Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aisak na obiad ? 😁 :P moj maz by z checia takie obiady wciagal 😁
wiecie jak sie zimno zrobilo!!!! szok.......a ja musze malego drania wyciagnac jeszcze do sklepu po co nie co bo pustynia w lodowce sie robi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

u nas tez jest taki sklep i ciagle wszystko swieze ale ja miecho to okazjonalnie kupuje zeby mezowi i Zuzi cos wrzucic na talerz, glownie indyka wlasnie, czasem inne smierdziele :P
a z ryb to lososia i tunczyka - piekarnik .I Zuza te ryby ludzi inne wypluwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska ty wez sie rozpedz i w sciane sobie pierdonij,lepiej ci sie zrobi i moze zmadrzejesz 😁 Ja mojego tez wczoraj zjebalam,to dzis kazal mi posiedziec,a sam poodkurzal i podlogi pozmywal 😁
Sandroos pytalam o Julie lekarza i powiedzial,ze takie zachowanie jest normalne po operacjach u dzieci w tym wieku i nie jest taka z bolu,tylko dlatego,ze tak odreagowuje operacje.W zasadzie caly czas sie drze,placze,chce na rece,wszystkiego sie boi-reklam w tv,wilgotnych chusteczek,wody,zmiany pampersa,pampersa samego w sobie tez,obcych ludzi i tak moge do rana pisac..i kazda taka akcja konczy sie placzem i raczkami...a najgorsze sa wieczory,bo wtedy juz w ogole nie milknie.Uspypiam ja po 2-4h kleczac kolo lozeczka i mowiac do niej i glaskajac.Nie moge od niej sie odsunac,bo tego tez sie boi...a jak juz nawet zasnie,to krzyczy i placze przez sen i srednio wstaje po 100 razy na noc...since pod oczami mam takie,ze na brode mi spadaja,a glowa mnie tak napierdziela,ze zadne tabletki nie pomagaja....jutro Piotrek ma dyzur nad Julia,a ja sie mam zamiar wieczorem zrelaksowac i spac w salonie,bo juz psychicznie wysiadam.No,to wam troche sprawe u nas nakreslilam,a to i tak mala czastka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kaca 🙂

i zdycham na okres:/ kurwa znów coraz bardziej boli 😞 teraz jeszcze żeby było śmieszniej to mi nogi cierpną... takie głupie uczucie leci od podbrzusza w nogi:/ wkurzające trochę.. mało, że cały czas mnie boli podbrzusze.. kłują jakby jajniki (ale to podobno nie one) że chodzić czasem nie dam rady, albo wyprostować się to jeszcze dochodzi okres.. a zwykle na okres , na te kilka dni przechodziło...

a i na wagę jutro wejdę. bo też się w ogóle nie pilnuję ostatnio... i aż się boję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Oj Gosiu 😞 Musisz się nacierpieć 😞 Nigdy nie słyszałam o czymś takim jak u Ciebie żeby na okres aż nogi cierpły 🤔 Ja miałam bolesne, nieregularne i baaardzo długie miesiączki dlatego biorę tabletki anty. 🙂
CO do diety to u mnie nie było, nie ma i pewnie nie będzie chociaż teraz to i mi by się przydała haha Na wagę nie wchodzę bo nie chcę się wkurzyć i tyle haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja wcześniej też tak nie miałam.. mnie się cuda zaczęły dziać po urodzeniu Mateusza... a teraz to już w ogóle. z m-ca na miesiąc coraz gorzej. czuję się chujowo więc fiksuję - przed okresem, w trakcie, po też.

w lutym mam mieć badania robione... może coś znajdą i wymyślą na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj to dobrze, że w ogóle lekarze zwrócili uwagę na Twoje dolegliwości. Ja po Ali miałam okresy trwające po 12 dni 😮 Do tego rozsadzało mi plecy i jajniki a więc zaczęłam brać tabletki i jest ok. Ale u Ciebie z tymi nogami to rzeczywiście nie ciekawie. Na pewno głupie uczucie i co okres Ty już się martwisz, że to znów powróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...