Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Ola, Ola 🙂 Ale Ty chyba też nie musisz się aż tak dietować- przynajmniej tak mi Twój avatar podpowiada 🙂
Ale nic nie bój! od środy za grzechy to biczem po plecach 😁


Oj kochana musze 😁 😁 akurat na tej focie wzglednie wygladam 😁 😁 ale zamoaskowałam brzuch 😁
do prawidłowego BMI mi brakuje jeszce troche:P te 9 kg i bede zadowolona z siebe bo wtedy znikna mi boczki i brzuch reszta jest ok:Pszkoda że od odchudzania biust nie rośnie hahahahahahahahahahahahahahahhahaha 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

CZYLI MAM DO ŚRODY CZAS na kebaba i maca, bo łażą za mnąąą! kebab to już od dawna,wyciągnę mężowatego dziś po zakupach! Przynajmniej jedną moją zachciankę niech spełni! A co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój nie musiałby rosnąć ale ujędrnić by się mógł 😁
ja pewnie teraz też już 9 kg muszę zrzucić... a przynajmniej 7.. było już 5 ale mądry polak po szkodzie:/ trzeba się tak było ostatnio nie objadać 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A boczki i brzuch to moja udręka 😞 ilekroć wydaje mi się, że zaczynają znikać to wracają ze zdwojoną siłą 😞


u mnie w uda jeszcze idzie bo ja szeroko dupna niestty a jak bede ważyć 60 to moja wga idealna:P musz edo niej dojsc bo jak nie to sie zatłuke 😁 robie to dla siebie bo chce sie wkońcu dobrzeze soba czuc ...;/ ale moich rozstepów na brzuchu nic nie zniweluje jestem kosmetyczka i takie rozstepy to makabra wiem ze tylko operacyjbie ale szkoada na to kasy:P
ale jak ktos 33 kilo w ciazy przytył to jak można potem sie spodziewac braku rozstepów 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam w sobote urodziny szwagierki to jeszcze pojem 😁 😁 😁
a dzisiaj z mężowatym mam zamiar sie wybrac na jak kolacje walentynkowa bo wczoraj tylko kwiaty dostałam a ja mu też dałam koszule i krawat w prezencie i po jego pracy mielismy isc na kolacje ale co hmmm był w pracy do 22 wiec nie dało rady nadgodziny miał i koniec wiec moze dzisiaj nadrobimy:P ale potem koniecznie sex żeby spalić troche hahahahahaha
słyszałyscie o tweesterze kolezanka mi mówiła ze fajna rzecz i tania i pomaga kształtowac sylwetke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstępy też mam.. głównie na boczkach 😠
na brzuchu jest ich dużo ale są malutkie, czasem wręcz niewidoczne..
zresztą ciul z rozstępami.. chciałabym nie mieć tyle tłuszczu.. a ile razy się wezmę za dietę i ćwiczenia to w końcu odpadam! beznadziejna jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
rozstępy też mam.. głównie na boczkach 😠
na brzuchu jest ich dużo ale są malutkie, czasem wręcz niewidoczne..
zresztą ciul z rozstępami.. chciałabym nie mieć tyle tłuszczu.. a ile razy się wezmę za dietę i ćwiczenia to w końcu odpadam! beznadziejna jestem 😞


Ja jak sie raz zawziełam to 13 kg zrzuciałam 😁 a teraz sie zevrac nie moge ale mam mega pozytywne nastawienie ułożony grafik jedzenia...dosłownie mam rozpisane co o której i bede sie tego trzymac chocby niewiem co i ten tweester zamówie tez chyba mam rowerek stacjonarny i brzuszki i te 3 ćwiczenia bede wykonywac ale nie wszystkie naraz niera tylko tweester i brzuszki nieraz wszystko nieraz tylko rowerek i brzuszki ale brzuszki to beda codzien kiedys sie zawziełam i robiłam teraz tez musze 😁 😁 ale dzisiaj jeszcze schaboszczaka tez zjem hahahahahahaha 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja też mam brzuch, boczki i rozstępy, ale w sumie mało widoczne,za to na udach jak zaświeci słońce to mam na całej długości, biale,ale sa... :/

ja to jestem dopiero beznadziejny przypadek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
dziewczyny ja też mam brzuch, boczki i rozstępy, ale w sumie mało widoczne,za to na udach jak zaświeci słońce to mam na całej długości, biale,ale sa... :/

ja to jestem dopiero beznadziejny przypadek :/


heheh moje sa szerokosci palca 😁 😁 😁 hahahahahah i białe hahahaha nic z tym juz nie zrobie niestety ale mam podatna skóre własnie na rozstepy... mam mało celulitu ale rozstepów mase;d:d ale w duszy jak sie komu nie podoba niech nie patrzy hahahahahaha ja jak zasłonie nie widze hahahahahahahahha 😁 ale powiem wam jedno dałyscie mi powera seriooooo 🙂 dzieki wam ładuje akumulatory i od poniedziałku jazdaaaaaaaaa..... jeszcze tłusty czwartek nam został na obrzarstwo 😁 a w lato wątek przemienimy na odchudzone i przemienione 😁 😁 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszce mam zamiar kupic sobie suienke jakas wystrzałowa w rozmiarze 38 i tak długo dietowac aż bde w niek bosko wygladac teraz oczywiscie bym na udach zatrzymała ta sukienke ale kto wie 😁 😁 😁 ONA BEDZIE MOIM MOTOREM NAPEDZANIA 😁 😁 😁 😁hahaha ale ja głupia jestem;d 😁 🙃 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nasze walentynki byly fajne do momentu kiedy M zaczal za mna chodzic jak pies za suka, on mysli,ze gra wstepna to sam sex. Dlatego skutecznie mnie zniechecil i wcale nie zaluje,ze odstawilam tabletki. Tuska to bardzo smutne co piszesz 😞 ze tak powiem ....rozumiem Cie po czesci..
ja i on zezerlismy pol ciacha ! wyrzutow sumienia nie mam narazie.
To dolaczam do postu! wiecie co i tak jestesmy zajebiste,ze majac dzieci siedzimy w domu z nimi i nie obzeramy sie jak dzikie swinie tylko mobilizujemy 🙂
Ola wrocilas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
hej, nasze walentynki byly fajne do momentu kiedy M zaczal za mna chodzic jak pies za suka, on mysli,ze gra wstepna to sam sex. Dlatego skutecznie mnie zniechecil i wcale nie zaluje,ze odstawilam tabletki. Tuska to bardzo smutne co piszesz 😞 ze tak powiem ....rozumiem Cie po czesci..
ja i on zezerlismy pol ciacha ! wyrzutow sumienia nie mam narazie.
To dolaczam do postu! wiecie co i tak jestesmy zajebiste,ze majac dzieci siedzimy w domu z nimi i nie obzeramy sie jak dzikie swinie tylko mobilizujemy 🙂
Ola wrocilas 😁


JA sie dzisiaj obrzeram hahahahahahahahahahahahaha pochłaniam jak odkurzaqcz 😁 ale dlatego że jestem przed @ 😞 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wrocilam ze spaceru.Od poniedzialku naprawde sie bierzemy co??A walke z woda w organizmie zaczne od zmiany tabletek na mirene.Na piatek juz jestem umowiona na zalozenie.Ostatnio przed ciaza jak staralismy sie o mloda i odstawilam tabletki to mi zlecialo 10kg w niecale 2 miesiace.Moze i tym razem sie uda 😁 😁 😁 A poczka to ja napewno zjem,GoGr tez 🙂 🙂Olcia witamy spowrotem 🙂A rozstepy to ja tez mam na brzuchu,ale go bardzo nie lubie i nigdy go nie odslaniam,wiec dla mnie ich nie ma 😁 😁 😁 Wlasnie wciagam pomidorowke 😁 Ale mam dzis dzien na zarcie,tylko siedze i mysle co tu jeszcze wciagnac.Fuck.GoGr co do zmiany zycia,to po kolejnej awanturze z moim bylym jak pierwszy raz podniosl na mnie reke uswiadomilam sobie,ze stac mnie na wiecej.Co prawda mnie nie uderzyl,bo go zatrzymalam,ale to wystarczylo.Tamtej nocy spalam w salonie,a 2 dni pozniej juz znalazlam sobie pokoj,zeby sie wyniesc.To bylo 5 lat temu,a kolesc ma dalej psyche przeze mnie zryta 😁 😁 Nawet nr musialam zmienic hahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr tu masz wszelkie metody antykoncepcji za darmo 😁 😁 Mam nadzieje,ze teraz bedzie ok,bo w kwietniu zalozyli mi przez pomylke zwykla spirale i mialam skurcze,infekcje i goraczke.Zobaczymy tym razem.
Co prawda kupilismy Julii wozek na roczek,ale po glowie chodzi mi jeszcze cos takiego.Co o tym myslicie?Wydaje mi sie,ze fajne to moze byc.Juz kiedys sie tym mala bawila i jej sie podobalo.
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Wooden-MultiActivity-Cube%280029686%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...