Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Doberek 🙂U nas tez dzis wyjatkowo dobra noc,bo Julia zasnela o 21,potem o 1 sie obudzila,ale wzielam ja do nas i zasnela.Potem o 4 mleczko i pospalysmy do 8:30 😁 😁 Kaska to dzis do mnie zapraszam.Ja mam plan dzis carrot cake upiec i troche jedzonka porobic,zeby w weekend przy garach nic nie robic 😁

zapraszasz na ciasto i ploty czy do garow? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberki 🙂 Catrina to strasznie smutne ......!!! pol biedy bo nie wiedziala....duzo zdrowka dla niej sie pomodle 😉
Monia dawaj to ciacho!! od kiedy zapodalas mi przepis go pokochalam! a kupne to niech se w doopsko wsadza nie umywa sie przy samorobionym 🙂
Sylwia Ty to widze masz tam branie ostre 🙂!!!fajnie,ze sie nie nudzisz 🙂
u nas cos marudno jest od rana....ide dzis poszukac termometru w asdzie na alkohol takiego jak na rtec bo nie ufam tym gnojom,ktore mamy....Zuzi kolejny zábek troszke widac..szok jak lecá z koksem wszystkie....a ona buzie ma ciagle zamknieta, wczoraj jeszcze mowilam,ze prawie jej nie widze z zamknieta paszcza,a dzis ciagle.....napewno czuje dyskomfort lekko powiedziane....jak posmaruje zelem jest ok, zapomina. I przed snem dalam jej troche syropku paracetamolu bo oszust termometr pokazal podwyzszona temp. Ile razy moge jej dawac ten syrop dziennie???chyba nieduzo nie? i kurde musimy wyjsc mimo pogody bo tatus pracuje do 17 a pozniej z sásiadem sie umowil ,ktory w ubezpieczeniach pracuje i cos tam ma doradzic odnosnie auta, swoja drogá to znalezlismy polowe tansze ubezpieczenie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nam maluchy pospaly dzisiaj 🙂
Maja na opakowaniu powinnas miec napisane, ale chyba nie wiecej niz 3 razy dziennie.
Jacek ma dzisiaj wolne i Maryla zamiast korzystac to mamamammamamamamammamamama:P
a w ogole to sie wkurzylam ostro. pare tygodni temu wyslalam Jacka payslipy i kontrakt mieszkaniowy do housingu. a oni mi dzisiaj list wyslali ze wszystko wstrzymuja bo "doszly ich sluchy" ze nasza sytuacja finansowa ulegla zmianie i mamy wyslac jacka payslipy jak najszybciej... burdel na burdelu burdelem pogania. w tym kraju to trzeba byc z somalii zeby wszystko bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, na tych termometrach jest napisane, zeby nie dotykac czola tylko blisko przylozyc, zmierzyc temperature 3 razy i wybrac najwazsza. skoro ten ci nie odpowiada, to moze sprobuj te przyklejane na czolo paski 😉
dawki paracetamolu powinnas miec napisane na syropku, bo to jest zalezne od wieku. dobrze jest raz na jakis czas zmienic lekarstwo np z paracetamolu na ibuprofen ( np. nurofen), zeby organizm lepiej reagowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
burdel na burdelu burdelem pogania. w tym kraju to trzeba byc z somalii zeby wszystko bylo ok

wiem cos o tym. w pazdzierniku zabilismy mandat, zaplacilismy w terminie, tylko, ze tam nie bylo innej mozliwosci, jak tylko wyslac postal order. wydawalo sie, ze zaplacone - zapomniane.
a jednak nie . w grudniu przyszlo od kancelarii adwokackiej, ze mamy mandat niezaplacony, ze kara, wpisy, itd...
zadzwonilam, wyjasnialam... wyslalam potwierdzenia.... sprawa bylo - on hold.
kilka dni temu zadzwonili, ze firma czeku nie dostala i zebym na poczcie sprawdzila. sprawdzilam i sie okazalo, ze list dostarczono. wyslalam kolejne potwierdzenie i znowu jestem on hold 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dzieki ,masz racje ja mierzylam termometrem dotykajac czola na linii brwi kilka razy z rzedu i pokazalo czerwone swiatelko ponad 38 -raz 39 no jakby nie bylo to i tak miala podwyzszona wiec wtedy dalam czopa na noc. A syropki mam nurofen i paracetamol narazie nie szaleje z nimi ale musze juz to wiedziec wszystko.....dzidzi spi jak sie obudzi ruszamy doopska w troki szukac termoemtru, chyba powinien byc w kazdej aptece nie? taki ultracare mercury free thermometer. .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...