Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
a nam Patrick jakos sie dziwnie przestawia 😮zawsze kapalismy go o 20-tej teraz musimy o 19.30 bo potem jest strasznie marudny,no i budzi sie o3 nad ranem i na gadanie mu sie zbiera i smianie i tak do 4 potem spokojnie zasypia 😆
Dziewczyny jak to jest z tm wprowadzaniem pokarmow? jak dostal marcheweczke to ile musze dni odczekac zeby wprowadzic mu np jabluszko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata teoretycznie kilka dni, ja tam sie nie pieprzylam i dawalam dalej. Po marchewce raczej nic mu nie bedzie jesli sie juz wykupkal bo marchewa podobno bardziej spaja kupke i to jest wlasnie to co musisz obserwowac podajac ja czy go brzusio nie boli. Z jabluszkiem uwazaj , najlepiej pieczone albo sloiczek, ja dalam troszke swiezego i bolal ja brzuszek, po sloiczkowym tez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska wyczytalam na stronie plotkary,ze chyba bedzie klapa ze slubu bo Georgina wroci i cus namiesza 😁 😁 wkurzam sie na te akcje internetowe w Pll bo nie ma nic do scigania wszystko blokuja gnoje 😠 komuchy pieprzone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale jaja 🤢
Marcina matka z tym swoim factem jest X czasu juz... sto razy sie mieli zareczac i chajtac...
a tu mi Marcin sie oswiadczyl i zaczelismy mowic o cywilnym w tym roku, a tamta Marcinowi dzis esa pisze ze ten Jacek dal jej pierscionek zareczynowy a w kwietniu cywilny biora 😁 😁 😁
stare a głupie 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze,pierwszy raz od 6 miesiecy pospalam w dzien i to 2 godziny.Od razu mi lepiej.Caly czas zastanawiam sie,co z tymi sasiadami z gory zrobic.Juz kiedys probowalam z ta laska gadac,z reszta ci sasiedzi obok tez.Proponowalam jej,ze moge z nia nawet isc do urzedu,bo wiem co sie u nich dzieje itd.Ale laska wszystkiemu zaprzecza,bo sie go boi.Wiem ,ze Michal(ten sasiad obko)dla odmiany tamtemu kolesiowi pojechal,ale to tez nic nie pomoglo.No i zastanawiam sie,czy z landlordem o nich nie pogadac.Bo to jest przegiecie,co tam sie dzieje.Ostatnio koles np jej kazal pol dnia w szafie siedziec.Michal mowil,ze ostatnio ja zastali kleczaca pod drzwiami od mieszkania z paskiem na szyi i klamnce bo tamten ...Szkoda mi jej i tego 8letniego synka,ale ile mozna sluchac awantur,bicia i placzu tego dziecka??Jutro ma Edzio u mnie byc prog w lazience robic,to chyba z nim o tym pogadam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kurcze,pierwszy raz od 6 miesiecy pospalam w dzien i to 2 godziny.Od razu mi lepiej.Caly czas zastanawiam sie,co z tymi sasiadami z gory zrobic.Juz kiedys probowalam z ta laska gadac,z reszta ci sasiedzi obok tez.Proponowalam jej,ze moge z nia nawet isc do urzedu,bo wiem co sie u nich dzieje itd.Ale laska wszystkiemu zaprzecza,bo sie go boi.Wiem ,ze Michal(ten sasiad obko)dla odmiany tamtemu kolesiowi pojechal,ale to tez nic nie pomoglo.No i zastanawiam sie,czy z landlordem o nich nie pogadac.Bo to jest przegiecie,co tam sie dzieje.Ostatnio koles np jej kazal pol dnia w szafie
siedziec.Michal mowil,ze ostatnio ja zastali kleczaca pod drzwiami od mieszkania z paskiem na szyi i klamnce bo tamten ...Szkoda mi jej i tego 8letniego synka,ale ile mozna sluchac awantur,bicia i placzu tego dziecka??Jutro ma Edzio u mnie byc prog w lazience robic,to chyba z nim o tym pogadam..


ja bym zadzwonila na policje jak akcja sie zacznie bo nic innego nie pomoze na tego drania,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska Polacy.Kolesia nigdy nie widzialam na oczy,a mieszka tu juz z 2 lata...Za to laska to taka szara myszka i od tamtej rozmowy mnie unika.Wczoraj Michal ich policja nastraszyl,to byl spokoj na pol godziny..potem byla jazda,ale maly nie plakal.Szkoda mi ich,ale przez nich Julia nie spala,bo sie bidulka wystraszyla i co chwile z placzem sie zrywala,nawet teraz w dzien.Mlodego do szkoly nie puscili i znowu babke wyzywa... najpierw pogadam z lanlordem,zeby wiedzial,co sie dzieje i nie byl zdziwiony jak policja tu ktorejs nocy przyjedzie...Iza dobrze robisz,widocznie dla Mikolaja jeszcze troche za wczesnie na nowe pokarmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia szczerze? to ja bym na policje zadzwonila,bo tak naprawde to landlord nie ma nic do gdania..a jak policja przyjedzie (zwlaszcza wtrakcie awantury) to moze gosciu sie spokoi...
Pamietacie,jakies pol roku temu mialam tez jazde z sasiadami(Polakami), dzwonilismy na policje i do cunsilu i oni ich skutecznie uspokoili 😁 😁
Teraz wystarczy ze ide obok,to odrazu muze sciszaja i kloca sie szeptem 😜
czyli w sobote Patyk dostanie jabluszko ze sloiczka,tylko nie wiem lepiej jabluszko czy lepiej soczek jabluszkowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Monika to chyba by samobojstwo bylo 🤢 wspolny slub 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
a Ci sasiedzi to polacy czy angole???

Ale jaka oszczednosc kosztow 😁 😁 😁 😁

ee wez mnie nie denerwuj bo Cie w dupe kopne 😜

To kopnij 🙂 🙂 🙂Nudata moze i masz racje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Goska dobry pomysl 😁 moze niech oni Wam zafunduja jako "rodzice" hehehehhe powiedz jej na zawal padnie tesciowka hehe
Monia az mi sie goraco zrobilo jak to przeczytalam o sasiadach dla mnie takie zastraszanie jest nieyobrazalne a kobieta niech sie opamieta dla dziecka jak dla siebie nie potrafi.......macie racje interweniujcie nim on cos zlego im zrobi....a tu policja sie nie pierdoli tylko zaraz sie sluzby dzieckiem zainteresuja i bedzie ich kurator pewnie odwiedzac.
Dobrze,ze chociaz slowo policja na niego dziala. Zajebalabym typa chyba jakbym tam mieszkala. ..
A u nas spokoj, kupilam dzis malej puzzle piankowe i bardzo jej sie podoba skrobanie ich 😁 i przemieszcza sie w koleczko bardzo powoli na brzuszku! baaardzo powoli 😁 chyba kupie jeszcze jedne bedzie miala cieple bezpieczne miejsce do turlania 🙂
i zjadla dzis pierwszy raz pasta with vegetables i tak jej smakowalo ,ze az stekala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...