Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
zajebista czapa 🤪 ejj dziewczyny zakladlayscie juz dzieciakom zimowe kurtki? bo ja chyba z 3 razy juz malej zakladalam...
aa i mam romans ☺️ jaki uzywacie albo polecacie dobry antyprespirant? bo albo do tego mojego pachy sie przyzwyczaily alb sie zjebal bo jebe jak zdechly szczur 🤢
Maja mam sprawe co do housing benefit bo Ty wypelnialas niedawno.. wpisywalas tam ile wydajesz na rachunki prad itd. i ile na Ciebie, Michała , Zuze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Dobra Monia to od jutra zaczynamy :P

Ok doki,ale ja od razu zapowiadam,ze w weekendy pije alkohol hahaha.Zeby potem nie bylo,ze oszukuje,to od razu zapowiadam 😁

hahaha ja tez musze w takim razie zapowiedziec ,ze czasami zdarzy sie jakis drink lub piwko... ale na pewno dam znac kiedy |:p przyznam sie hehe
a co do cwiczen no to tez na pewno jakies beda! Monia i Ty tez dawaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sie usmialam heh
Gosia nie pisalam ile wydaje na jedzenie itd ale tam jest pytanie czy sami placimy za prad gaz wode itd , i czy za wynajem sami no szczegolowe pytania sa.Ale nie przypominam sobie zebym kwoty pisala odnosnie pradu np,czy gazu...oni chyba sami to sprawdzaja.......heheh szkoda,ze nie ma opcji ile placimy za ubezpieczenie auta bo bym wtedy dostala napewno 😁
Sylwia mi tez sie bardzo podobaja kolczyki bo sa inne, ja mam cala skrzyneczke kolczykow kazde z innej bajki 🙂 ogolnie to kolczyki sobie zwoze z roznych miejsc, nie nosze bransoletek czesto, pierscionki to tylko zareczynowy i obraczka ale to tez jak sobie przypomne bo w domu zdejmuje,a kolczyki .....i lubie drewniane i takie popaprane 🙂 mala bedzie mi podkradac jestem pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja mam duuuzo fajnych czapek,moge sie podzielic,bo z wielu mloda juz wyrosla 🙂 A przypomnialo mi sie,bo rano pytalas,czy nam tez z rur wali.U nas jak nikogo pol dnia nie ma,to jak w kiblu wode spuscisz,to wali z prysznica 😁 Magic 😁 Sylwia zdjecie bezbledne.Ucaluj misia ode mnie.A co do kolczykow,to tez mam pierdolca.Dobra lece pod prysznic i spac,bo padam na ryj,a jutro z rana ide do tej kolezanki co urodzila prawie 5kg dziecko na odwiedziny 😁 Maja jak juz ci sie atmosfera w domu oczysci i calkiem z cycka zrezygnujesz to sie wpraszam do ciebie na piwo,bo juz chyba z 10 razy mi sie to w nocy snilo 😁 😁 😁 Sylwia to ja bede na psp move codziennie grac,bo i tak mi nie wolno cwiczyc na lezaco.Moze byc? 😁 😁 Dobranoc,pchly na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny. To jak diety dzień 1? 😁
zaraz sobie walnę kawoszczaka, a później jakąś kanapeczkę, no ok dwie :P
a co do rozmiaru to ja noszę M, czasem zdarzy się L...no ale prze ciążą no stop miałam L 😞
Czapeczki cudowne, a jeszcze bardziej cudowne na główkach dzieciaczków:*
coś miałam jeszcze pisać,ale zapomniałam.. :/
a my standardowo po zmianie czasu na nogach od 6.30..chyba się młody będzie miał ciężko przestawić.
Powiem Wam, że moje dziecko jest niemożliwe! Nie siedzi, nie raczkuje..a kuźwa wstaje na nogi. Najpierw było przy nas jak leżeliśmy, później wyćwiczył wstawanie przy bujaku, wczoraj 3razy przy meblach, a dzisiaj przy ławie 🤪 🤪 niestety mamy szklaną i podniósł się, a zaraz pośllizgnął i przywalił czołem o dolną szybę, ale wzięłam go na ręce i nie zdążył zapłakać, ale groźne to wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Tuska dobrze,ze nic sie nie stalo.... 🙂
Pogodzilam sie tymczasowo z Michalem, gadalismy chyba do 2giej w nocy i juz sie pakowac chcial i do hotelu jedzie i to tamto ale nie odpuscilam ,szybko spokornial na szczescie, mimo,ze malutko spalam czuje sie wyspana on tez, bo przynajmniej to zeszlo z nas.uffff
Dobrze wiec zaczynamy diete bo ja wczoraj caly dzien ladnie sie trzymalam ,a wieczorem maly glod kazal mi zrobic paste jajeczna 😁 na dodatek Michal wrocil po 22giej z cheescaakem i pozarlam 2 kawalki!!!!!!!!! Dzis rano weszlam na wage i huj mnie strzelil 😁 Dobra wiec wszystkie dzis zaczynamy, nie oszukujmy sie 😁 bo klamstewka jest latwo polubic :P

Zuzia dziekuje za zyczenia 🙂 Moj maly brzdacek 4 miesieczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze nosilam rozmiar spodni 40-42 gory 38-40, Tuska Ty pewnie Lki bo masz duze cycki 😁 Ja takich nigdy nie mialam,teraz tez szalu ni ma ale jak skoncze karmic to staniki chyba A beda heheehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...