Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

sylvianka3 napisał(a):
Nusia Marylka teraz jak tam zaczela raczkowa i wiecej sie ruszac to zrzucila troszke juz?


jak nie zapomne to jutro pojde ja zwazyc 🙂 ale teraz bardzo malo przybiera na wadze (co nie znaczy ze sie zrobila top model z niej 😜) qage 10kg osiagnela we wrzesniu i teraz wazy cos kolo 11. a wczesniej wrzucala sobie po kilogramie na miesiac, sloninka moja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pytam się ,bo myśle jak to z moim Milkiem będzie... hehe bo On waży już prawie 14 kg! Ale nie jest aż tak gruby ,że ma straszne fałdy wszędzie tzn ma ,ale nie tak bardzo!Jest bardziej taki nabity,mam nadzieje,ze sie juz zatrzyma z wagą.
A je normalnie - wstaje flache wypije,pozniej na drugie sniadanko kanapeczke z jogurtem czy z chudza szynka,herbatka , pozniej zazwyczaj idziemy na spacer to flache dostaje zawsze przed wyjsciem,wracamy to je normalnie obiadek z nami, pozniej na pod wieczorek zawsze jakis owocek czy chrupka kukurydzianego pocisnie,albo jakis jogurcik tez no i potem po kapieli flacha na noc! Moze ja jakis blad robie,za duzo Mu daje?No ,ale dziecka nie bede glodzic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow 14kg??Szok 🙂Moja pitulina w zeszlym tygodniu wazyla cale 9,1 😁 😁 A je tak jak Milanek.Sylwiu,ale Milan juz sie sporym chlopaczkiem urodzil i to tez musisz brac pod uwage.A je podobnie jak Jula,tyle,ze ona mleka pije 1-2 butelki,w zaleznosci od tego,czy w nocy na nie wstanie.A dalej mleko mu kleikiem zageszczasz?Moze to tak mu w miesien idzie 😜 😜 😜
A ja sie ciesze,bo pipce apetyt wrocil 😁 😁 Zjadla na sniadanie 2 jogurciki i deserek owocowy,pospala 1,5h i zjadla cala miseczke zupy pomidorowej z makaronem i wczorajszymi ziemniaczkami i 1/2 schabowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylysmy na wazeniu i o dziwo moja kluska 8600 wazy, a myslalam,ze z 10 😮 niecaly kg w 5,5 tygodnia doszedl. Moja kluska tez zezera co jej dam 😁 a najbardziej przepada za wszystkim co ma pomidorki, a jedzenie w kawalkach juz jje w sensie takie ,ze sama musi pociumlac zeby przelknac. Na poczatku sie buntowala ale staramsie jej dawac wtedy jak jest naprawde glodna i zje bo nie ma wyjscia ale w kupsku pozniej widac wszyyyystko co zjadla!
Ja mam chwile przerwy to weszlam poczytac co pieprzycie za glupotki 😁 bylysmy od 11.30 na wedrowce w asdzie pozniej u ciotki na chwile na kawke, pozniej domek , butla z kaszka i spowrotem do przychodni , Zuza pogniewala sie na mnie bo nie dalam jej spac, ja jej chce dac buziaka w polika a ona mnie leje 🤪 szok ,naprawde sie wkurwila 😁 😁 i dopiero teraz wrocilysmy i od raz do lozeczka i luli. Wlasciwie opuscila jedna drzemke wiec moze ,licze na to pospi dluzej,bo bede robic zaraz ciasto marchewkowe przez wstrecioche Monie bo mi taaakiego smaka narobila!!!!!!!!
a z moja doopa juz ok 😁 ale nic nie jadlam tylko pare chrupkow Zuzi podjadlam. zobaczymy jak cos trafi do zoladka co sie bedzie dzialo hehehe i kupilam staremu prezent 😁 zobaczcie 😁
http://direct.asda.com/george/mens-lounge-pants/marvel-lounge-pants/GEM140672,default,pd.html
kiedys takie mial ale mu wyrzucilam bo byly juz ohydne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia!!!! a w jakich ilosciach Milek jje? bo naprawde duzo wazy.....wiem,ze nie mozesz go glodzic ja tez bym tego nie robila ale moze wylajtowac mu troche jedzonko? bardziej lekkostrawne albo chlopak ma wolny metabolizm....zobacz bo on jest miesiac od Zuzy starszy ona ma 8600 i tez byla spora przy porodzie. Na moje oko , oczywiscie sie nie obraz !!! z troski Ci pisze bo moze potem przez to chorowac bo ma ciezej sie ruszac maly organizm, moze dawaj mu mniej weglowodanow,mniej chlebka, makaronu itd na rzecz warzyw, oczywiscie nie eliminuj wszystkiego ale zmniejsz ilosci bo owszem wyciagnie sie jak zacznie byc aktywny ale napewno nie az tak bardzo bardzo. Bardzo Cie prosze bez urazy Sylwia!! wiem,ze to delikatny temat zwracac komus uwage ,a ja nie wiem czy jestem w tym dobra 😮 a Milanek jest kochany smieszek, a Tobie kregoslup siadzie niedlugo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ale właśnie On nie je w dużych ilościach ! Pytałam się nawet w przychodni babek i mówiłam jak je i ile i mówią mi wszyscy ,że po prostu jest z Niego taki byczek. Może ma to po swoim dziadku,też był z Niego kawał chłopa. Tak samo mój kuzyn,chrzestny Milanka wszyscy mi mówią ,że wyglądał identycznie i zawsze jak biegał to się aż podłoga trzęsła i był taki nabity,a później wszystko zeszło. Raczej sobie nie mam nic do zarzucenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia wlasnie wiem,ze on nie wyglada na grubaska !! absolutnie to widac,ze jest nabity tylko tak napisalas jakbys byla zaniepokojona to ja zapodalam myslenie 😜 a jesli to rodzinne to tym bardziej bez obaw 😉
Macie sliniaczki ?
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img5494k.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1972/img5494k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i termometr przyszedl wlasnie se mierze temp ten bez rteci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...