Skocz do zawarto艣ci

Dziwaczne akcesoria dla niemowl膮t | Forum dla mam


Kasiula_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
hehe
a偶 zapisa艂em wasze zdj臋cia na serwerze i wstawi艂em je w waszych postach, 偶eby nikt z zewn臋trznych stron ich nie usun膮艂. Dziewczyny, macie po oklasku za ciekawe znaleziska 馃檪

No ta p艂ywaj膮ca g艂owa jest przera偶aj膮ca 馃槷 Widzicie jakie to dziecko jest zaskoczone?
Mia艂bym identyczn膮 min臋, gdyby mi co艣 takiego za艂o偶yli.

Wychodzisz na chwil臋 z 艂azienki, wracasz, a tam tu艂贸w w jednym ko艅cu wanny, g艂贸wka w drugim...

A oto hit roku 2007 - "PRZYTULACZ"
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
hahahha przytulacz mnie rozbroil hahah 馃榿 nawet bym nie pomyslala ze cos takiego wynalezki 馃檪
a co do tego kola? ech w zyciu bym takiego wynalazku dziecku nie zalozyla.
hehe admin, niezle glowa i tulow oddzielnie hehe, jaka wyobraznia 馃檪 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
iwwwa napisa艂(a):
hahahha przytulacz mnie rozbroil hahah 馃榿 nawet bym nie pomyslala ze cos takiego wynalezki 馃檪
a co do tego kola? ech w zyciu bym takiego wynalazku dziecku nie zalozyla.
hehe admin, niezle glowa i tulow oddzielnie hehe, jaka wyobraznia 馃檪 馃お
iwa, to zajrzyj dalej, tam jest blender 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Przytulacz 艣wietny 馃檪 A co powiecie na to???
Os艂onka na siusiaka, na czas przewijania 馃お hahaha ciekawe, czy jest takie co艣 dla dziewczynek.. hihihih
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/pptpmain.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3352/pptpmain.jpg[/IMG][/URL]
Albo 艂y偶eczki do strzelania jedzeniem... hahaha genialne, tylko kto b臋dzie sprz膮ta艂 :P:P:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/zing.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1198/zing.jpg[/IMG][/URL]



Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisa艂(a):
Adminie co ci tak ten blender po glowie ciagle chodzi 馃榿
bo iwwa nie skomentowa艂a, wi臋c pomy艣la艂em, 偶e mo偶e nie przegl膮da艂a wcze艣niejszych post贸w 馃檪

Samantka: os艂onk臋 na siusiaka bym kupi艂 dla siebie na pla偶臋 ale..... za ma艂a 馃槥

a co do 艂y偶ki do strzelania jedzeniem, to ch臋tnie pozna艂bym tego pomys艂odawc臋 - mia艂by powystrzelane wszystkie okna w domu!!! Chocia偶 z drugiej strony... kupi膰 co艣 takiego osobie, kt贸rej si臋 nie lubi.... a偶 korci 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisa艂(a):
MonisiaD napisa艂(a):
Adminie co ci tak ten blender po glowie ciagle chodzi 馃榿
bo iwwa nie skomentowa艂a, wi臋c pomy艣la艂em, 偶e mo偶e nie przegl膮da艂a wcze艣niejszych post贸w 馃檪

Samantka: os艂onk臋 na siusiaka bym kupi艂 dla siebie na pla偶臋 ale..... za ma艂a 馃槥

a co do 艂y偶ki do strzelania jedzeniem, to ch臋tnie pozna艂bym tego pomys艂odawc臋 - mia艂by powystrzelane wszystkie okna w domu!!! Chocia偶 z drugiej strony... kupi膰 co艣 takiego osobie, kt贸rej si臋 nie lubi.... a偶 korci 馃お


A no 艂y偶ki na prezent dla kogo艣, kogo si臋 nie lubi s膮 idealne 馃檪 馃檪 Tylko trzeba by by艂o zademonstrowa膰 dzieciom jak to dzia艂a :P 馃檪

A co do os艂onki na siusiaka... sobie wyobrazi艂am doros艂ego m臋偶czyzn臋 na pla偶y z tak膮 os艂on膮 i jakbym takiego zobaczy艂a to chyba bym si臋 zeszcza艂a ze 艣miechu!!!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
no ten 偶el do dziwacznych rzeczy jeszcze ewentualnie mo偶na zaliczy膰 ale z pewno艣ci膮 nie dla NIEMOWL膭T - w w膮tku jest podane "dla NIEMOWL膭T" 馃檪 Poza tym ja bym tam kupi艂 mojej ten proszek - no ale ja jestem wariat, wi臋c nie ma co si臋 tak sugerowa膰 馃檪

Tamta przystawka do w贸zka na zakupy nie wydawa艂a si臋 dziwaczna, wi臋c sorki ale pozwoli艂em sobie dla dba艂o艣ci o atrakcyjno艣膰 tematu usun膮膰. Taaaaak.... wiem..... cenzura.... ale tylko w tym w膮tku. Mam nadziej臋, 偶e wybaczycie t臋 moderacj臋. Czy wolicie, 偶ebym si臋 nie wtr膮ca艂? Bo jak co, to nie ma sprawy 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisa艂(a):
no ten 偶el do dziwacznych rzeczy jeszcze ewentualnie mo偶na zaliczy膰 ale z pewno艣ci膮 nie dla NIEMOWL膭T - w w膮tku jest podane "dla NIEMOWL膭T" 馃檪 Tamta przystawka do w贸zka na zakupy nie wydawa艂a si臋 dziwaczna, wi臋c sorki ale pozwoli艂em sobie dla dba艂o艣ci o atrakcyjno艣膰 tematu usun膮膰. Taaaaak.... wiem..... cenzura.... ale tylko w tym w膮tku. Mam nadziej臋, 偶e wybaczycie t臋 moderacj臋. Czy wolicie, 偶ebym si臋 nie wtr膮ca艂? Bo jak co, to nie ma sprawy 馃檪

Nie ma sprawy 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisa艂(a):
admin napisa艂(a):
no ten 偶el do dziwacznych rzeczy jeszcze ewentualnie mo偶na zaliczy膰 ale z pewno艣ci膮 nie dla NIEMOWL膭T - w w膮tku jest podane "dla NIEMOWL膭T" 馃檪 Tamta przystawka do w贸zka na zakupy nie wydawa艂a si臋 dziwaczna, wi臋c sorki ale pozwoli艂em sobie dla dba艂o艣ci o atrakcyjno艣膰 tematu usun膮膰. Taaaaak.... wiem..... cenzura.... ale tylko w tym w膮tku. Mam nadziej臋, 偶e wybaczycie t臋 moderacj臋. Czy wolicie, 偶ebym si臋 nie wtr膮ca艂? Bo jak co, to nie ma sprawy 馃檪

Nie ma sprawy 馃槈
..
..a wystarczy tylko w tytule w膮tku doda膰..niemowl膮t i dzieci...i po sprawie....mo偶e by艂yby jakie艣 fajne zdj臋cia..w wiekszej ilo艣ci..wszak ludziom dziwacznych pomys艂贸w nie brakuje...hehe...
a dla doros艂ych ju偶 mam nawet jeden na my艣li...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Adminie ty to naprawde masz swietna wyobraznie.A oslona na siusiaka pewnie wielu mamom by sie przydala 馃槈Hehe.A co do tego proszku do wody,to sama bym sie w takim czyms pobawila..ale ja to takie duze dziecko jestem 馃榿 馃榿 Juz nie moge sie doczekac,az pojade do Polski,to sobie na trampolinie poskacze 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...