Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
chce ja oddac, bo juz mam dosc. codziennie trzeba myc podlogi, kilka razy dziennnie odkurzac, zawsze jakas zabawka zjedzona, Kaya jak chodzi, to wystarczy , ze Daisy raz ogonem machnie i tak juz lezy, ogolnie to nie wszystko, ogrodek caly w dolach i dziurach a dopiero pod koniec lata nowa trawe rozcielilismy, wiecznie cos mam juz po prostu dosc 😠 😠 😠 😠
moze jak czytacie, to nie wyglada az tak zle, ale uwierzcie, ze mam juz dosc. chce w koncu miec czysto w domu, a nie pelno siersci. dzis M zostawil ja na zewnatrz przed praca ( czasem Daisy gdzies sie ulatnia z naszego ogrodu i nie wraca, chobys sie zagwizdal na nia), jak ja zobaczylam : mokra, cala w blocie.... chcialam ja wytrzec przed wyjsciem do domu, ale tej 35kg kilogramowej krowy nie bylam w stanie okielznac 😠
w rezultacie cala podlogu w diningu znowu usyfiona, nawet sciane bede musiala byc, bo dupa ubrudzila 😠
zanim Kaye postawie na podloge w diningu, zawsze musze odkurzac a i tak za 10 min pelno siersci.... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
boze a ja walcze z usypianiem, pol godziny lezal w lozeczku i marudzil a potem wpad w histerie wiec nie dalam rady i wzielam go na rece i usnal ale odkurzacz musi caly czas szumiec, po 10 min polozylam go do lozeczka tulac moja bluzka z nadzieja ze zapach mamy mu wystarczy 🙂
nawet moge z nim lezec i tez sie zdrzemnac ale musze przeciez pokarm odciagnac bo potem mi nie da !!!!

chyba mam trudny egzemplarz dziecka, najpierw 2 miesiece kolek teraz problem ze spaniem a jak sie unormuje to pewnie zeby beda szly

oby drugie w przyszlosci bylo latwiejsze

dziewczyny ogladalam zdjecia na facebook super dzieciaczki, planowalismy w wakacje odwiedzic anglie ale przesunelismy to na swieta w grudniu dopiero

a tak bym poszla do Primarku, dobrze ze chociaz TKMaxx otworzyli w warszawwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Tesknilyscie pipki moje 😁 😁 Ale mam zajebisty humor 🙂 🙂Rano troche sie zawiodlam,bo nie dosc,ze mi zeba nie wyrwali,dopiero w srode,to jeszcze okazalo sie,ze musze 2 kanalowo leczyc,ale potem mi sie humor poprawil 😁 😁 Poszlam do bankomatu kase wyplacic,a tam szok.Dostalam wyrownanie za HB 😁 😁 Cale 600f 😁 😁 😁 A w domu czekala na mnie decyzja,ze wyliczyli to na podstawie payform,ktorego podobno nie bylo,wiec jak dostane w lutym payslip,to dostane jeszcze wiecej 😁 😁 70f tygodniowo to juz cos.A i bylam u lekarza no i zmusila mnie do staniecia na wadze.Jeczalam,ze nie chce,bo utylam,a waga pokazala 5kg mniej od zeszlego miesiaca 😁 😁 A potem bylam u nas w sklepie po piwko i ciapaty mial mleko aptamila 2 ostatnie za 7,5f..No to mowie,zeby mi pod kase schowal,bo nie mam tyle gotowki przy sobie,a karta placic nie mozna.A on nam je do torby zapakowal i kazal je wziasc,bo mloda uwielbia 😁 😁 A teraz z kochaniem piwo pije,wiec jak tu humoru dobrego nie miec.Juz nawet nie rusza mnie to,ze dzisiejszej nocy spalam 40 minut...Nusia zabralam sie za ksiazke,pol juz przeczytalam i powiem ci,ze daje duzo do myslenia...Kasia ja sie kota pozbylam i doskonale cie rozumie.Przy malym dziecku nie ma miejsca na zwierzeta.Brutalne,ale niestety prawdziwe.Tez mowilam,ze kota nigdy nie oddam,ale Julia jest najwazniejsza.A ty Tuska glupolu nie win sie.To ja dalam mlodej kopytka z maselkiem.No bo kto by na to wpadl,ze moga jej zaszkodzic,skoro je juz wszystko??Nudata bardzo sie ciesze,ze z malym juz lepiej.Maja pochwal sie zakupem 😁 Mia zazdroszcze poprawy 😁 Gocha skaralo cie haha 😁Boze,1 piwo wypilam i juz mam smige 😁 😁 Maja za tydzien w sobote to duzo tych piw bedzie hahaa.Potem juz nie bedziesz sie chciala z nami zobaczyc 🤪 🤪Iza ja w primarku kupuje tylko dla malej,bo kilka razy kupilam cos dla siebie i doslownie po tygodniu-dwoch sie rozpadlo 😁 Dobra znikam,bede jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zes ogarnela hehehe wszystko napisalas ja bym padla po nieprzespanej nocy 😁
Ja dzis mialam zalamanie nerwowe bo jezdzilam 2h i bym rowerzyste staranowala 😠 😜 i to z mojej winy bo mysle kur.....o rozowych migdalach, wogole nie moge sie skupic na jezdzie!!!!!!!! masakra maaaaasakra!!!! az zwatpilam w siebie naprawde 😞
jutro tatus wroci o 13 i sie do tej Asdy przejedziemy i do Sainsburego.a do 13 mam nadzieje pospacerowac z Zuzkiem bo mnie szlag trafi po dzisiejszym dniu.......a ona wogole spala przed kapiela prawie 3h!!!! pozniej zjadla wykapalismy ja,pobawilismy popiszczala, znow zjadla i o 21 tradycyjnie padla znow 😮
To jest wariat nie dziecko!!!! ona nie chce lezec juz wcale ale sama sie nie podnosi, na brzuszku dlugo nie wylezy ale za to na plecach sie przemieszcza!!!! dupka do gory podrzuca i tak pelza tylko patrzy w gore gdzie chce dotrzec! Cos mi sie zdaje,ze ona nie bedzie raczkowac ani pelzac tylko jak juz sie rwie do siadania nastepne stanie na nogi.....jesli tak to szkoda bo sie nie moglam doczekac tego pelzania 🤔
a to link do kiecki na chrzest:http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Babys-White-Christening-Robe-9-12-months-/330665689294?pt=New_Baby_Christening_RL&hash=item4cfd3600ce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu Nudata hehehehhehehe 🙂 Fajny jest 🙂 ile czasu wytrzyma na brzuszku z glowa w gorze??? wyglada,ze nic mu to nie przeszkadza.....bo dla Zuzy to taki wysilek ,ze steka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
on od poczatku lubial na brzuszku i glowke dzielnie podnosil,teraz sie denerwuje czasem,bo chcialby juz sie przemieszczac chyba lapkami przebiera i nozkami tylko brzusio nieruchome 😜 Moj synek ma chyba przerost ambicji nad mozliwosciami 😁
Maja a probowalas klasc Zuzie sobie na "klate"? albo twoj malzonek? bo dzieci tak bardzo lubia i wtedy przyzwyczajaja sie do lezenia na brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak na klacie to ona moze caly dzien byc ale na mate czy na kocyk i juz koniec, gniewa sie i kladzie glowe na boku hehe, wygodnisia jest wiesz.....ale niedawno dupke do gory podnosila na kolanach jak lezala na brzuszku i chyba nagle zapomniala jak to sie robi ... no nic nie przyspiesze zegara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
wczoraj byliśmy na kawce u znajomych 😁 w sumie to znajoma z marcówek.. fajnie było 🙂 Alan jak nigdy ANIOŁ, a no i motorek w dupce.. po pokoju w kółko raczkował...wstawał...zabawką chyba każdą się bawił 🙂 a najlepsze,że chciał się bawić akurat tą co Filip i na odwrót 😜

dobra ja uciekam,bo nie dość,że troszzkę niewyspana to mam jakiś dzisiaj humor do doopy 😞 jakieś dołki mnie znów łapią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc pipy 🙂 Zgadnijcie ,o ktorej sie obudzilam ! 8.45 i wstalam zobaczyc co z Zuza a ona kimala jeszcze dotknelam jej raczki i zaczela sie wiercic dopiero. Kochane moje coraz dluzej spi 🙂 Oczywiscie kolo6 byla pobudka na bubu.
Kasia ja sie wlasnie zastanawialam kiedys ten dzien babci 🙂 Szkoda,ze wczesniej nie pomyslalam,bo bym mamie kartke wyslala niby od Zuzi 🙂 Ale to nic na skypie ja zlapiemy . Bo ja juz nie mam dziadkow niestety...ale snia mi sie czasem zwlaszcza babcia albo czasem czuje jej zapach 🙂 A swoja droga znow jakos krzywo spalam i teraz reka mnie boli po calej dlugosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...