Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam 🙂
dzis juz troszke lepiej,tzn posmarowalam Pata wcoraj ta mascia sterydowa i uczulenie ladnie zbladlo,tylko nie wiem co mam robic,bo ta masc powinnam stosowac tylko 2 tyg. no ale znowu jak nie stosuje to jest masakra,tylko ze jak uczulenie zejdzie dzieki niej to jak powiem gp maluch jest dalej uczulony? a znowu jak nie bede stosowala to dziecko cierpiec bedzie.. 😮
JA SIE W ZADNE SUKIENKI NIE MIESZCZE I NIC NIE KUPUJE BO JESTEMGRUBA 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nudata ja stosuje hydrocortizon jak tylko widze ze mala ma jakies plamy 🙂 prawie sasiadki jestesmy 😉 moj brat teraz mieszka i studiuje w zielonej

Gosia przymierzylam do marynarki i nie wyglada to dobrze 🤢 nie pomyslalam o tym wczesniej. a wesela mam dwa w maju Jacka kuzyna (ja z mala lece w kwietniu) i w lipcu mojego kuzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilam sie dzisiaj jak mala chciala nalozyc zaslone od obiektywu na obiektyw:p Maryla i jej dziubek:P

http://www.youtube.com/watch?v=dWhQhaAVXBs&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessu Nusia jaka ona jest zwinna 🙂! juz nie wspomne o poziomie kumatosci skoro chce nalozyc to na miejsce heh, a wlosy rzeczywiscie rozbiegane ale geste ma mimo tych poprzecieranych miejsc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla ma 39 goraczki i nie chce paracetamolu wypic... zawsze jakies chorobsko nie w czas sie przywlecze. snieg napadal, cala zime czekalam zeby jej pokazac. i jutro mielismy isc na urodziny mojej chrzesnicy na pilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol 😁 😁 U mnie tyle sniegu spadlo,ze z pracy pol drogi na pieszo wracalam,a ten autobus,ktorym jechalam pewnie jeszcze gdzies do polowy drogi nie dojechal 😁 😁 Nudata ciesze sie,ze z Patrykiem juz lepiej.Moja siostra tak jak i Nusia uzywa hydrokortyzonu jak jest potrzeba.A co do sukienek,to mi sie podoba bardziej ta dodana przez Maje.Ja to w ogole lubie takie skromne rzeczy 🙂Gocha sama masz burdel w domu pipo jedna 😁 😁 I nie stroj sie tak,bo tesciowa z zazdrosci cie na slub nie wpusci,bo sie bedzie bala,ze jej faceta odbijesz 😁 😁 Nusia,moze to od zabkow jednak.Biedna Marylcia 😞A filmik swietny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Gosia ja ja chyba zaloze w lipcu a na kwietniowe wesele czegos jeszcze poszukam albo pojde w jakiejs ktora juz mam 🙂

MAryla w nocy miala 40 stopni i nie dala sobie paracetamolu podac. wyrywala mi szczykawke... a czopkow nie mialam. w koncu zrobilam jej troszke mleka i w mleku wymieszalam. spala na mnie w naszym lozku a zanim zasnela to krzyczala i wyginala sie w luk albo gadala do sufitu 😮 zwidy chyba juz miala. obudzila sie bez goraczki ale jest marudek, wiec moze to i na zabki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja po nocy. Zuza sie obudzila o 00.40 i wolala o mleko!!!! 😮 wariactwo, pozniej obudzila sie o 7.30 znow glodna ale cala noc spala bez placzu 🙂 wogole to sie na mnie wkurza nie chce byc na rekach tylko na kolanach ,siedziec chce jak ja biore na rece to taka zla brode mi gryzie,a teraz to boli bo ma zéba ostrego heheh, albo jeszcze mnie za policzki lapie i brode hapa hehhe
Kasia tez na zábki Kaya??
Nusia u mnie w polskim sklepie poszerzyli asortyment sa leki dla dzieci i nawet czopki !!!! jestem mile zaskoczona ale oby sie nie przydaly..
Zolzuchna zasnela ,a ja wkroczylam wyszorowac lazienke. I nawet pocwiczylam rano pol godzinki,a ona sie na mnie patrzyla jak na glupka,nawet od bajek glowe odwracala 😁 😜
Gosia ,a moze jakies bolerko zamiast marynarki z dlugim rekawkiem albo 3/4 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

moj chyba ma skaze bo takie suche policzki i czerwone zawsze po sztucznym mial, a jak od czwartku mu podaje tylko moje mleko (rozmrazam zapasy) to ladna buzia. we wtorek ide po recepte na mleko dla dzieci ze skaza i zobacze jak to bedzie wygladac. mam nadzieje ze nie okaze sie ze maly moze tylko moje mleko pic ( mam taka znajoma) bo jak bede do roku czasu odciagac to zalamac sie idzie

milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...