Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
monia mi na katar krople olbis czy jak one tam sie nazywaja pomagaly

Mam i smierdze nimi na kilometr 😁 😁 Nawet masc majerankowa wiele nie pomaga.A czemu ty masz Zary w adresie? 😁 😁 Wstydzisz sie UK? 🤪 🤪 🤪 🤪 Dajcie mi szybko kawe bo mi sie styki pala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
monia mi na katar krople olbis czy jak one tam sie nazywaja pomagaly

Mam i smierdze nimi na kilometr 😁 😁 Nawet masc majerankowa wiele nie pomaga.A czemu ty masz Zary w adresie? 😁 😁 Wstydzisz sie UK? 🤪 🤪 🤪 🤪 Dajcie mi szybko kawe bo mi sie styki pala


sprawdz teraz moj profil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe a gdzie te Zary w UK leza? 😁 😁 Brawo dla Marylki 🙂Swietna jest 😁 😁 A ja wlasnie doznalam szoku...dzis juz jest czwartek 😁 😁 Malzonek mnie wlasnie uswiadomil 😁 A bylam pewna,ze sroda..Ja naprawde nie moge w domu siedziec calymi dniami.A do tego okres mi sie zbliza i jesc mi sie chce 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woodstocki byly super. pozniej jak wszyscy wyjezdzali to miasto bylo takie puste ze az smutno bylo 🙂 a w szkole na przeciwko budynku w ktorym mieszkalam hare kriszna obozowali i zawsze jakies jedzonko sie dostalo 😜
najlepsza byla moja babcia, ktora zanim sie wszystko zaczelo to mowila ze diably przyjada a pozniej robila stosy kanapek i rozdawala im bo to biedne, glodne dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryla ma taki tylko rozowy

http://www.ebay.co.uk/itm/Gorgeous-Knitted-Tunic-Dress-Next-Blue-Spots-Stripes-12-18-Mths-/380408509781?pt=Baby_Clothing&hash=item58921d3555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
maryla ma taki tylko rozowy

http://www.ebay.co.uk/itm/Gorgeous-Knitted-Tunic-Dress-Next-Blue-Spots-Stripes-12-18-Mths-/380408509781?pt=Baby_Clothing&hash=item58921d3555


Kaya ma troche inne, takie rozpinane z tylu na krotki rekawek ale wlasnie z takiej dzianinki.
doskonale sie sprawdzaja, bardzo je lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...