Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MAryla znowu spi i to zasnela z Jackiem co sie jeszcze nigdy nie zdarzylo 😁
chyba odsypia te 3 tygodnie 😜

Koniecznie musze ta ksiazke przeczytac 🙂Jak to mowia gdzie diabel nie moze,tam babe posle.Zadzwonilam do virgina.Nie dosc,ze zmniejsza mi sie rachunki prawie o 10f,to jeszcze za darmo nowy router mi przysla 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja odrabiam 3 tyg. leniuchowanie- sprzatam, szoruje, piore, prasuje.....
i jeszcze jedno - nie sadze abysmy szybko wrocili na ukraine. podroz ponownie byla porazka tatalna,
wyjechalismy z domu o 5 rano 21go a bylismy w domu u dziadkow zamiast 22gp rano, to 23go w nocy 😠 😠 😠 😠 potem - mielismy wrocic 9go stycznia, a wrocilismy 13 go 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis duzo znow zalatwilam 🙂 i bylam u lekarza, tabletek wcale nie musze zmieniac. Powiedzial,ze jestem glupia bo od ostatniego wazenia spadlo mi 9 kilo. Glupi sa faceci, on nie widzi problemu ,a ja wiem ,ze mi sie waga zatrzymala 😠 cisnienie mi zmierzyl. ok.
A podczas mojego pobytu w przychodni okolo pol godziny Zuzia sie darla wnieboglosy bo glodna,a tata dal jej CHRUPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i sie dziwil ,ze calego zjadla 😠 noz kurwa ja wchodze i slysze jak ona mamamama ciagle wola i placze. Od raz wiedzialam,ze glodna bo tylko wtedy mnie wola. I jak ja mam zostawic go na caly dzien z dzieckiem? 😠 Ma rozpiske na lodowce, kiedy spi, kiedy jje. I wie jak ja sprawdzac, jak dziecko,ktore normalnie nie placze zaczyna sie drzec to od raz wiadomo,ze albo spiaca,albo glodna. Ale jestem na niego zla 😠 a bidulka zjadla i od raz zasnela...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj diabelek zmienil sie w aniolka, mam nadzieje ze to nie chwilowa przemiana. Dziecko nie do poznania-spi, je i sie cieszy, nie ma marudzenia, placzu, bawi sie sama jak nie spi, gawozy. jestem przeszczesliwa. wczoraj zasnela o 23 i z przerwami na jedzenie spala do 11 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia fajnie,ze sie doczekalas spokoju 🙂
Moje male sie wybawilo na macie po kapieli ,wypiszczala sie chyba wyczerpala limit na dzis dzwiekowy.......ufffffffffffff pojadla i jeszcze sie pobawila na lozku i przelozylam ja do lozeczka to chwila i lulu .....moje malenstewko 🙂
ja jutro jak pogoda pozwoli planuje siakies poszukiwania spiochow dla Zuzy bo wszystkie nagle maja za krotkie nogawki!
Wiecie jak ona juz sie rwie do siadania!!!!! a ja bym tak chciala zeby popelzala .......a ona ni huhu, na plecach sie przemieszcza dupka do gory podrzuca i sie przesuwa wszedzie gdzie chce, na brzuszku chwile sie powierci ,pobryka i sie drze.....LENIWIEC w mame 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mialam zamiar do asdy tej firmy george tez sa niezle.. hehe i nawet sie rozciagaja troche 😁
Do sainsburego tez moze pojde ale to jutro pogoda pokaze bo mam troche dalej.....ehhh wogole to mi sie przypomnialo,ze mam 2h jazdy......to se juz poszlam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kasia,to co sie stalo,ze tak sie przeciagnelo?Gosia zazdroszcze

bo to ukraina i tam wszystko jest mozliwe 😠 - odwolane loty, przesuniete godziny,
nawet mozna uslyszec, siedzac juz w samolocie, ze samolot nie moze wystartowac, bo jest awaria silnika 😠 😠 😠 (kijow- lwow) w kijowie sie przeciagnelo. na szczescie po wielkiej awanturze dostalismy pokoj w hotelu w trakcie czekania, to mala mogla sobie pospac w lozeczku, bo mieli wlasnie takie pokoje.
a w drodze powrotnej - akurat w dniu, kiedy mielismy wyleciec - lwow ogarnela wielka mgla i nic nie latalo. przebukowalismy dopiero na 13go, bo wczesniej nie bylo nic wolnego i zeby bylo smieszniej to pozniej tez nic nie bylo, wolny termin - 13go w piatek, bo to kraj pelen zabobonow i tym razem na nasze szczescie 😉 samolot lecial prawie pusty a tak do konca miesiaca byl full 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Monia ja Cie przepraszam, bo to kuźwa wszystko przeze mnie..mam straszne wyrzuty sumienia 😞 😞biedna Julcia :* zdołowałam się troszeczkę wczorajszym smsem.. 😞

a my byliśmy na zakupach i się tym również troszkę zdołowałam i od dziś biorę się za siebie 😞 byłam w tym chińskim markecie i jak to Chińczyki same małe dupy mają,więc tam najwięcej spodni rozmiar 25-28, a przymierzyłam 30...za mały, na szczęście znalazłam jakiś 31 i dobry jest. No,ale rozmiar..rozmiarowi nierówny, bo przymierzałam takie bardziej eleganckie leginsy i z takimi kieszeniami śmiesznymi XL ok, a takie które mnie i Arturowi się podobały XL za małe...zapiełam się,ale na wciągniętym brzuchu. Arturowi się podobały,bo bardzo podkreślały mają pupę 😜 Artur kupił sobie spodnie,2 pary bokserek..młodemu kupiliśmy komplet:sweter, bluzka, spodnie za 45zł 🤪 jak na Polskę to naprawdę mało, a i Zuzi kupiliśmy buciki...19zł kosztowały 🤪
a co do bluzek to jest mega dużo fajnych..tylko jakieś takie krótkie.
No,ale serio zdołowałam się tymi pier...zakupami i przez miesiąc będę ćwiczyć i mniej jesc,tzn. zdrowiej...i zobaczymy czy coś zrzucę, bo naprawdę idzie się zdołować.
ja nie powiem, bo i tak mam spodnie 2rozmiary mniejsze, bo kiedyś miałam 33, ale ja naprawdę uważałam się za dużo szczuplejszą niż przed ciążą,a tak naprawdę nie jest.

jeszcze mam pełno gazów i jestem "napompowana" 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam porannie 🙂
Tuska nie doluj sie-chinczyki to takie male ludki to i rozmiary maja male 😜
Kasia-wspolczuje podroznych klopotow.
Ja tez kupuje w sainsburym pizamki,z georga nie lubie bo maja malo zatrzaskow na nogawkach i maleu zawsze girki wylaza na wierzch 😆
Wiecie co dziewczyny-to chyba jednak mleko uczula malego-od kilku dni daje mu to bez laktozy i juz jest poprawa, zaczerwienienie blednie,i kupka jest mniej zielona i wodnista,a wiecej zolta i taka"tresciwsza" 😉
Dobra mykam narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 🙂!! Kasia jak przeczytalam co na Ukrainie to masakra 😮 no ale juz jestescie spowrotem 😉
Nudata bardzo sie ciesze,ze Patrykowi zlazi to uczulenie, a smarujesz go tez tymi sterydami? To pewnie tez pomaga..
Tuska ja juz kiedys sie przejechalam kupilam legginsy z hongkongu na ebayu i rozmiar ok chociaz wedlug nich Ska a ja mam raczej M-L ale za to nogawki siegaja mi za kolana 🤪 😁 ale to nic do kozakow gra heheheh
A swoja droga to ja mam mocne postanowienie nie popijac wieczorem %!!!! Dopiero za tydzien w Sb 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska dalej nie ma Plotkary na zalukaj 😜 no jak chcesz to Ci opowiem!!!! 😎 hehe
Zuzek spi, pranie sie piere, na dworzu cieplo ale chmurzasto, Michal zaraz wroci. Ja niedlugo bede jezdzic!!!!!!!! Dzis pogadam o egzaminie juz chce miec to z bani bo zwariuje! a i zamowilam wczoraj kieculke do chrztu taka prosciutka taniutka jak chcialam. za to szatke bedzie miala piekna i dodatki piekne 🙂 a kieca kosztowala mnie tylko 8£!!!!!! i uwierzcie ,ze ladniejsza niz takie za 30-40 niektore wygladaly jak worki....
Sylwiuuuuu co u Ciebie???
Nusia jak Marylka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo se dziaselka pewnie drapie 🙂 ja tez chce na solarium.......kurde znow glupia przerwe zrobilam miedzy ostatnim razem i znow sie zjaram 😠 to moja glupota bo ja ZAPOMINAM !!!!
Dostalam kwiatuszki 😜 i nic nie zawinil!!!! Jajo znosi bo zostaje zaraz z Zuza 2h 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...