Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

gocha mam dla ciebie kiece na wesele tesciowej

http://www.ebay.co.uk/itm/SEXY-GREEN-RED-SEQUIN-CUT-OUT-CLUBBING-MINI-DRESS-ONE-SIZE-8-10-/320832453050?pt=UK_Women_s_Dresses&vti=Main+Colour%09Greens&hash=item76c1862e07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla przyszla na zebry bo paczka jadlam. powiedzialam jej ze nie wolno bo i tak za duzo ich zjadla, to poszla do mojej kolezanki i jej chrusta z reki wyrwala. wpierdzielila go w 3 sekundy zeby nikt jej nie zabral 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maryla przyszla na zebry bo paczka jadlam. powiedzialam jej ze nie wolno bo i tak za duzo ich zjadla, to poszla do mojej kolezanki i jej chrusta z reki wyrwala. wpierdzielila go w 3 sekundy zeby nikt jej nie zabral 😜

hihi..dobre...mala a taka spryciula 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Marylka Marylka 🙂 Zuzia jak zacznie chodzic to dopiero bedzie wpierd......wszystko jak leci ona kocha jedzenie to po rodzicach 😁 😜
Wiecie CIOOOO 😞 katarek ma Zuo.....i taka bidna ciagle jej sciagam inhalacje robie i z soli i wlaczam wicka on pomaga bo chociaz zaczelo schodzic bo tak to jakby zatoki miala wczesniej zatkane z prawej strony teraz troche i w lewej bylo , szok biedna...a jak widzi,ze mam fride to juz sie krzywi i na mnie drze....ja powoli jej tlumacze itd czasem daje bez walki wyciagnac...zalezy jak sie zabiore za to. i zrobilam jej malenki masazyk banka chinska na pleckach ta najmniejsza po uprzednim przeczytaniu wszystkiego oczywiscie. i spala by caly czas w dzien..a ja tylko chodze albo Michala wysylam zeby sprawdzic czy oddycha 😜
Nusia wypasna ta kiecka dla Gochy ,to jak Gosia zalozysz ja? 🤪 😜
ale fajnyprogram ogladam na BBC 🙂
Sylwia to Ty juz nas nadgonilas ladnie z Plotkara 🤪 hmmm moze ja juz ten odcinek ogladalam, ja najwczesniej mam z chomika tej strony masz konto to podam Ci od kogo sciagam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Nusia nie wiem czy dobrze zrobilam bo jak chodzilysmy na miescie to miala czape itd a weszlysmy do cetrum handlowego to jej zdjelam ta czape i szalik zdaje mi sie ,ze jakis przeciag....no coz ....pierwszy ale nie ostatni raz zapewne ma katarek jutro zabukuje lekarza jak jej nie przejdzie przez weekend to pojdziemy w pn chyba ,ze bedzie gorzej to i jutro pojde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia tez Cie bolaly kolana po ciazy albo bola? ja se wlasnie uswiadomilam ,ze to sie staje dla mnie problemem...posmarowalam ibuprofenem gelem i narazie ustepuje.ahhh naprawde czas sie wybrac do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Gooocha kup ta kiecke!!!I ciesze sie,ze wozek sie podoba 🙂!Maja ucaluj Zuzie na zdrowko:*Biduleczka malutka 😞 Ja tez Julii sciagam czapke i rozpinam kurtke,zeby sie nie zgrzala.Nusia brawo dla Marylci.Cwaniara mala hahaha 😁 😁 Sylwia ja wczoraj tyle zjadlam,ze mi wszedzie wyjdzie..i paczek i chrusciki i golabki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadgarstki tez 😜 i plecy... sypiemy sie hahah Monia moja kolezanka chodzila tutaj na rehabilitacje. miala 6 godzin a potem jej powiedzieli ze ma sama w domu cwiczyc to co jej pokazali w szpitalu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 dzidzi spi juz troszke lepiej z noskiem pokropilam jej ochraniacze w lozeczku oilbasem i cala noc wdychala i nie chrapala wcale!!! dopiero rano troszke sie uzbieralo wiec odciagnelam. Teraz znow spiocha bo pobudka byla o 7mej 🙂 Michal dzis mnie zaskoczyl do Ikei pod Bristol chce nas zawiezc 😮 a on sie boi wypuszczac za Gloucester, no nic moze sie w koncu przelamal 🙂 przeciez w maju jedziemy do Pl juz czas na niego 😜
Ja od dzis dietuje porzadnie, dziewuszka z lipcowek sie dietetyka zajmuje ulozyla mi jadlospis rozsadny, zdrowy ! i moge jesc ciacho do kawki 😁 ale sadze,ze jakzobacze efekty na wadze to sama bede odmawiac i wybierac np galaretke 🙂 potrzebuje sily na to i motywacji musicie mnie wspierac kochane i TY GOSKA TEZ 😜 a nie pisac,zesmy grubaski 😁 napewno nie bede wygladac jak modelka ale bedzie lzej kregoslupowi i kolankom np 🙂 a Zuzia ma dopiero 7 miechow wiec musze dbac o sprawnosc przez przynajmniej 20 lat zeby dla niej BYC. Swoja droga to zjadlam przeterminowany kefir 😮 sie zorientowalam ale nie bardzo- data do wczoraj wiec chyba przezyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewuszki :*
Co to się z Wami dzieje,że wszystkie takie połamane!
Maja będę Cię wspierać na pewno... Mi Radecki ma wziąć te tabletki ,które wtedy pozamawiałyśmy wszystkie i zaczynam je pobrać po 3-marca ,bo jeszcze czekają mnie mojej Sary urodziny hehe 😉 no i biore się za siebie,bo do ślubu kościelnego chcę mieć wymarzoną sukienkę ,a do niej muszę być szczupła 😜
Po tym kefirze raczej nic Ci nie będzie skoro data była do wczoraj 🙂
A ja dzisiaj znowu mam babski wieczór z Sarą...pewnie gdzieś wylądujemy tak jak ostatnio... 😉
Dobra rozpisałam się ,więc kończe! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...