Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zuzia,loczku kochany wszystkiego najlepszego z okazji 7 miesiecy!!Duzo zdrowka i zebys zawsze byla taka grzeczna:*:*
Ja dopiero teraz o Madzi uslyszalam i az usiadlam.Boze,co za tragedia 😞Taka malutka 😞 😞Nudata,wez zmien GP!!To nie jest normalne,zeby biedak sie tak meczyl.A to,ze sie o Patryczka zamartwiasz swiadaczy o tym,ze jestes wspaniala matka wiesz!A maz pewnie sam bym zmartwiony i w nerwach powiedzial cos glupiego,a teraz pewnie zaluje.A ja wlasnie wrocilam z pobrania krwi.I znowu cala lapa bedzie sina,bo pani chciala mi udowodnic,ze ona potrafi mi z lewej reki krew pobrac...i znowu mam cala reke w srodku poorana...ale ta przynajmniej przeprosila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia to nie duzo 🙂 Jacek placil 300, tylko ze to u polskiego dentysty...
MAryla nie spala dzisiaj od polnocy do 3 rano. wstala o 7 i z wielkim placzem zasnela przed chwila. po 2 godzinach usypiania - 1-0 dla mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
a co myslicie w tym wozku ? http://www.ebay.co.uk/itm/O-BABY-ATLAS-PLUS-CAMPER-PINK-PUSHCHAIR-BABY-STROLLER-/310331727441?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4841365e51#ht_3145wt_952

bardzo ładny dla dziewczynki 🙂 pewnie gdyby Milan był Milanką kupiła bym podobny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
http://www.ebay.co.uk/itm/Cosatto-Koochi-Ipso-Pushchair-Footmuff-Accessories-NEW-/300644195899?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item45ffca5e3b#ht_1415wt_905
My mamy teraz taki i póki co jestem z niego zadowolona 😉

Tez bralam go pod uwage.Baaardzo fajny 🙂Ten Goski tez spoko.Maja nie moge sie doczekac twojej poscieli,wiec kupilam taka:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9266216/c_1/1|category_root|Home+and+furniture|14417894/c_2/2|14417894|Clearance+Home+and+furniture|14520317/c_3/3|cat_14520317|Bedding+and+electric+blankets|25148707.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
bede swiadkowa u tesciowej na slubie ☺️ 😁 musze se kreacje kupic 🤢

Buahahaha.Ale sie usmialam 😁 😁 A mi dzis Julia na zakupach 4 godziny bez przerwy jape darla.Nie wiem co jej jest,ale mam jej dosc.Ide z nia gdzies,to ma jazde,wchodze do domu i jak reka odjal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
bede swiadkowa u tesciowej na slubie ☺️ 😁 musze se kreacje kupic 🤢

Buahahaha.Ale sie usmialam 😁 😁 A mi dzis Julia na zakupach 4 godziny bez przerwy jape darla.Nie wiem co jej jest,ale mam jej dosc.Ide z nia gdzies,to ma jazde,wchodze do domu i jak reka odjal 😉

od tygodnia mam to samo ;/ zakupy to robie w takim tepie ze do domu wracam spocona jak swinia i polowy nigdy nie kupie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystkie male marudy takie sa na zewnatrz ,Zuzek jak spokojna byla cala droge cos sobie BUCZY myslalam,ze moze jej zimno...
Monia fajna posciel,mi jednak juz faza na bordo i czerwienie przeszla tez mam kilka kompetow tych koorach i jeszcze mam ze dwa pasiaste heheh
Sylwia mi juz blizej niz dalej do egzaminu 🙂 jak sie skupiam jest ok ale ja czesto mam inny swiat wlaczony i w tych momentach moge kogos rozjechac hehehe Monia widziala,ze mam zawiechy 😉
Gocha wozek fajny ja tez niedlugo pewnie bede szukac chyba,ze w wtym ja powoze do momentu jak zacznie smigac na nogach bo moze nie chciec siedziec w spacerowce...znam i taki przypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja tez czekam na posciel 😜
Maryla miala taki okres, ze na spacerze siedziala w wozku 10 minut a potem musialam ja na rekach chwile ponosic bo inaczej byl dramat. przeszlo jak tata przestawil jej krzeselko przodem do kierunku jazdy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja dzis tez za duzo nie kupilam 😞A na posciel tez czekam,a ta kupilam na czas oczekiwania 😁 Maja a gdzie kupilas ta posciel w chinskie znaki?Co do prawka to ja sie nie nadaje na kierowce,bo za nerwowa jestem 🤪 🤪 A co do zawiech to ja tez miewam 😁 😁 Aaa i jeszcze jeden wozek mi w oko wpadl,tyle,ze bez tej dziwnej materialowej wkladki:
http://www.ebay.co.uk/itm/SILVER-CROSS-POP-SPORT-AUBERGINE-SILVER-CROSS-ZEST-AUBERGINE-BN-IB-EX-DISPLAY-RP-/270895302127?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&var=&hash=item84b9ea65cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...