Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kasia to ile Kaya ma wzrostu?Bo Julia nosi 80,czasem 86 😁 😁 😁 😁

nie wiem, nie mierzylam jej ostatnio, ale kurtke zimowa ma na 74 i jeszcze z niej nie wyrosla 😉
w bluzki 9-12 jeszcze wchodzi, nie mowiac o spodniach i spodnicach. 12-18 tylko body nosi, bo ostatnio przymale sie zrobily 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Iza trzeba bylo sie nie przypominac 😁 😁 Gosia ja nie sugeruje,ze to chrupek,ale sprawdz,czy sie bulka nie przykleila pijaku 😁 😁 Mnie tez kac meczy,wiec nie jestes sama 😁 😁 Sylwia to fakt,ze jak mnie tu nie bylo,to Piotrek kasy nie wydawal,ale ja nie lubie rozlaki z nim


myslalam o tym ale chodze tam prawie codziennie znaja mnie tak dobrze i pomagaja, jak potrzebuje skierowania lub roznych takich to wystarczy ze zadzwonie nawet do lekarza nie chodze i wogole przyjmuja nas nawet jak juz nie maja terminow ... glupio by bylo.
dzis ide do lekarza poprosic o zwolnienie lekarskie na kregoslup bo macierzynski mi sei skonczyl i mam 2 tygodniowa luke i nie starczy mi urlopu wypoczynkowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski 🙂
Goska gratulacje zabka i kaca 😁 musze pisac jedna reka bo jak mam dwie na klawiaturze to Maryla mi je przegania 😁
bylysmy sie zwazyc i jest 11180 🙂 i kupilysmy bilety do pl na 17 kwietnia, miejmy nadziejke ze swiat sie do tego czasu nie skonczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
musze kupic taka miarke na stale do przyczepienia, bo w sumie nie wiem ile ma wzrostu 😉
Kaya jest grzeczna i sama sie bedzie w piasku bawila a mama obok na lezaczku 😜
ciocia Monisia z Julcia by przyjechala sie wygrzac, a obie dziewczynki by sie bawily 😎

I ciocia Monisia bedzie ganiala za dziewczynami..a napewno za swoim diablem.A co do sof,to moja siostra jakies pol roku temu szukala i masakra byla.W koncu kupili na ebayu sofe z Polski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
kasiak napisał(a):
musze kupic taka miarke na stale do przyczepienia, bo w sumie nie wiem ile ma wzrostu 😉
Kaya jest grzeczna i sama sie bedzie w piasku bawila a mama obok na lezaczku 😜
ciocia Monisia z Julcia by przyjechala sie wygrzac, a obie dziewczynki by sie bawily 😎

I ciocia Monisia bedzie ganiala za dziewczynami..a napewno za swoim diablem.A co do sof,to moja siostra jakies pol roku temu szukala i masakra byla.W koncu kupili na ebayu sofe z Polski 😁


a byloby gdzie ganiac, bo ogrodek wielki 😁 😁 😁 😁
licytuje jedna, zobaczymy 😉
mam juz oko na kilka innych, nowych, ale nie wiemy czy jest sens kupowac teraz nowa, pod wymiar tego pokoju, bo moze potem lepiej, jak juz sie bedzie na swoim kupic naprawde cos porzadnego ( jesli biedzie stac 🤨 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia na miesiac jedziemy 🙂 a co do sof to my polska kupilismy 😜 potrzebowalismy takiej zeby sie rozkladala do spania jak ktos do nas przyjedzie, a te angielskie to o dupe rozbic wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haa my z sofą też ciagle problem,bo mamy taka stara i chcemy wymienic ,ale angielskie faktycznie sa do dupy... i chyba zamowimy tez polska na ebay ,sa w miare fajne,zastanawiamy saie tez nad naroznikiem takim nie duzym 🙂
No i moj mezulek kochany zrobil mi niespodzianke i juz zamowil bilety!!!!!!!!I przyleci do nas na 3 dni!!! jak sie ciesze 😉 akurat na przyjaciolki urodziny.... bedziemy szalec 🙂 A w koncu chyba kupie Jej perfumy . Wiem ,ze bardzo Jej sie podobaj Miss Dior...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...