Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hehehehehhehehhe!!!! Sylwia jaki mialas nosek pod koniec jak Buli Buli hehehehhe 😁 zajebiste zdjecia!!!! ja mialam nogi jak kloce!!!!
Zolzuchna tez sie obudzila ,ciotka w drodze zaraz bedzie 🙂 mnie dalej boli brzusiiiiiooooo 😞bleeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
😁MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sie baby rozpisaly 😠 musialam czytac 😜

To ty umiesz czytac? 😁 😁

nie kurwa zdjecia ogladałam MAŁPO 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Tak wlasnie myslalam,dlatego je dodalam,zebys i ty miala co na watku robic 😁 Jak chcesz,to do ciebie zadzwonie i ci poczytam,co tu piszemy 😁 😁 😁
A jak tam Marcin?Pewnie jeszcze zawiany co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marcin o 15ej sie zwalnia z pracy bo go głowa boli, ale sie zapiera ze to nie od kaca 😁 😁
ejjj znalazlam taki wozek http://www.ebay.co.uk/itm/BERTONI-BABY-STROLLER-SPORTY-PUSHCHAIR-FOOTCOVER-/150753232567?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&var=&hash=item68c9e4a9a6#ht_3267wt_1185 ma pokrowiec ale folii nie ma ale wydaje sie slidny i czytalam opinie i sa w miare ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[color=orange][/color]Goska ten wozek baaaardzo fajny baaaardzo!!! i naprawde niedrogi 😮 🙂 ja jak bede szukac tez nie bede szalec z firmami, kup go i napisz czy dobry 😜 to i ja kupie heheh
Sylwia a ciotka mialam na mysli kolezanka!!!! hehehehehhe a okres juz mam 3ci dzien.....i wpieprzam czekolade z orzechami 😜
i z dzisiejszej przedchwilowej obserwacji 😁 mamy 3ci zábek ! gorna prawa jedyneczka sie pojawila!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem ci Goska,ze bardzo mi sie ten wozek podoba!!Tylko ciekawe ile wazy.A i opuszcza sie tylko do 40 stopni.Ale jakbym nie miala maclarena to sama bym sie nad nim zastanowila!Maja gratuluje zabka!!!Ucaluj Zuo od nas i powiedz,ze ciotka juz za nia teskni.A lala wlasnie krzeslo sobie na glowe zwalila i mamy nad okiem guza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...