Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a moje sniadanie 2 tosty z dzemem i to w biegu.
Ola jak ja widze jak Ty sniadanie jjesz,weglowodany plus weglowodany mi to by dupa rosla tylko 🤪 😜
Teraz zupke warzywna wciagnelam z kasza jaglana, pycha i wrzucilam troche koperku swiezego. Aromat nieziemski.
Ogolnie to mam brzuszek spuchniety od wczorajszego poludnia. Powinnam miec okres juz kilka dni temu ale przy spirali moze go nie byc ale znaki sa jakby byl. Dwa ost.miesiace tylko plamilam leciutko pierwszego dnia i pozniej nic. A teraz mi podpowiadaja,ze stresy doszly to moze i nie ma. A jesli ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

😘
Ola strasznie Ci tych dziadostw współczuję.. ja CHYBA miałam hemoroidy po urodzeniu Macia.. ale przeszkadzał kilka dni a potem się uspokoił i więcej go nie widziałam 🙂 bez żadnych leków :P

ja mam ostatnio kiepskie dni... dlatego nie piszę, nie ćwiczę, nie trzymam diety.. za to jem słodkie i piję piwo:/ ale dzisiaj idę do fryzjera więc trzymajcie kciuki za wyjście z depresji a nie pogłębienie jej :P jak się uda to wracam do żywych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
😘
Ola strasznie Ci tych dziadostw współczuję.. ja CHYBA miałam hemoroidy po urodzeniu Macia.. ale przeszkadzał kilka dni a potem się uspokoił i więcej go nie widziałam 🙂 bez żadnych leków :P

ja mam ostatnio kiepskie dni... dlatego nie piszę, nie ćwiczę, nie trzymam diety.. za to jem słodkie i piję piwo:/ ale dzisiaj idę do fryzjera więc trzymajcie kciuki za wyjście z depresji a nie pogłębienie jej :P jak się uda to wracam do żywych :P


wiecie jak to jest jest zdrowo to zdrowo a jak choróbsko tosie czepia wszystko;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Mi mama wczoraj na skype powiedziała, że chyba przytyłam 😠 No się załamałam ale waga nadal pokazuje 52kg a więc bez zmian -może skype poszerza hahaha
Ja jestem totalnie rozbita dzisiaj. Pokłóciłam się na ostro z bratem. On nie widzi pewnych rzeczy i to mnie i mamę martwi ale za to że się martwimy jeszcze nam się oberwało 😞 Nie rozumiem tego i jestem w strasznym nastroju 😞
Olu dobrze, że leki dał a nie odrazu chciał cię ,,kroić,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak czasem jest lepiej sie odsunąć na bok i niech brat zobaczy sam a wy najlepiej rzebyście miały dowód na brata partnerkę bo tak na słowo to nikt nie uwierzy.....musicie dać mu trochę czasu choć będzie trudniej dla was niż dla niego.....a skoro tamta laska go sobie omotała wokół palca tym bardziej jet trudniej bez twardych dowodów....dużo sił 😘 😘 😘 😘

a co do tekstu mamy ,że przytyłaś to kamera zawsze dodaje 10 kilo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia ale ja mam minimum 20 dowodów na to, że ona okradała mnie i moją mamę i że oszukuje ludzi mam na to świadków i dowody, ale dla niego to za mało. Moje słowa do niego nigdy nie były puste i bezpodstawne zawsze mam na to co mówię potwierdzenie chociażby w innych ludziach ale on tego nie rozumie. Ale tak jak napisałaś ja się odsuwam na bok. Zero pomocy i kontaktu jak zmądrzej sam przyjdzie a wtedy mu pomogę ale tylko jemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola lecz dupala bo Ci sie rozpadnie :P 🙂 nie smieje sie z Ciebie bo sama to przezylam :P 😉
Gogr zapodaj fote jak bedzie ok 😁
Ja wpieprzam od rana wszystkiego po trochu. Dzis na obiad ryba mintaj z ziemniakami z koperkiem i maselkiem. Do tego chyba mizerie strzele. A ja juz nazarta jestem bo wczoraj kapuchy nagotowalam i sie na noc najadlam to do teraz mam banke w brzuchu ale mam to gdzies. Jjem ja zadko a uwielbiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdj kiepskie bo przy chujowym świetle a moja kom raczej pierwszej klasy aparatu nie ma ale coś widać 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/20121106.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/934/20121106.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Ola lecz dupala bo Ci sie rozpadnie :P 🙂 nie smieje sie z Ciebie bo sama to przezylam :P 😉
Gogr zapodaj fote jak bedzie ok 😁
Ja wpieprzam od rana wszystkiego po trochu. Dzis na obiad ryba mintaj z ziemniakami z koperkiem i maselkiem. Do tego chyba mizerie strzele. A ja juz nazarta jestem bo wczoraj kapuchy nagotowalam i sie na noc najadlam to do teraz mam banke w brzuchu ale mam to gdzies. Jjem ja zadko a uwielbiam.


jajuz 2 lata sie lecze;/
niestety ale mam nadzieje ze teraz bedzie git 🙂 ja na obiad kapusniaczek z pulpetami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka wyglądasz zajebiście! :*
Dziewczyny niestety Was nie nadrobię,zaległości dużo ;p u rodziców jestem, Alan zaraził sę katarem od Zozola i teraz już oboje kaszla..tak więc jedziemy na mucosolvanie,wit.C i calcium. Właśnoe zasnął oglądając teledyski na yt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...