Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Urodziny ma nie długo! 😉 Ciuchy odpadają,biżuteria też ,bo ma tego dużo...tak myślałam nad perfumami ,ale sama nie wiem?Chciałam coś takiego innego ,oryginalnego ! Z babcią już zagadałam ,żeby mi torta dla Niej zrobiła 😉 a masz Nusia jakiś pomysł?
Ehh ja właśnie wkuwałam jeszcze teorię ,ale już daję spokój,bo mi się pierdzielić zaczyna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
musze powiedziec ze widze duza zmiane w moim synku w ciagu tygodnia jakby zdobyl nowe umiejetnosci, podnosi tulow jak lezy na brzuszku wysoko i na wyprostowanych rekach - a z tym wlasnie mammy problem i cwiczymy to na rehabilitacji, zabawki trzyma juz pewnie i przekalada z reki do reki, gdyby nie slabe rece to juz chce raczkowac, rehabilitantka twierdzi ze jak popracuje nad rekami to szybko ruszy,

nie wiem jak wy ale ja mam tez wrazenie ze zaczyna bardzo duzo rozumiec, i komunikowac sie ze mna, krzyczy i mowi jakby NIE gdy czegos nie chce i sam sie przewraca na brzuszek jak chce odbic, i wogole odwraca sie jak wolam jego imie mam warazenie ze duzo rozumie i taka zmiana zaszla jakos w ciagu tygodnia , rzeczywiscie te skoki rozwojowe dzialaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Troche mnie nie bylo na watku,wiec odpisze na to,co pamietam
Kasia ja w sobote nie szlam do pracy,mezulek tez nie i w koncu spedzilismy razem caly weekend 🙂A wczoraj zostawilam go z cora i poszlam sobie na zakupy poszalec 😁 😁 Jak milo 🙂A ten artykul co wrzucilas jest bardzo fajny.Ja tam tez nie wyobrazam sobie tresowania Julii..to raczej ona mnie tresuje 😁 Nusia ma racje,po co mamy sie obie meczyc 😁 😁
Gosia ja ciebie tez kocham 😁 😁 I pochwal sie w koncu,jak ten seksik sie udal 😁
Sylwia powodzenia na egzaminie.Jestem pewna,ze zdasz ten egzamin.Bedziemy tu wszyscy kciuki trzymac
Maja widze,ze koncert pidzamy sie udal.Z reszta nie ma co sie dziwic,bo energetyzujaco graja 😁 A zdjecie Zuo swietne.Szkoda,ze paski nie sa zolte,bo by byla mala pszczolka.A co do popisywania sie,to pewnie masz racje.W koncu to juz duza kobieta i chce byc w centrum uwagi 😁 A co do tych magnesow,to daj znac,jakie duze sa jak przyjda.Bo zamawialam juz 4 razy z ebaya i wszystkie sa male.Ostatnio Julia jeden do buzi wlozyla i zaczela sie dusic,wiec my narazie magnesom z ebaya dziekujemy.Do konca zycia tej schizy nie zapomne...A co ty za strony zboczuchu ogladasz?Cicha woda 😁 😁
Nusia wspolczuje nocki.U nas odpukac od 2 tygodni sie uspokoilo i calkiem dobrze nam nocki mijaja.
Izafajne to ubranko i ciesze sie,ze strona sie spodobala.A buciki sa swietne 🙂A co do rozpieszczania to nie jestes sama.Ja nawet do lazienki nie moge wyjsc,bo zaraz jest mamamama..taka moja przylepa kochana 🙂Kiedys z tego nam dzieci wyrosna,glowa do gory 😁
Miley Witam na naszym watku.Co do pracy,to oni tu na to nie patrza.Bardziej interesuje ich jezyk.Sprobuj moze w jakiejs agencji pracy
Nudata No to obie kwiatki dostalysmy 😁 Moj tez mi bez powodu jej dal,ale on to czesto mi je kupuje 😁 Ale i tak zawsze to mile jest 🙂A co do meza,to jak tylko skonczy prace,to niech idzie do job centre i niech stara sie o income suppotr.Duzo to nie jest,ale zawsze cos.A prace napewno szybko znajdzie.Bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze,moje dziecko od piatku jesc nie chce.Karmienie jej to istna walka i mega nerwowka 😞 😞Teraz walczylam z nia godzine.Wypila 90ml mleka i zjadla 1,5 lyzeczki kaszki.W sobote probowalam ja przetrzymac,ze niby zglodnieje,to zje,ale i tak nie chciala.Za to jak wczoraj zobaczyla rurke waflowa,to pol pokoju przebiegla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ,a może Jula ma teraz taki jakiś okres przejściowy?Pewnie to minie zaraz , nie martw się :* A może znowu tam jakieś ząbki się cisną i nie chcę jeść Malutka?
Co do wykształcenia to fakt,za bardzo nie biorą pod uwagę...no chyba ,że chodzi o jakąś lepszą pracę to wiadomo ,że będą sprawdzać wykształcenie ,ale to i tak pewnie wymagają jeszcze zrobionego kursu w uk,ale to ja piszę o takiej pracy jak np. architekt hehe 😉
Iza słodkie buciki 😉
Ale jestem dzisiaj happy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc babolkom 🙂
Iza sliczne buciki naprawde!!!! I napewno synus sie uczy ! to prawda,ze nawet z dnia na dzien mozesz zauwazyc wielkie zmiany 🙂 powodzenia na rehabilitacji !
Sylwia gratulejszon!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 to teraz wsiadaj za kolko i cisnij pedaly hehehehe 😁 moze zdasz wczesniej niz ja jak masz przyspieszony kurs 🙂
Monia Julietta jest pokret heheh magnesa zjadala? 😁 ja licz ena to,ze motylki beda takie jak ten,ktory mamy /mielismy na lodowce dopoki Zuo go nie rozpedzila na podloge i magnes odpadl a przykleic sie nie chce gnojek 😠
My z mala pobudeczka kolo 5tej na bubu i 8.20 pobudka koncowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
które bardziej na chrzest pasuja buciki ? http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-GIRL-BOY-PARTY-CHRISTENING-OCCASION-PRAM-SHOES-CASUAL-TRAINERS-BOOTIES-/220934953943?pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&vti=Size%099-12+Months&hash=item79164422ad#ht_10194wt_1139 czy http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-GIRL-BOY-PARTY-CHRISTENING-OCCASION-PRAM-SHOES-CASUAL-TRAINERS-BOOTIES-/220934953943?pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&vti=Size%099-12+Months&hash=item79164422ad#ht_10194wt_1139 do takiej sukienki http://www.ebay.co.uk/itm/New-Christening-Party-Flower-Girl-Dress-Hot-Pink-White-Lilac-Red-3-18-Months-/260917355843?pt=Baby_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item8266cf87fe#ht_714wt_952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia zwazywszy na to ,ze Vanesska juz siama staje to bym wziela lakierki biale te na dole po prawej bo te na gorze sa sliczne ale maja swoj wzor ,a kieca jest odjechana wiec zeby nie psuly jej uroku delikatne dodatki polecam 🙂 ale sliczna ta siukieneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem samowystarczalna podcielam se wlosy SAMA pocieniowalam zeby sie ukladaly i SAMA pomalowalam bo odrostuchy sie pokazywaly 🤪
chcialabym jeszcze sama schudnac 😞 😞 😞 ☺️ kurwa jakis chip w mozg niech mi wszeczepia i jak bede miala ochote na piwo to bedzie mnie prad porazal albo na slodycze. 🤪fuck fuck fuck!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...