Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki Kasia 😘 😘
Podziałało, ale u mnie panuje ostra patologia czyli cium cium cium kurwa mać na leżąco i wyprowadza mnie to z równowagi, bo nie zaśnie inaczej 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
zjedz mnie plizz
http://www.google.pl/imgres?start=24&num=10&hl=pl&tbo=d&biw=1366&bih=582&tbm=isch&tbnid=zCIppd4bi0yx0M:&imgrefurl=http://krolik-miniaturowy.blog.onet.pl/1,CT19398,index.html&docid=zjWigHtXkp6EfM&imgurl=http://republika.pl/blog_lc_955420/1910673/sz/tusia3.jpeg&w=340&h=240&ei=7nG_ULbdGNDDswbByoHYCA&zoom=1&iact=rc&dur=3&sig=103599088213262464171&sqi=2&page=2&tbnh=142&tbnw=186&ndsp=34&ved=1t:429,r:44,s:0,i:76&tx=114&ty=54
juz zjadłem 😁
http://www.google.pl/imgres?start=58&num=10&hl=pl&tbo=d&biw=1366&bih=582&tbm=isch&tbnid=H8dOKrIogtxgGM:&imgrefurl=http://www.www.kartkireligijne.eu/260_ekartka_dziecko_kroliczek.html&docid=eFIQLgqPWSs62M&imgurl=http://www.www.kartkireligijne.eu/kartki/14/260.jpg&w=500&h=339&ei=7nG_ULbdGNDDswbByoHYCA&zoom=1&iact=hc&vpx=562&vpy=300&dur=65&hovh=185&hovw=273&tx=121&ty=87&sig=103599088213262464171&sqi=2&page=3&tbnh=135&tbnw=212&ndsp=33&ved=1t:429,r:62,s:0,i:130

Ula rozwaliłaś mnie, aż prawie dziecko sobie obudziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi u nas też przez ok.2-3 dni jak jej zaczęłam podawać słoiczki to były takie luźne kupki i z 4-5 dziennie a później sie unormowało..

a co do króliczków to ja Kinia rozumiem Twojego Męża i u nas też Kornelka będzie bezkróliczkowa bo mój poprzedni królik to było najcudowniejsze zwierzę na kuli ziemskiej. Niestety miał problem z ząbkami a finał był taki że porobiły mu sie ropnie pod zębami w dziąsłach i trzeba było usunąć parę zębów żeby oczyścić te zaropiałe dziąsła, podobno mała jest przeżywalność takiej operacji u tak małych zwierzątek ale nasz przeżył tyle że go bolało to bardzo bo nie chciał jeść i z dnia na dzień był coraz słabszy, tarłam mu marchewkę i jabłuszko, robiłam specjalne papki i karmiłam łyżeczką, poiłam strzykawką, nosiłam na rękach bo nie miał siły już kicać a w końcu odszedł... ryczałam wtedy jak po stracie najbliższego przyjaciela.. 😞 😞 😞 i teraz też mi jest smutno jak sobie to przypomnę jak o niego walczyliśmy 😞 😞 głupie to ale tęsnkię za nim..
a nast królika z premedytacją wzięliśmy chorego ze schroniska, przeszedł dwie operacje i już jest ok ale złośliwa z niego bestia, gryzie wszystko a i tak go lubię ale do pierwszego sie nie umywa, pierwszy zawsze zostanie w moim sercu 🙂

ok spadam bo mnie na sentymenty zebrało 😜
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc 😁
Kasiu mała dzisiaj miała drugą dawkę 6 w 1, u nas 200 stówki w przychodni, w aptece 240 😮
Co do siadania, to Kamilka jak jest na rękach to się tak odchyla że głowy to już nie oprze i lekarce mówiłam to powiedziała że nie bronic jej i nic więcej samemu nie robic, na wszystko przyjdzie czas 🙂
Wygląda na to że Kamilka w nocy też budzi się na przytulaski 🙂 bo przy cycku momentalnie zasypia a jak próbuję wyjąc to sobie przypomina o ciumkaniu 🙂
Kinia ślicznych masz chłopaków, a Nikoś ze swoimi tekstami normalnie rozwalił mnie, fajnie jak dziecko takie wygadane jest
Rosi, Tosia fajne te kombinezony, ale nie na moją figurę

Monkado doskonale Cię rozumiem, my mieliśmy 19 lat psa kundelka i trzeba było ją uśpic,
to była najgorsza rzecz którą musiałam jak do tej pory zrobic, a na dodatek nie potrafię sobie wybaczyc jednego, że weszłam z nią i jak lekarz zaproponował że mogę wyjśc to wyszłam i mój pies był sam na koniec, poryczałam się

Zmykam spac, kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tośka właśnie byłam na brzuskzu i czytałam o tym jak pisałaś że Jaś to anioł i nic nie robi tylko śpi i musisz go budzić na karmienie 😁 😁 😁 po czym ja Ci odpisałam ze kaja też tak miała a różki pokazała po tygodniu 😁 😁 😁

Dobranoc jak zwykle postatnia tu jestem a rano nie ma mniekto dobudzić i zawsze mówię do Kajci "Kajciu daj mamie jeszcze chociaż 1 minut psania" ale nie zawsze jest tak askawa ale pół godziny to leżę z nią na przymus i jak już spac nie chce to biorę ją na klate do siebie ha ha ha to chociaż na moment zmruze jeszcze oko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to oficjalnie będę pierwsza!!!

ZOJUCHA mega całuski od wirtualnej cioci Nasz pierwszy półroczniaczek!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jednak nie spię 😜 zwolniłam ślubnemu stacjonarny a odpaliłam netbooka 😜
Tośka wiem co jest przyczyną kiepskiego snu Naszego i dzieciaczków!!! Toż to pełnia!!!

Śmieje się i mówię do M czy chowamy Kajci prezent pod poduszkę no ale mnie wyśmiał 😁 😁 😁

Wiecie mi tak zal jest Kajki jak ona tak płaczę przy usypianiu i wyciaga rączki żebym ją wzięła ale kurcze nie chce by spała z nami bo późneij ciężko oduczyć po za tym co to za spanie jak całą noc muszę uważać i obrócić się nie można bo nie ma jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
i znowu hektary do czytania miałam
i poryczałam się jak przeczytałam o psie, bo my też mielismy suczke kundelka i była bardzo stara juz, miała padaczke, coś z trawieniem, strasznie sie meczyła i rodzice musieli ją uśpic, a mnie nie było tam... i tata mój nie dał rady z nią jechać, tylko mama weszła, a ojciec strasznie płakał wiele dni, mama dzwoniła co róż że nie mogą sobie z tym poradzić że jej niema... boże piszę to i ryczę, ale durna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zwariowalyscie wczoraj?? 😁

no my dzis szczepienie weic zmykam sie ogarnac. do M mowie dzis rano masz mi cos do powiedzenia, aaaon ze nie ma czasu, mowie nie teraz tylko ogolnie,,cisza wiec m u powiedzialam ze jak nie ma mi nic do powiedzenia toto koniec.i wyszedl do pracy 😞

Zoja caluskow 1000 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ja wczoraj jak reejstrowalam Oliego to malo co i polknelabym tel ze zdziwienia haha jak mi sie zapyt na ktora godzine chce!! 🤪 🤪 😁 czsasami warto sie klocic o swoje racjea jaka satysfakcja uuu az przycmilo sytuacje z M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...