Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
A ja walke obejrzalam i z szoku nie moge wyjsc,ze Kliczko na punkty wygral..nie bylo nokautu 😞 No,ale najwazniejsze,ze wygral.Swoja droga angielski czarny z Zimbabwe niezly tez byl.Nusia filmiki jutro obejrze,zeby kierowniczki nie budzic,a ty moze bramke kup,zeby czasem Marylcia ze schodow nie spadla 😞 Kasia dzekuje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia nie widzialam tych blizniakow wczesniej hehehe wymiataja!!! jutro Zolzie pokaze! 😁
A Marylka sie brechta jak one hehehe 😁 jaka zawzieta hehehehee
Ja mialam gosci chlopaki sie zjarali jak swinie i ogladali kabarety 🙂 fajnie bylo chociaz bez palenia -dotrzymalam kolezace towarzystwa jak przystalo 🙂 jaki ma piekny brzusio juz, a Zuzia zahipnotyzowana z bananem na buzi na nia patrzyla , pozniej pomogla mi ja rozbrykac przed snem na gorze to mnie juz nie widziala tylka ciocie z brzuszkiem 🙂))))
Dobranoc!! aaa i piwa sie nie napilam!!! 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej , super dzieciaczki 🙂 a czemu Marylka w majtochach sie myju? 😜 a Kaya jak chodzi juz i jak gada po swojemu 🤪
ja wczoraj w pracy robilam 10,5 h bo sie wyrobilismy ze wszystkim... Vanesska z tata grzczna nawet na zakupach byli (to juz 3 raz jak wszedl z corka 🤪 ) ... zmotywujcie mnie do zaczecia kupowania cos na chrzciny.. tak mi sie nie chce.. nie lubie takich przygotowan 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my sie wlasnie uczymy zasypiac kupilam sobie kilka ksiazek polecanych przez kobiete ktora napisala ten artykul ktory kasia wrzucila jakis czas temu o zaspokajnaiu potrzeb dziecka

1. zasypianie bez placzu - dopiero zaczelam ale wydaje mi sie bardzo ciekawa

mam jeszcze : w głebi kontinuum - to jest o rodzicielstwie bliskosci - jak nawiazac prawidlowy kontakt emocjonalny z dizeckiem, jeszcze nei czytalam ale jak cos to opowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol 🙂
Kaya super chodzi, uwielbiam takie male kaczuszki 🙂
Goska motywuje cie tym, ze jak nie zaczniesz kupowac to znowu kaze ci kredytowke splacac moja 😁
Iza odkad "olalam"temat zasypiania (czyli nie stresuje sie tym, nie denerwuje, podchodze do tego z dystansem i na luzie) Maryla zasypia sama 😜 ale czytaj czytaj moze nam cos fajnego podpowiesz 🙂 ja pozniej planuje kupic ksiazke jak mowic zeby dzieci sluchaly i jak sluchac zeby dzieci mowily 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 dziendobry 🙂
Kayka jest niesamowita hehehehe az sie sama usmialam 🙂
Iza czytaj czytaj i polecaj jak warto zaraz sobie posciagam jak znajde 🙂 Nusia a Ty wiesz jaki tytul jest tego co opisujesz?
Dziewczyny dzis mam 3cidzien diety tej konkretnej i juz czuje sie o niebo lepiej 🙂 ahhh zawzielam sie w koncu !!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ktora ladniejsza? http://www.ebay.co.uk/itm/New-Christening-Wedding-Party-Pageant-Dress-Pink-White-Lilac-3-18-Months-/260864149115?pt=Baby_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item8265d52fba#ht_665wt_952
czy http://www.ebay.co.uk/itm/New-Christening-Party-Flower-Girl-Dress-Hot-Pink-White-Lilac-Red-3-18-Months-/260917355843?pt=Baby_Clothing&vti=Size%099-12+months&hash=item8266cf87fe#ht_714wt_952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska Maryla sie kapie w majtochach bo inaczej zadrapalaby pipoche 😜
a sukienusia mi sie bardziej cala biala podoba 😉
Maja tytul tej ksiazki wlasnie jakos tak idzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ksiazke 🙂

http://merlin.pl/Jak-mowic-zeby-dzieci-nas-sluchaly-jak-sluchac-zeby-dzieci-do-nas-mowily_Elaine/browse/product/1,836466.html;jsessionid=968BCF385525037DAA7D7E95EEF2795E.LB2#fullinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , no to teraz rajtuzki buciki i bodziaka i masz z bani. Buziki te co nam pokazywalas lakierki, rajtuzki jakies biale i bodziak zwykly bialy. KUKARDE to chwila zjadziesz 😉
My po spacerku mamy zapas pieluszek na troche, po obiadku, male spi mi tez sie chce spac ale nie dam sie sobie hehe
A kiecki na szydelku fajne ale bardziej lubie szydelkowe dla doroslych. Gocha ja mysllam,ze Ty juz dawno kiece zamowilas! 😜
Nusia dzieki za linka pomolestuje siostre i mi kupi w Pl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...