Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Jula dostala serie lekow i spi 😁 Dobrze,ze w Polsce kupilam jej lek oslonowy do antybiotyku,bo tu zapisuja 😉A mi gile kapia z nosa 😁 😁

Jak ja miałam antybiotyk na angine ropną to nie dostałam żadnej osłony właśnie i pociskałam dużo jogurtów ,aż do obrzydzenia! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja mialam pisac ze moze to od uszka... Trzymajcie sie cieplutko 😘

My dzisiaj mielismy niemiala przygode a mianowicie na zakrecie w autobusie wozek nam upadl do tylu. na szczescie jest zima i mala byla w tych wszystkich spiworkach i nic jej sie nie stalo, poza tym ze patrzyla na nas zdziwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
jak kupujecie buty dzieciaczkom to rozmiarowka na miesiace czy numer buta?


to zalezy od firmy. a jak zacznie chodzic to pojade z nia do clarksa zeby ja dokladnie wymierzyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszz Nusia ja bym spanikowala...dzielna Maryka!!
Ja tez Ci wysle maila, a my dzis bylismy w fajnym miejscu 🙂 Papuga tambyla wielka Ara i wrzeszczala az sie Zuzia poplakala, a pozniej mowila hello , helo body heheheh i duuzo rybek bylo 🙂 i kwiatka pieknego kupilam ! Zuzia padla. a a i obiad dostala pierwszy raz sloiczek po 7 miechu z tymi wiekszymi kawalkami i plula dalej niz widzi hehehheeh wiec chyba jej nie smakowal, tata sprobowal i by sie pozygal 🤪
teraz dziecko padlo.
Monia kuruj sie dbaj,zeby sie nie odwodnic jak wymiotujesz...!boszzz to pewnie i Julke czeka jesli ma tego samego wirusa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha masz z garem 😁 Ale tak mi trulas,ze az test zrobilam i nawet 1 kreski nie pokazal haha 😁 Jutro rano drugi zrobie,ale napewno w ciazy nie jestem.Sylwia dalej zygam i czuje sie fatalnie.Glowa mi zaraz eksploduje.Maja pije duzo,bo mnie strasznie suszy.Nusia maila podeslalam 🙂A co do butow,to my kupujemy takie,ktore na Julii paluszki wejda 😞Goska najmniejsze rozmiarowki maja buty z Nike.Dobra,ide spac,bo znowu mi sie podnosi.Dobranoc kochane,mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Gocha masz z garem 😁 Ale tak mi trulas,ze az test zrobilam i nawet 1 kreski nie pokazal haha 😁 Jutro rano drugi zrobie,ale napewno w ciazy nie jestem.Sylwia dalej zygam i czuje sie fatalnie.Glowa mi zaraz eksploduje.Maja pije duzo,bo mnie strasznie suszy.Nusia maila podeslalam 🙂A co do butow,to my kupujemy takie,ktore na Julii paluszki wejda 😞Goska najmniejsze rozmiarowki maja buty z Nike.Dobra,ide spac,bo znowu mi sie podnosi.Dobranoc kochane,mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej

jutro beda 2 kreski 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc lasencje 😉
A wiec-lekarz wczoraj dalej wykluczyl alergie pokarmowa u Patricka-dalej twierdzi ze to jakas egzema-na moja kategoryczna prosbe przepisal mi az uwaga-1 puszke mleka nutramigen 🤢 smiechu to nie warte nawet
Czekamy na paszport,jak bedzie to do Polski polece i jakis lekarz go obejrzy
Sylvianka-dziekuje za troske i pamiec. Nazwe kremu spisalam i postaram sie go zdobyc 😎
Dziewczyny czy sloiczek mam traktowac jako osobny posilek? bo Pat traktuje sloiczkowe jedzenie jako hmmm...aperitif 😁. Dzis zjadl np caly sloiczek jabluszka z winogronami a do tego jeszcze 150mlmleka 😆 Grubas wazy juz 8,200.
no i od 2 dni potrafi sam swiadomie przekrecic sie z pleckow na brzuszek-tylko raczka mu sie placze czasem 😜
pozdrawiam
aaa-Monia i Julcia-zdrowka zycze-biedactwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Monia testy robi to juz jazda hehehehe, moze wez od Julki ten ashon powder hehehe,
Nusia dzieki za jadlospis sie przyda napewno!
Nudata brawo dla malucha 🙂 Zuza ma juz 7 miechow i dalej sie myli co zrobic z reka ale juz coraz lepiej 😜 a co do lekarza to wrrrrrrrrrr!!!!! masz takich kurwa laskawych jak ja...... 😠
Gocha a Ty spac nie mozesz? 😁 kolega ten ladny tak z Toba wieczorami pogaduje??? 😉 😜 🤪
ide spac sobie! ciao!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Nusia 🙂 i na pewno strachu się najadłaś w tym autobusie i Marylka pewnie też zdziwiona co się dzieje !!!
Nudata w Polsce na pewno lekarze coś więcej poradzą i zrobią!!! I Patriczek faktycznie z wagą też ładnie leci 🙂 Ja jutro muszę swojego kloca zważyć,bo już dawno nie sprawdzałam wagi !!!
Monia jutro na pewno będzie lepiej !
Gosia powodzenia z Marcinem dzisiaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...