Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sto lat dla Victorii 🙂

Sylwia bula z bekonem bla jak zwykle zajebista, jak wszystko co gotuje moj maz 🙂

Monia dasz rade bo jeszcze chwilka i w polsce bedziesz 🙂

a nasza mala dzisiaj mile nas zaskoczyla. mowilismy daj dzidzi buzi i ona calowala dzidziusia w gazecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i my dolaczamy do zyczen dla Victorii !!! i duuuuzio prezentow!!
Goska jeszcze nie ma swiat ,a ona za chwile stanie na nogi 😁 szaleniec maly 🙂
My dzis bylismy u znajomych i byla u nich jeszcze jedna para z dzidziusiem 9 miesiecy, i ta mala tak byla zazdrosna o Zuzie!!! i specjalnie sie do mnie przytulala i patrzyla na reakcje Zuzi!!!!!!! a Zuzia jak to 5cio miesieczny bobas nie czuje jeszcze zazdrosci i miala wyjebane hehhehehhe ale fajne te dzieciaki, i ta mala raczkowala i pelzala ciagle do Zuzi i chciala sie NIA pobawic !!! hehehe a Zuzia malo myslac i kumajac tez lapala co jej weszlo w rece i tak tamtej wlosy by potargala gdyby nie moja spostrzegawczosc 😁 boszzz co to bedzie....... 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babeczki.
Spoznione,ale szczere zyczenia dla Viktorii.Sloneczko,zycze ci i twojej mamie przede wszystkim bezobjawowego zabkowania i przespanych nocek 🙂
Sylwiu odpisalam ci.Mam nadzieje,ze jakos tak zrozumiale,bo mi dzis mozdzek nie pracuje.U nas Julia miala wyjatkowo dobra noc,gorzej ze mna..W zasadzie przespalam moze godzine.Ehhh a taka nocka ze strony cory juz dlugo sie nie powtorzy,wiec przegapilam swoja szanse
Goska jestem pod wrazeniem.To sie nam Vaneska spieszy.Pewnie chce mamusi zycie utrudnic hehe.A na pana z nocki mozesz sobie popatrzec,wazne tylko,zeby nie dotykac haha
Moje dziecie juz 2 dzien glownie na mleku zyje.Dzis juz i tak lepiej,bo sama wypila,bo wczoraj to trzeba bylo ostro walczyc,zeby cos jej wciasnac.Ehhh ale przynajmniej ona ma humor dobry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂

Avatarki cudne 🙂 A vanesska zaraz zacznie raczkowac jak perszing i goska bedzie miala przekichane 😁 😉
Maryla robi tak jak Vanesska za pierwszym podejsciem czyli rece ida a nogi nie i bam na brzuszek 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj myslalam ze pekne z dumy. maryla ogladala gazetke z dziecmi i bylo wielkie zdjecie twarzy dziecka. i patrzymy co ona robi a ona nachyla sie i buzi daje 😁 za kazdym razem jak mowilismy daj buzi dzidziusiowi to ona dawala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki czad Nusia 🙂 🙂Ja probowalam Jule tego nauczyc,lae zlewa.Poczekaj,jak babcia z dumy peknie,jak powiesz daj babci buzi,a Marylka da hehhe 🙂 🙂Cwaniara z niej:*:* A ja wam sie musze pochwalic.Przyszlam w sobote do pracy a szef daje mi koperte z moim imieniem.Pierwsza moja mysl,ze wypowiedzenie.Otwieram,a tam wydruk maila z potwierdzeniem podwyzki dla mnie 😁 😁 😁 Taki prezent mi szef na swieta zrobil 🙂Myslalam,ze padne 😁 😁 Jak milo byc docenionym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Nusia a ten dzidzius to byl chlopiec ? 😁
Nudata moj humor podobny ...jak slysze chrapanie to mam ochote ZABIC, na szczescie po poludniowa drzemke se strzelimy z corcia ,a tata w pracy bedzie do 22 wiec nikt nie bedzie mnie budzil odglosami meczu itp... byl 2 dni w domu .....no i mam dosc!!!!! wszedzie go pelno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry !! 🙂
ide znow na nocke ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ojejjjjj ☺️ ☺️ ☺️ a moze dotkne Monika? 😜 taki prezent swiateczny sobie zrobie? 😜
Marcin ma juz urlop do konca roku.. boze chron mnie 😠 🤢
aaa dzisiejsze raczkowanie Vanesski doprowadzilo do zbicia wazonu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.
ja tylko na moment, bo jestem u teściowej, gdyż między 1i2 plomba mi wypadła w sb i myslalam,ze mniie dentystk przyjmie,le maja zapiernic przed swietami i nie da rady...no a wtedy tesciowka miala z mlodym zostac. No,ale nie wypalilo i wq czwartek jak pojedziemy do moich rodzicow to jestem umowiona do mojej starej dentystki na 16.30 🙂
tak w ogole to probowalam sie dogadac z mojja tesciowa,ale ni chu.. nie da sie!!!Upewnilam sie tylko w tym,ze jej nie znosze!! Tzn.tak na codzien udajemy,ze sie lubimy...wczoraj byli na 70tce i przyszla pijana,ale jeszcze nie dopita i zrobila mi drina i tak siedzialysmy, na poczatku bylo ok,ale pozniej zaczela sie glosna "rozmowa", mój A.sie obudzil i zazadzil,ze do spania idziemy i dobrze bo nie wiem jak to by sie skonczylo!!! On tez wkurwiony byl na swoja ukochana mamusie. ja jak sie polozylismy to powiedzialam A.,ze przepraszam go, ale teraz sioe upewnilam,ze nigdy nie bedie ok i w ogole przepraszam,ze sie z nia klocilam,ale jak ona jest pijana to z niej sie wszystko wyciagnie i nie zarzuci focha.A wiecie co on mi powiedzial? Ze nie mam za co go przepraszac 🤪 nie pamietam jak to powiedzial A.,ale cos typu: To ona jest nienormalna...kurde no nie pamietam dokladnego okreslenia. A i powiedzialam mu,ze teraaz juz wiem,ze nasze klotnie byly bezsensowne o rodzicow,a ich bylo najwiecej!No,ale robilo sie goraco miedzy mna a tesciowa...gdyby nie A.to by bylo ciezko.
A rano przyszla i powiedziala mi.ze jak mi cos wczoraj powiedziala,to zebym sie nnie przejmowala,bo ona nawalona byla i nic nie pamieta 😮 ja sie tylko zasmialam. Sorki za literowki,ale cos szwankuje ta pieprzona klawiatura!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam odpisać,że Gocha cudnie Vanesska raczkuje!! Pamiętam jak Alan tak niepewnie raczkował i to "kaleczenie"tego, jest to takie słodkie 😁
Nusia ja to próbuje dużo rzeczy Alana nauczyć,ale zlewka totalna. Jedyne co sie nauczyl to jezdic paluszkiem po ustach i wydobywać głos i wychodzi taki odgłos...na pewno wiecie o co chodzi,nie umiem dokladnie wytlumacyc.
Maja mam nadzieje,że nie bede żałować 🙂
Catrina wszystkiego co najlepsze dla Victorii, spóźnione,ale sczere życzenia:* po prostu wczoraj tu nie zaglądałam,bo nie miałam jak :*
A w ogóle u nas to nie wiem czy kolejne zęby nie idą,bo strasznie spuchniete dziasla u góry są,ale tak jakby dwójki. No i tego drugiego ąbka już jest troszkę widać 🙂)))
coś jeszcze miałam pisać i nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tak w skrócie tutaj napisane Ty czekaj jak Ci jutro na skypie opowiem ... dopiero będziesz kuźwa mi współczuć. No, a nawet znajac ciebie jak uslyszysz to, to pomozesz mi ja odstrzelic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Tusia tesciowe od tego sa 😁 rozumiem Cie doskonale cokolwiek do niej mowie to grochem o sciane,najlepiej wylapuje to co moze innym dalej przekazac ze swoim ubarwnieniem tematu, niecierpie ludzi,ktorzy udaja,ze sluchaja.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...