Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie
mój aniołeczek postanowił dzisiaj w nocy wstawac co 2 godziny 😮 pospałyśmy w ten sposób do 10 bo kominiarz nas obudził 😠 a i tak go nie wpuściłam
Teraz mała śpi a ja jem śniadanie 🙂 późne, jak wstanie to zmykamy na spacer bo cieplutko jest a podobno trzeba się cieszyc bo zima idzie 🙂
Później Was poczytam, proszę dużo naskrobac żebym lekturę miała 😁
miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_p napisał(a):
Hej mamusie
mój aniołeczek postanowił dzisiaj w nocy wstawac co 2 godziny 😮 pospałyśmy w ten sposób do 10 bo kominiarz nas obudził 😠 a i tak go nie wpuściłam
Teraz mała śpi a ja jem śniadanie 🙂 późne, jak wstanie to zmykamy na spacer bo cieplutko jest a podobno trzeba się cieszyc bo zima idzie 🙂
Później Was poczytam, proszę dużo naskrobac żebym lekturę miała 😁
miłego dzionka 😘

Aniu moj Oli tak juz are nocy robi wczoraj jedynie usnal ok 20.30 i spal do 2 potem do 5 i potem do 7 ale mozliwe ze juz jest glodnyw nocy i mu nie starcza pokarmu mojego wiec dzis zakuoie kaszke i obserwuje jak cos to bede mu dorzucac do mojego mleka kaszki zeby zagescic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie wiem co to jej się przestawiło, może chciała się poprzytulac bo cały wczorajszy dzień praktycznie spędziła u innych na rękach. A najlepsze jest to że jak ją ktoś trzyma na rękach to i tak szuka mnie i tak się wpatruje 🙂

I wiecie wczoraj w kościele to się tak wzruszyłam że prawie popłakałam 🙂 i jeszcze dzieciaki zaczęły śpiewac i rączkami machac i tak sobie pomyślałam że Kamilka też tak będzie to łezka się zakręciła 🙂

Monika my na szczepienie 5 grudnia jedziemy, a mąż mi właśnie mówi że do końca roku 7 razy będzie musiał jechac do Łodzi na szkolenie, czyli cały dzień siedzimy z małą same 😞 i 5 grudnia też go nie będzie 😞

Ok. zbieram się na spacer tylko muszę małą wybudzic bo nadal śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika ja właśnie obserwuję Kornelkę pod kątem łapania stópek bo zobaczyłam jak Synek Kuzynki ssie palucha od stopy i wyglądało to przekomicznie 😁 ale jeszcze jej troche brakuje bo już zauważyła że ma stópki ale jeszcze ich nie łapie.. 🙂
a może te ząbki Oliego to już tuż tuż są bo przeczytałam gdzieś że właśnie jak Dzieciom ząbki wychodzą to budzą się często w nocy bo je dziąsełka bolą..

Ania ja mam tak samo w Kościele, w ogóle to sie nie mogę skupić tylko patrzę na te Dzieci buszujące przed ołtarzem i myśle że Kornelka też niedługo będzie tak baciarzyć 😁
a co do Łodzi to muszę przyznać że to moje najmniej ulubione miasto w którym byłam a rozprawa na którą idę dotyczy właśnie łodzi.. 😮

a na spacer dziś nie idziemy bo Mała harczy, kicha, kaszle, ma katar i błyszczące oczka więc dziś sie kurujemy

Domi ja też w weekend jadę do rodziców i zostaję już na święta 🙂 ale będziemy miały labę 😁 ale wtedy będę ją wystawiać na cały dzień na polko niech sie hartuje 😉 😁
i mam nadzieję że mi sie nie poprzestawia bo tak jej sie zdarza po podróżach a teraz tak ładnie śpi w nocy.. 🙂

ok idę sobie przypominać dalej jak to było w tym 2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

Jaś dziękuje za życzenia:*

I my dołączamy się do życzeń i uścisków dla Jasia 2 i Filipka 😘 😘

Zaliczyliśmy już spacer, bo super ładna i ciepła pogoda. Ja też słyszałam że od jutra ma się zienić i mają być deszcze:/ Byliśmy dziś w biedronce po pampki i przy okazji kupiliśmy takie fajowe rajstopki frotte ze słonikiem 😁

Monkado powodzenia na rozprawie. Zazdroszczę Wam Dziewczyny pobytu u rodziców, my musimy siedzieć bo rehabilitacja.

Jasiul też łapie się za stópki podczas przewijania głównie i teraz przebranie go to czasem graniczy z cudem, tak się wierci kopie i w ogóle 🙂 Właśnie zepsuł swoją gitarę, miał taką fajną grająca i lubił się nią bawić ale pierdzielną nią o podłogę:/ ech...i kup dziecku zabawkę 😉

Ania super ze wszystko Wam się udało, że masz już to za soba a co najważniejsze że diabełek wypędzony 🙂

My szczepimy 7 grudnia i też idę sama, jak zwykle zresztą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Test negatywny - dziś rano robiłam.
Ale do miesiączki mam jeszcze 3-5 dni...

My dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Sasanka waży 7900g.
Pani doktor pochwaliła że ładnie podciąga się do siadania, aż się zdziwiła 🙂
Ula pytałam o tą witaminę D. Powiedziała, że z dodatkowej porcji witaminy można zrezygnować latem, gdy jest ciepło, natomiast gdy jest zima to lepiej mu podawać, tym bardziej że dziecko jeszcze jest na takim etapie, że nam często ulewa. Mówiła sporo na ten temat coś o ciuszkach, że jak grubo ubrane do trzeba podawać a jak jest lekko ubrane latem na słońcu to nie trzeba, ale powiem Ci szczerze że dokładnie o co w tym chodzi to nie dosłyszałam bo Staś mi wrzeszczał po szczepieniu a Franek latał po całym gabinecie jak to mówiła... eehh nie mam podzielnej uwagi...

Buziaki dla naszych kochanych jubilatów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej filipek dziekuje za pamiec 😘przesylam jeszcze buziaki dla jasia nr1 i 2 😘 😘 😘 😘
my bylismy u lekarza bo filip ma katar i kaszel ale jak na razie szystko ok i oskrzela czyste musze sciagac jatarek i klas go troche wyzej.Monika moj tez sie ostatnio budzi po 2 godz i najczesciej nie chcial jesc tylko przytulaski i dalej spal no i potem odkrylismy zeba 🤪 🤪
Monkado nie denerwuj sie bedzie dobrze, trzymamy kciuki i ja tez sie ciesze na ten wyjazd tylko te pakowanie 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Ania super ze kamilka sie spisala na medal, taki anioleczek 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej po weekendzie
u mnie stoperan dał rade, więc źle nie byo tylko jeszcze mi cos po brzuchu jezdzi
zaliczylismy juz dzis rano poradnie w szczecinie i rajd po sklepach, miałam sobie kupic cos na ten chrzest ale wyszło na to ze małemu kupilismy sweterek i dla mnie na spodnie już nie starczyło, ale co tam, niech ma, taki śliczny, jakies sztruksy do tego, kaszkiet, koszulę mam i strój gotowy 🙂 ide poczytac was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola dzięki za info o tej witaminie 🙂 a ztym ubieraniem to chodzi chyba o to , że ona sie wchłania przez skórę, więc jak całe dziecko opatulone jest to nie ma możliwości

no i dobrze że negatywny, nie schizuj Karola 😜, bo ja też cała w strachu, to sie tak udziela grupowo zawsze, bo najgorsze to wiesz, że my cesarki miałysmy, a ja sie w ogóle kurde nie zabezpieczam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My od rana zaliczyliśmy wizytę mojej Mamy, spacer i odwiedziny u koleżanki, przed chwilką wróciliśmy 🙂

Jasiu i Filipku buziaki z okazji 4mcy!! 😘 😘

Monkado brawo dla Kornelki za nową umiejętność! 🙂

Ania no widzisz, zakupy się udały i Kamilka spisała się super.. a teściową nie ma co zaprzątać sobie głowy 😘

Karola uff... 😉 A waga Stasia super! 🤪 🙂

Zdrówka dla Kornelki i Filipka!!

A co do Master Chefa to też byłam za Kingą, Baśka mnie wkurzała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola super że negatywny 😘

Ula prawdziwa ryzykantka z Ciebie 😜

a teraz mam zagadkę- co to jest: małe, białe, twarde na dziąśle Kornelki? 😮 żeby nie było za łatwo to dodam- zlokalizowane jest w tyle (gdzieś na wysokości "czwórki") i uwaga z boku a nie od góry dziąsła.. 🤔 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi mnie też przeraża pakowanie.. powiem Ci że ja nawet to już powoli zaczęłam tzn poprzeglądałam ubranka i te "na styk" lub za chwilę "na styk" odłożyłam już na bok bo nie ma sensu brać żeby ubrać dwa razy no i przygotowałam te ciut za duże- w końcu muszą wystarczyć do końca grudnia 🙂 no i zrobiłam listę (którą cały czas uzupełniam) to będzie w piątek łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado pamiętam , że Franek w wieku kilku miesięcy też dostał coś dziwnego na dziąśle. To była taka krostka biała twarda. Lekarka wtedy mówiła żeby mu psikać Hasco-septem. Po kilku tygodniach zginęło.
Z tym, że ja mu tego nie psiukałam bo widać było że mu to w żaden sposób nie przeszkadza.
Staś jak się urodził to miał w 3 miejscach też malutkie białe krostki-położna kiedyś powiedziała że to perełki jakieś tam... teraz już są coraz mniejsze.

Ula podziwiam Cię, że tak lecicie bez niczego, ja bym chyba co miesiąc dostawała fizia.
Całkiem uspokoję się jak dostanę okres, może jeszcze było za wcześnie na test. W czwartek całe popołudnie przeryczałam, bo byłam wręcz pewna że jest coś na rzeczy. Dzisiaj odetchnęłam trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Monkado gratuluję Krnelci nowej umiejętnosci moja Kajcia też już przewraca się z plecków na brzuszek i to zdecydowanie chętniej niż z brzuszka na plecki 🙂 łapie się za nogi wzłaszcza jak się budzi rwie się do siadania no i próbuje zapakować stopy do buźki ale kilku cm jej jeszcze brakuije 🙂 no i na macie też mi "uciaka" haha 😁 😁 😁 😁

Karola uffff priszę tutaj takich schiz nie wprowadzać bo tu zawału dostaniemy 🤪 🤪 🤪 i jak chcesz to mogę Ci wysłać tabsy bo mam jedno nie ruszone opakowanie aha ale ja mam dla karmiących 😜 a Ty nie karmisz 😁

Ja całą sobotę spędziłam na zakupach a neidzielę w ciucholandzie uwaga byłam 6h i jakie budeńka kupiłam dla Kajci i mojej chrześnicy i to wszystko firmowe Mark&Spencer Cherokee H&M F&F super mówię Wam i za kazdą rzecz do 98cm płaciłam 2zł a większe 4zł 🙂 oczywiscie Kaja pokłóciła się z butelką i musiałam wracać do domu ją karmić i znowu jechać 😠 😠 😠 🥴 😞 cóż od jutra nauka jedzenia butli od nowa codzirenie będę jej podawać raz mleko z butelki bo to meczące jak trzeba wracać...

Całuski dla mojego zięciunia kochanego wczoraj teściówka nie mogła wejść na neta ale dzisiaj wysyła całusy ale lepsze całuski są od Kajci 😘 😘 😘

oczywiście dla Jasiulka nr 2 i Filipka również całusy wysyłamy 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Rosi ten pełzak fajny ale strasznie go mało na necie ale ta kula też świtna juz nei mogę się doczekać aż ją damy Kajusi 🙂

dobra zbieram się na fita buziaki laseczki do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaisia czy wczoraj również obchodziłaś imieniny? Jak tak to Wszysykiego najlepsiejszego 😘 😘 😘 😘 😘
wiecie jak mnie zaskoczył mój mąż w sumie dał mi taki prosty prezent ale ostatni raz ał mi chyuba na oświdaczyny mianowicie kupił mi bukiet kwaitów i Rafaello czerwone róze i tak mi się miło zrobiło 🙃 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...