Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
Kasiu ale policzylam jej posilki od 7.30 poczawszy jadla 5 razy tylko w tym jeden z nich to te owoce...., a reszta mleczko po 150 i rano kaszka.


zuzo zarlok mlekowy 😜 tak jak Maryla najchetniej zastapilaby mlekiem wszystkie posilki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

nusia27 napisał(a):
dzien bobry 🙂
Monia a mi pani ekspert nie odpowiedziala na pytanie bo jest malo ciekawe 😜
szkoda ze teoria ze spacerem sie nie sprawdzila... u nas tez noc pobudek itp
MAla teraz spi, ja tez powinnam sie polozyc ale mi sie nie chce 😜
Maryla do perfekcji opanowala nasladowanie naszego kaszlu. wkrecila sobie ze to fajna zabawa

hehehehe to chyba wszystkie dzieciaki udaja kaszel myslalam,ze tylko moj cfaniak heheh.Ja sie dopiero ogarnelam ale juz i pranie i chata ogarnieta i posciel zmieniona ehhhh,a tatus nadal spi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dzien bobry 🙂
Monia a mi pani ekspert nie odpowiedziala na pytanie bo jest malo ciekawe 😜
szkoda ze teoria ze spacerem sie nie sprawdzila... u nas tez noc pobudek itp
MAla teraz spi, ja tez powinnam sie polozyc ale mi sie nie chce 😜
Maryla do perfekcji opanowala nasladowanie naszego kaszlu. wkrecila sobie ze to fajna zabawa

hehehehe to chyba wszystkie dzieciaki udaja kaszel myslalam,ze tylko moj cfaniak heheh.Ja sie dopiero ogarnelam ale juz i pranie i chata ogarnieta i posciel zmieniona ehhhh,a tatus nadal spi 😠

a ja caly czas siedze w kompie 😠 czas ruszyc 4 litery i cos zrobic 😉
taa, dzieci uwielbiaja robic kaszelek i w ogole nasladowac we wszystkim rodzicow i ludzi z otoczenia 😁 ubawic sie mozna niezle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja juz wrocilam.Matko,jak zimno.No pieknie,jak Mai tez nie bedzie,to juz calkiem sama tu zostane.Dziewuchy co wy nic nie piszecie??

eee a ja to kurwa co? powietrze ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kurwa,w tym samym czasie napisalysmy.Wal sie!!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja juz wrocilam.Matko,jak zimno.No pieknie,jak Mai tez nie bedzie,to juz calkiem sama tu zostane.Dziewuchy co wy nic nie piszecie??

eee a ja to kurwa co? powietrze ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kurwa,w tym samym czasie napisalysmy.Wal sie!!!! 😁 😁

moge Cie ? ☺️ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja juz wrocilam.Matko,jak zimno.No pieknie,jak Mai tez nie bedzie,to juz calkiem sama tu zostane.Dziewuchy co wy nic nie piszecie??

eee a ja to kurwa co? powietrze ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kurwa,w tym samym czasie napisalysmy.Wal sie!!!! 😁 😁

moge Cie ? ☺️ 😁 😁 😁 😁

Jak juz nie masz z kim,to sie ulituje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo mysle nad tym wozkiem http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-CHARCOAL-PINK-STROLLER-FOOTMUFF-RAINCOVER-HEADHUGGER-BUGGY-PUSHCHAIR-/150681831156?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item23155646f4#ht_4783wt_952 ale na loike Vanessce juz chyba takie pokroweic na nozki nie bedzie potzrebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
zboczuchy 😜

Zazdroscisz??Co powiesz na trojkacik? 😁 😁 😁


jakbym nie zazdroscila to bym nic nie pisala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wrocilam 😁 fajnie spedzilysmy popoludnie z Zolzuchna 🙂 bylysmy u ciotki i dziewczynki gadaly do siebie !! Nikola jest 2 miesiace mlodsza i tak sie smialy i gruchaly razem 🙂 ale to fajnie wygladalo i bawily sie dlugo szok 🙂 Zuzia powrocila do korzeni jej pierwsze wyrywane sylaby to bylu agu i znow to robi 😁 jak wyraza zdziwienie robi agu hehe
Goska jaki szalony soczysty roz!!!! 😁 ja tez mysle,ze jak spacerowka to z pokrowcem na nogi , widzialam Moni wozek i naprawde praktyczny 🙂hmmm Julkoi wozek ,przepraszam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie napalilam na tego tu:P tylko najpierw musze terazniejsza kolumbryne sprzedac

http://www.mothercare.com/Hauck-icoo-Pluto-10-Stroller/dp/B003GBMFQM?ie=UTF8&ref=sr_1_3&nodeId=42764041&sr=1-3&qid=1328124722&pf_rd_r=1HZMPWVWPYRFTJCMYNZQ&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=231490887&pf_rd_s=center-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam wam napisac jak marylka dzisiaj zwrocila cale sniadanie na pchacz i musialam czyscic go wacikami do uszu zeby ze szczelin wszystko powyciagac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...