi caly dzien normalnie, az to do niego niepodobne... ciekawe tylko czy w nocy bedzie spal..? bylo by niezaciekawie gdyby przestawily mu sie pory doby ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 😎
no my tez juz po szczepieniu i po bioderkach. strasznie płakał, ale dał się szybciutko utulic a teraz spi od 12 z jedna przerwa na jedzenie wiec na razie dobrze.
co do bioderek to sie zaniepokoiłam, lekarz powiedział że bioderka wykazują cechy niedojrzaości, że może tak być do 3 mies. mam przyjść na kontrol za 6 tyg. a na razie szeroko go łapać między nóżki i zakładac pielucę podwójną. wy tez macie kontrol? co wam lekarz mówił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej tak was czytam i moje dziecko tez jakies takie prawostronne i zaczynym sie martwic, a o co chodzi z tym lukiem????kurcze musze na to zwrocic uwage i go przekrecac. My dzis jeszcze na spacerku nie bylismy bo nie bylo jak Filip tylko na rekach i nie mialam jak sie ubrac a teraz spi mam nadzieje ze choc na godzinke uda nam sie wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W łuk to znaczy, że dziecko odchyla głowę do tyłu tak jakby chciał spojrzeć za siebie i wygina całe ciałko w łuk? Bo mój tak robi czasami przy przewijaniu...
Na brzuszku kładę go codziennie,ale nie chce za bardzo dzwigać głowy, jedynie leciutko podnosi, a na plecy z brzuszka i na odwrót jeszcze ani razu się nie przewrócił.
Tak czytam Was ile ściągacie tego mleka z jednej piersi to jestem w ciężkim szoku bo u mnie to 20 ml jak ściągnęłam to było dobrze a teraz to jak naciskam leci jedynie kilka kropel :9 już prawie nie mam mleka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
cześć 😎
no my tez juz po szczepieniu i po bioderkach. strasznie płakał, ale dał się szybciutko utulic a teraz spi od 12 z jedna przerwa na jedzenie wiec na razie dobrze.
co do bioderek to sie zaniepokoiłam, lekarz powiedział że bioderka wykazują cechy niedojrzaości, że może tak być do 3 mies. mam przyjść na kontrol za 6 tyg. a na razie szeroko go łapać między nóżki i zakładac pielucę podwójną. wy tez macie kontrol? co wam lekarz mówił?
mi mówił że mała ma dojrzałe bioderka i następna kontrola jak mała będzie miała 5 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak was czytam i moj sie chyba nie uklada w luk juz sama nie wiem...
na szczepienie w czwartek jadeale mialam dzis przygode dzwoniezeby siwe zapyt czy moge rejestrowac malucha na tel na szczepienie a pani ze nie ze musze w kolejce stac od 6 rano ja na to coo?? ze z dzieckiem chyba pani oszalala to 21 wiek jakie stanie w kolejce a od czego s a tel? a ona mina to jak pani nie da radytak to prosze zmienic przychodnie ..... co za malpa zadzw do kierownika i co moge dzien wczesniej zadzw i si e zrejestrowac o!!!!! wiedzma jedna a ona dostala zjebke!! 🤪 😠 tak trzeba chamstwem na chamstwo i tyle. wiec w przyszlym tyg bede dzwonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wazylam go wczoraj przed kapiela to ma 4700 ciekawe ile wyjdzie w czwartek u dr....

a moj mali y jak spi w lozeczku to na pleckach o glowka w lewo w nasza strone odwrocona tylk oczasem ma w prawo i nie zmieniza diabla a jak spi w wozku to jak mu pasuje i nie wiem czy mu zmieniac na sileczy nie?? c o myslicie?? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj maluch nie cierpi na brzuchu lezec.... glowkeledw dzwiga ale troszeczke tylk i ja k mu sie chce enormalnie lezy na brzuszku to daje glowe na rekei w lewo obraca a czsami lize sobie dlon a raczej ssie.. 😁 i mam problem bo niemam go kiedy na brzuszku klasc bo albo je cyca albo spi o a zaaraz po jedzeniu go nie poloze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...