Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Jestem i ja.Kasia fajnie Kaya chodzi.Jula jeszcze tak wolno i nieporadnie drepta 😁 😁 Nusia biedna Marylka wyglodzona piane musi jesc 😁 😁 A ja mialam dzis super dzien.Najpierw malzonek zrobil mi sniadanie do lozka,potem posprzatal mieszkanie i o 12 poszlismy na spacer,z ktorego dopiero wrocilismy.I jeszcze zabral mnie do restauracji na obiad 🙂Taki kochany dzis jest 😁 😁 Gosia mi sie ta sukienka z czerwonym bardziej podoba,ale na chrzest wzielabym biala i biale buty...pfu pfu ja juz dawno wzielam hahaha 😁 A ja sie zaraz reedsa napije 🙂Iza u nas jak i u Nusi,jak dalam na luz,to i Julia lepiej spi.Coprawda zasypia u nas na rekach,ale bez bujania i lepiej nocki przesypia.Tylko ostatnie dni mamy meksyk przez te cholerne zeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlosci moje male zasnely!! a ja nadrobilam jej dzienniczek bo dzis zdjecia wywolalam 🙂 kurde chce jeszcze kilka rzeczy na ebayu wystawic ale tak mi sie nie chce za to zabrac.........ale juz zalegaja..zaraz kapiel bobasa..
Monia czekam na filmik 🙂 ja jutro tez sie pewnie wyrobie do okolo 10tej -12 bo M. ma na 12 sta do pracy wiec bedzie mial znajac zycie kompa na wylacznosc hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂)) Nusia glupia ta promocja bo bieresz 2 paki np jumbo jak ja chcialam i mialabym zaplacic za to 25 f,a 3cia tansza rzecz jest za free a to przewaznie pampki i chusteczki sprytnie to zrobili wiesz.....dzis bylam to oblukalam i kupilam jumbo 78 czy 77 4ki.
Jula to mala spryciula hehe czuje,ze rymuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma ani macro ani costco hehehe
Nusia zobacz !! se zamowie ale wiecie co. To polski gin wystawia czyli robi lewe recepty! mam jego adres i numer nazywa sie Michal Kisiel chyba w Londynie przyjmuje, jaki cfaniak.... 😎
http://www.ebay.co.uk/itm/CLOTRIMAZOLUM-1-RING-WORM-FUNGUS-JOCK-ITCH-THRUSH-CREAM-/320842792283?pt=UK_Health_Beauty_Nails_Manicure_Pedicure_CA&hash=item4ab3b87d5b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...