Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Miśka nadal uwielbiam Twój uśmiech! 😉 w czerwieni Ci super! osobiście nie czaję tylko po co Ci ta opaska:P ale ja nie lubię takich rzeczy to się każdemu dziwię 😁

idę dzisiaj do pracy na 15.00 :/ czyli do późna. 😞 i jeszcze te bździągwy namieszały w grafiku i jadę na popołudnie sama 😠

coś miałam Wam napisać ale szlag trafi nie pamiętam 😁 buźka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zaczynam na nowo z dietką..tym bardziej,że w tym miesiącu z kaską kiepsko,więc trzeba troszkę oszczędzić,a że na dziecku się nie da to na sobie trzeba 🙂

także dietki dzień 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia ja jak idę na popołudnie to mam ten schemat:/ od rana zero jedzenia w buzi a na wieczór jak wrócę jestem tak głodna, że mogłabym kamienie wpierdzielać 😞
Dzisiaj mam wolne.. więc biorę się za ogarnianie domu bo jutro to cholerne wesele:/ jeszcze nic nie mam przygotowane.. zwłaszcza ubranka dla chłopców.. odechciało mi się już imprezy z dzieciakami:/

zjadłam pączką bo był na szybko:/ nie chce mi się nic robić. A na obiad makaron (pełnoziarnisty) z jabłkami i zupa cukiniowa... :P
idę sprzątać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dzisiaj było spaghetti,bo przez to,że A. ma na 14:00 do roboty i wychodzi już o 13:00 to robię obiady na szybko..ale zjadłam połowę porcji takiej co zwykle. Alan dzisiaj jadł spaghetti sam,tylko mu pokroiłam makaron drobniej.. później wstawię Wam jakieś zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja 18 dzien ale wczoraj poszlismy zaszalec z mezem do peri peri i ja zjadlam pite grillowana wege a on udka peri peri i fryty i zjadlam kilka frytek bo.....juz bylam pelna! ale mi sie zolad zacisnal szok 🙂 na moje zdrowie 😁 ale i tak po tym wczoraj sie czuje jak swinia tak wiec trzymam diete dla zdrowia psychicznego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ale Ci zazdroszczę ! też tak chcę się zawiesić na diecie i trzymać 😁
a ja sprzątam sobie.. nie chce mi się nic. na 12.30 mam do fryzjera i straciłam wenę 😞 nie wiem co chcę żeby mi uczesały ;( no i w ogóle jakoś mi się nie chce na to wesele zbierać.. a jak pomyślę jeszcze że z dziećmi 😮 skąd ja wpadłam na pomysł żeby ich zabierać?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. w ogóle nie mogę zczaić tej mody na opaski :P nie podobają mi się i już 😁 no ale - z gustami się podobno nie dyskutuje - zdecydowanie wolałabym kapelusz :P chociaż z moimi kłakami to nawet kapelusz nie pomoże. W życiu nie widziałam tak niedających się ułożyć włosów:/ robią co same chcą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Gogr zaloz opaske zamiast fryzury hehehehe 😁 a opaski sa po to by dodac dziewczecosci ubiorowi, tak jak kapelusze kobiecosci 😉 tak stare angielki mowia....

Ja bardzo lubię opaski 🙂 ta co miałam na weselu miała czerwoną wielką kokardę i zostałam nazwana Myszką Mini :PPP
BTW wczoraj zjadłam pół pizzy i wypiłam mnóstwo alko!!! Wcześniej tort i ciasto, bo koleżanka urodziny miała, dziś znów urodziny bratanka i tak przez cały weekend... odchudzać się nie odchudzam, ale kurcze, mogłabym zdrowo jeść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...