Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂 u nas tez fajnie slysze,ze mala sie wlasnie obudzila!! 🙂
Tuska to wymeczylas synala na basenie to i ladnie spal 🙂
Nudata Patrys NAPEWNO liczy na ogromnego Mikolaja heheheh
Pozniej wejde pogadac poki co ide Zuzie ogarnac 😉 milego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Witam sie rana 🙂
Patrick przespal wspaniale cala noc bez jeczenia i stekania... teraz gada sobie do krowy 😁
Tuska- zazdroszcze wypadu na basen...u nas tu sa same takie zapyziale,wiec dopiero w Polsce czeka mnie taka przyjemnosc.
Dziewczyny ile wasze maluchy jadly jak mialy 3 miesiace? Bo obawiam sie czy moj grubasek nie je za duzo.Od tygodnia pozegnalismy sie z cycem i teraz tylko butla- 6 razy w ciagu doby pomiedzy 120-180, najczesciej 150ml. Oczywiscie midwife stwierdzila ze to idealnie,ale ja nie chce go spasac za bardzo 😮 tylko on jest co 2-3 godz. glodny 😮 a herbatka,albo woda nie wchodza w rachube...bo po kilku lykach wypluwa smoczek i w ryk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia jadla w porywach 90-120 ml ale ona tak ma, teraz ma 5 i pol miecha i dalej jje 120 6-8 razy dziennie tylko kaszki wieczorem wypija 150. A z tego 120 to i czasem zostawia 30.., wiec Nudata jak glodny to niech jje. Nie przepasiesz go raczej :P Jak bedzie mial za duzo to zwroci jedna albo druga strona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
musze sie pochwalic ze tata po 8 dniach spania w livingu wrocil do sypialni 😁 mala nie obudzila sie az do 3, ale okolo 12 dalam jej mleko na spioch bo sie wircic zaczynala. a najlepsze ze ja z tego podekscytowania do 1 zasnac nie moglam 🤪

zrobilam malej racuchy z jej mleka, maki bez glutenu i jajka. pokruszylam na to banana i wciela calego 😁 a ze wyszlo 8 to reszta dla mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia fajny pomysl z tymi racuchami 😁 sama bym zjadla hehe
A jajecznice czytalam,ze mozna na parze siakos z szklance sie scina 🤔
Ciekawe jak Goska... 🙂 pewnie przespi caly dzien 😁
a ja znow pranie 🤪 🙃 i jak tu nie miec wilgoci w domu jak maja sie okna nie pocic....teraz mala spi na gorze wiec pouchylalam na dole okna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jajowe wczoraj mialysmy, tylko mala po kilku kesach zaczela miec odruch wymiotny 😮 a smazylam na maselku na patelni bo kiedys probowalam na talezyku na parze to zajelo to milion lat i wiekszosc jajka sie przykleila do talerzyka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
i maselko wszamala juz ? a ludzie tak sie boja maslo dawac 😮 ze niby oliwa najpierw itd.


maja im dziecko starsze tym latwiej dawac rozne produkty. wiem po sobie bo zarzekalam sie ze tego czy tamtego nie dam, a teraz mala wcina wszystko (w ramach rozsadku oczywiscie 🙂) i prawie zawsze probuje naszego obiadu, bo po roku to juz to samo ma jesc a to za miesiac 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja od poczatku dawalam jej maslo.Nawet jak marchewke gotowalam,to z maselkiem 🙂A teraz je na sniadanko chlebek z maselkiem i szynka,badz serem i nic jej nie jest.Z reszta w wielu przepisach dla dzieci jest napisane,zeby maselko dawac.Z reszta ja nie patrze w ksiazki co od kiedy mozna dawac,tylko ide za glosem rozumu.Daje jej cos nowego i jak nie ma zadnej reakcji,to czemu mam jej zalowac?Jak narazie odpukac na nic zle nie zareagowala 😁 Maja ona nawet kielbaske w reke bierze i zuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek 🙂
Nusia ,ale Ty dobre śniadania robisz 🙃 😜
Zgadzam się z Monią,jeśli chodzi o jedzenie... nie czytam pierdół w internecie ,bo bym wtedy nic dziecku nie dawała jeszcze chyba!!!
Co do masełka to ja ostatnio synowi taką zupkę na masełku ugotowałam. Z marcheweczką,ziemnniaczkiem i ryżem! Pychotka 🙂 Kanapeczki do śniadania też smaruje masłem.
Moniaa,a Milan to już jest mąż Gosi ! 😉 😉 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my dzisiaj po południu mamy gości i będę robić ciasto - pleśniaka 😁 oprócz tego kurczaczki a la KFC, no i bagietki z cukinia,cebula,papryka,mozzarella - przepis od Moni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...