Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maryla sie okropna zrobila. wszystko placzem i krzykiem chce wymusic. teraz kladlam ja na drzemke, oczy sie zamykaja ale dupsko by powariowalo jeszcze

U nas jest to samo i juz nie wiem,co z nia robic.Powoli brakuje mi sil.Z reszta nic dziwnego,skoro prawie w ogole nie spie 😞Wczoraj nawet sama zasnela w lozeczku,ale to i tak nic nie pomoglo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Julia wlasnie zrobila 5 kroczkow w 3 ratach 😁 😁 😁

🙂 za chwile bedzie Cie po domu oprowadzac 😁
A to porwanie dziecka.........az sie serce kraja.Chybabym zabila takiego gnoja 😠 Brak slow modle sie tylko w duchu zeby to nie na organy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie wkuuuuuurwilam, Maryla nie moze miec bryttyjskiego paszportu bo musielibycmy byc tu conajmniej 5lat przed jej narodzinami. urodzila sie 20 a jacek przyjechal 22. dwa pieprzone dni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ale sie wkuuuuuurwilam, Maryla nie moze miec bryttyjskiego paszportu bo musielibycmy byc tu conajmniej 5lat przed jej narodzinami. urodzila sie 20 a jacek przyjechal 22. dwa pieprzone dni 😠

Co???Mi tak dokladnie nie sprawdzali.Moze sprobuj za jakis czas jeszcze raz,np jak bedziesz miala nastepne p45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ale sie wkuuuuuurwilam, Maryla nie moze miec bryttyjskiego paszportu bo musielibycmy byc tu conajmniej 5lat przed jej narodzinami. urodzila sie 20 a jacek przyjechal 22. dwa pieprzone dni 😠

Co???Mi tak dokladnie nie sprawdzali.Moze sprobuj za jakis czas jeszcze raz,np jak bedziesz miala nastepne p45


dzwonilam do nich i powiedziala mi babka ze odsylaja mi wszystkie dokumenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia a dla ilu osob paszport robisz?Bo to sie tam wlasnie wpisuje w punkcie ile osob.Wlasnie weszlam na strone i tez nie moge.Moze juz nie maj wolnych terminow,albo to jakis blad na stronie jest.Tam jest email,moze wez napisz do niej.A z tym paszportem to mnie rozjebalas!!A skad oni dokladnie wiedza,kiedy przyjechaliscie??Trzeba bylo sciemniac,ze wczesniej byliscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moglam sciemniac bo ona rzadala ode mnie odpowiednich dokumentow potwierdzajacych 😠
juz sie zarejestrowalam nie na POK tylko na wszystkie paspzorty
wkurwilam sie bo 60 funtow poszlo sie jebac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa i jeszcze pani powiedziala ze moge ja zarejestrowac jako british citizen i potem starac sie o paszport. jakas sluzbistka mi sie trafila i tyle 😠
w polsce zamelduje ja i bedzie miala polski paszport 😜
nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Kurde Nusia moze sprobuj sie odwolac.W koncu to sa tylko glupie 2 dni!!!Ja pierdziele.No u nas mloda ma oba paszporty,a teraz jej w Pl dowod wyrobilismy,bo jest bezplatny i na 5 lat


sprobuje jak mi dokumenty odesla... a dowod tez wyrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
a ja codziennie gości mam 🙂 wczoraj jedna z marcówek z synkiem, dzisiaj kolega A.(nasz świadek na ślubie), bo oglądał mieszkanie na osiedlu u nas i miał 2godz.przerwy do oglądania następnego na osiedlu obok..w sumie to w sąsiedniej dzielnicy. Jutro po południu przyjeżdża moja siostra z Zuzką i zostaje do sb 😁 😁 fajnieee, będę miała towarzystwo na spacerki. No, a dziś na 18.00 do aqua z tą marcówką co wczoraj była na kawce jej chłopakami i moimi 😁

co do tego paszportu to nusia to jakaś porażka!!!dwa dni i kuźwa nie wyrobią jej pasportu! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia kicha!!!!!!!!! bez kitu kicha.......ja nawet nie wiedzialam ,ze to musisz byc 5 lat PRZED narodzeniem dziecka. To jak to pozniej? nie ogarniam tego jeszcze.....
Nudata ja robie zadsze niz na opakowaniu i daje w butli, gestszej nie wypije przez smoka i daje dwa razy dziennie, rano 150ml i wieczorem przed snem 180ml. Probuj jak mu smakuje..chyba,ze chcesz go karmic lyzeczka to zrob gesciutka..
u mnie byla kolezanka z dzidziusiem i taka pustka w glowie....mala ma 4,5 miesiaca ,a tata zdecydowal ,ze wraca do Polski. Ona nie wraca,zostaje z mala,a on tak bo tak chce.Nie ogarniam tego.......faceci to dupki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ...smutno mi wczoraj nam dziewczyna na lipcowkach napisala,ze potwierdzili lekarze u niej stwardnienie rozsiane 😞
i ciagle o niej mysle i jeszcze ta dziewuszka porwana .....nie rozumiem czemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...