Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja boooski carrot cake 🙂A jak tam termometr?Dobrze mierzy?Sylwia to jak lubi zjesc,to faktycznie warzywkami go zapychaj.I jak dla mnie to on tez na grubego nie wyglada 😁 😁 A ja kupilam mojemu kartke,fruli(piwko truskawkowe,kochamy je 😁 😁 ) i sliniaczek z napisem I love you daddy 😁 😁 A malzonek wrocil z 2 bukietami-duzy dla mamusi,a maly dla Julci i butelka wina 🙂 🙂Jutro wrzuce zdjecie i wam sie pochwale 😁 😁 Teraz gary zmywa,a ja winko pije 😁 😁 Bidulek,spije mnie,a i tak dupa,bo okres mam 😁 😁 Maja gaciory wyjebane hahaha.A i musze wam sie pochwalic,ze moja cora powoli,ale zawziecie chodzi 😁 😁 Dzis gadalam z tesciowa na skypie i jak Jula przeszla przez pol pokoju to kobita plakala z wrazenia 15 minut i cala rodzine obdzwonila hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja a ja czekam na ciebie z tym ciastem i czekam...
Maryla dostala walentynke. Najpierw od tatusia a potem od kolegi. To o jedna wiecej niz mama 😁 juz mi konkurencje robi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł!
Nie mogę patrzeć na to ciasto... Maja coś Ty narobiła 😜
Jula piękna walentynka mała i obowiązkowo musi być marchewa !!!!
Gaciory zajebiste! nie raz chcialam Radkowi kupic jakas pidżamę ale On nie chce, spi zawsze w bokserach! 😉
A ja wczoraj zasnelam razem z Milanem przed 21 i teraz sie obudzilismy... i tak mnie plecy bolą 🤨
dobra dac mleko pendrakowi mojemu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry

dzis w nocy zaczelam dawac malemu wode zamiast mleka bo ostanio budzil mi sie co 2 godziny possal troszke i spal i pomyslalam ze sie budzi bo chce mu sie pic a nie jesc i dziala, co wiecej nawet teraz w dzien zjadl mleko a potem chcial usnac ale nie mogl - a on usypia najlepiej przy butelce

mleka nei chcial i dalam mu wode i z checia pil i usnal

u nas sypie snieg, czekam juz wiosny tak bardzo

dzis ide do lekarza ktory daje zwolnienia i chce go poprosic i zwolnienie na przynajmniej 2 tygodnie bo mi urlopu do kwietnia moze nie wystarczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂A my od 6 na nogach,bo mezowaty chrapal i nas pobudzil.Ale mu wybaczam,bo mily wieczor wczoraj spedzilismy przy winku..a wlasciwie winkach 😁 😁 A dzis mam lekkiego kaca,a tu zaraz goscie beda 🤪 🤪 Ale damy rade 🙂Nusia tak juz jest,ze te nasze dzieciaczki sa bardziej rozchwytywane niz my..bo my to juz stare,zamezne dupy 😁 😁 Nusia to wpadnij do mnie na ciasto,jeszcze troche jest,a napewno masz blizej niz do Glouchester 😁 😁 Ide,bo ta sie nie dospala i jeczy.Iza a ty nie jestes na macierzynskim? I super,ze znalazlas sposob na Mikolaja 🙂Widze,ze wszystkie sie chwytamy wszelkich sposobow,zeby tylko diabelki spaly w nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂
ale M zrobil mi niespodzianke 🤪 wrocil wczesniej niz myslalam, tak jakos zaraz po tym jak napisalam, ze go jeszcze nie ma. kupil jeszcze po drodze szampana, truskawki i ser plesniowy w komplecie 🤪 pierwszy raz tak przegryzalam szampana, bo osobiscie nie bardzo go lubie, ale z truskawkami i tym serem, smakowal wysmienicie 🤪
mowil, ze nawet nie palil w pracy papierosow, zeby szybko zdazyc do domu 😁

Julcia tak lubi marchwki? ja kiedys bylam uzalezniona od marchewek. jadlam ich baaardzo duzo, az cera mi sie zmienila, dlonie od wewnatrz mialam pomaranczowe, watrobe sobie rozwalilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia gratuluje pomyslowosci M.i udanego wieczoru.A marchewke jej daje zimna z lodowki na zabki i ona sobie jak myszka podgryza 😁 Ale staramy sie nie przeginac,bo mam kolezanke,ktora do dzis ma pomaranczowe policzki,piety i dlonie 😁 😁 Sylwia ja tez uwielbiam biedronke 😁 No mogliby nam tu jakas otworzyc.Oj wy to macie z Radkiem troche do nadrobienia.A kiedy planujesz do nas wrocic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to gratulacje nastepnego 'chrupka' Vanesski :P :*
Gosia Ty pijoku jeden 😜
Monia ja zamierzam wrócić jakoś w marcu... hehe ale dokladnie ktorego jeszcze nie wiem! Po egzaminie praktycznym 😁 i możliwe,że mamina moja poleci ze mną,ale to jeszcze nic pewnego!
A stwierdziliśmy z Radkiem ,że nawet i to lepiej ,że jestem tak dłużej w Pl,bo więcej Radecki tam kasy odłoży ,a musimy zbierać przecież na kościelny i weselicho 🙂 A czas ucieka...
Może same jakąś biedronke postawimy?bedziemy mialy swoj biznes 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza trzeba bylo sie nie przypominac 😁 😁 Gosia ja nie sugeruje,ze to chrupek,ale sprawdz,czy sie bulka nie przykleila pijaku 😁 😁 Mnie tez kac meczy,wiec nie jestes sama 😁 😁 Sylwia to fakt,ze jak mnie tu nie bylo,to Piotrek kasy nie wydawal,ale ja nie lubie rozlaki z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...