Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
A ja mialam normalnie chwile dla siebie 🙂Julia spala prawie 2godziny,a ja obok niej ksiazke sobie poczytalam 😁 😁 Maja tez masz wiadomosc 🙂A w kiecy sie zakochalam po prostu 🙂Mam podobna,ale na teraz.Jak ja Julii ubiore to fote strzele.Gosia ja ci powiem,ze jak mialabym z ta nawiedzona familia roczek w Polsce robic,to wole zrobic impreze tu..Oszczedze sobie i dziecku stresow 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak Monika tylko my tu nikogo w sumie nie mamy, a dodowd i tak wyrobic trzeba a na kwiecien sprawdzalam bilety na nasza trojke w obie stony 200f wiec sie opłaca...
a ja nie mialam klopotu to zaczelam lazienke myc.. myslalam ze to czarne miedzy kafelkami zniknie ale nie chce tak sie wzarlo.. nie kumam jak tamci co tu mieszkali tak mogli mieszkanie zaniedbac 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
a mnie przeraza roczek jezeli mamy go spedzic w Anglii 😞 bo bedziemy tylko o 3jke.. 😞 nie chce leciec do PL ale chyba lepiej dla Vanesski bedzie jak damy jakos rade poleciec nawet na tydzien...
bo tu to nawet uroku urodzin nie bedzie 😞


Gosia, zapros nas wszystkie, to dopiero bedzie urok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Kasia ja sie pod tym podpisuje hehe, by sie z forum wypisala a na FB nas poblokowala 🤪
Ej Zozluchna zaczyna czuc zeby, nie da mi dotknac od raz swoje paluszki pcha. Teraz proces zasypiania trwa lezy spiaca w lozeczku i krzyczy na mnie.
Dziewczyny!!!!!!! uzaleznilam sie chyba od ebaya 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja po drzemce, przysnilo mi sie,ze ktos dzwoni do drzwi i kurde to nie byl sen!........ale nie wiem kto to byl bo jak zeszlam to przestal.
Sylwucha to jest w Pl i pewnie nas podczytuje,a Tuska nas tu zlewa woli na dietkach pisac jak widac 😜
A co u Catriny? hm hm hm
Moje dziecie chyba zauwazylo moja nieobecnosc w wyrku i juz mnie wola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
hej a ja po drzemce, przysnilo mi sie,ze ktos dzwoni do drzwi i kurde to nie byl sen!........ale nie wiem kto to byl bo jak zeszlam to przestal.
Sylwucha to jest w Pl i pewnie nas podczytuje,a Tuska nas tu zlewa woli na dietkach pisac jak widac 😜
A co u Catriny? hm hm hm
Moje dziecie chyba zauwazylo moja nieobecnosc w wyrku i juz mnie wola 🙂

ja tez ostatnio mialam sen ze bylam glodna ale to sie okazalo ze nie byl sen tylko naprawde bylam glodna bo w nocy w brzuchu burczało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny chyba wyglodzilam Zuze 😮 😁 po 16 jadla owocowy deserek troche swiezego banana i biszkopta, zrobila kupke ,a nie spala az do teraz. Po kapieli dalam jej 180 ml kaszki na mleku jak zwykle ale krzyczala o jeszcze to zrobilam 120 mleka i wypila wszystko 😮 przeciez to jest 300 ml na raz!!! odbila kilka razy i nie rzygla. Chwile sie pobawila i polozylam ja spac wczesniej bo juz zasypiala na kanapie. Szok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien bobry 🙂
Monia a mi pani ekspert nie odpowiedziala na pytanie bo jest malo ciekawe 😜
szkoda ze teoria ze spacerem sie nie sprawdzila... u nas tez noc pobudek itp
MAla teraz spi, ja tez powinnam sie polozyc ale mi sie nie chce 😜
Maryla do perfekcji opanowala nasladowanie naszego kaszlu. wkrecila sobie ze to fajna zabawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...