Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wiecie co... właśnie na kafeteri na forum przeczytalam post dziewczyny i nie mogę tego pojąć.
Napisała,że ma 4 letniego synka ,któego od początku nie chciała (mieli wpadke )
no i tej nocy uświadomila sobie ,ze go nie kocha i go nie chce i rozważa nad tym czy go nie oddac? bo synek jest bardzo nie grzeczny 'diabel' jak to ona to ujela! ludzie!!!!!!! skad biore sie takie wyrodne matki???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia nie wiem co napisac......nie bede jej napewno usprawiedliwac ale jak jak go nie chciala to mogla go w szpitalu zostawic malego ,a nie juz ze wspomnieniami chce sie go pozbyc ,nozzz kurwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
diabel wcielony bo czuje ze go matka nie chce i nie kocha i pewnie nie raz to uslyszal

Swiete slowa 🙂Nusia co do mojego kregoslupa to przed ciaza mialam isc na fizykoterapie,ale ze szybko zaszlam,to ja sobie podarowalam.A potem przychodnie zmienilam.Bo u mnie chodzi o to,ze jak sie tego nie rozcwiczy,to trzeba bedzie operowac 😞Wiec w czwartek ostro ja pocisne,zeby cos z tym zrobila.Sylwia dla mnie to niepojete 😞A co przez 4 lata robila?Kurwa,ostatnio dostalam list,ze z carphone przenosza mnie bezposrednio do 02 i od tego czasu ciagle sa jakies problemy.Caly weekend nie moglam smsow wysylac,poszlam do O2 dali mi nowa karte sim i bylo ok...a teraz znowu od pol godziny nie moge kurwa smsow wysylac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdole!!!Jak wpadne dzis do O2,to normalnie kontrakt rozwiaza mi przed czasem kurwa!!!!Dzwonie do customer service,bo dalej nie moge smsow wysylac,a pani,ze musi mi zadac 2 pytania.Zapytala o to ile minut i smsow mam w abonamencie to jej odpowiedzialam,chciala 4 ostatnie liczby z karty,dalam jej.A ona,ze zle informacje jej podalam i ze nie udzieli mi zadnych informacji!I ze musze jeszcze raz dzwonic.Dzwonie drugi raz,zapytali mnie,ile wynosil moj ostatni rachunek tak ok..podalam jej dokladna kwote ze strony,pyta mnie,kiedy ostatni raz robilam upgrade,chciala miesiac i rok,znalazlam nawet dzien i jej podalam...a ona,ze kurwa zle!!To mowie,ze kwote mam z rachunku,a date z contraktu,ktory podpisalam...a pani na to,ze rozumie,ale jest zmuszona zablokowac moje konto i kurwa musze zapierdalac do O2 z dokumentem ze zdjeciem,zeby mogli kurwa zweryfikowac,ze ja to ja!!!Kurwa mac,zajebie ich tam dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
Wy zero wspolczucia nie macie jeszcze nie odlałam sie 🤢 😁
jutro ide na 12h do roboty 🤢 ciekawa jak ta przylepa da rade caly dzien bez mamy 🤨



ty nie masz wspolczucia dla naszych dolegliwosci bolowych to my nie mamy dla twojego pecherza 😜 psi psi psi wodospad, rzeczka szumi, woda z kranu leci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia widzialam to 😁 ! hehehe
Monia daj znac co zalatwilas 🙂!!! musze to wiedziec heheeh,a i Monia pieluszek tylko nie dostalismy wiec jesli bedziesz to kup mi please ale jesli masz tylko po to jechac to odpusc .. 🙂
Dzidzia dzis miala histerie w samochodzie no szook a weszlismy do domu i zasnela ale jeszcze nie widzialam,zeby miala TAKA akcje az sie zachlystala........i temp nie miala,pampek suchy glodna nie, spiaca byla ....
Gosia dacie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahoj babolki 😉
Gośka miłego dnia w pracy! 🙂
A co to znowu pan Michał nabroił?
A dzisiaj ostatki... imprezę robimy u kolegi...mama moja też leci ze swoimi koleżankami ,a dziadek dzisiaj ma dyżur z Milanem hehe 😜
A mój synu już samiutki wstaje na nóżki w łóżeczku,przy meblach chodzi tak na boki fajnie,ale raczkować nie chce. Przyjmie pozycje do raczkowania i się kładzie i pełza do tyłu hehe może nie będzie wcale raczkował... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...