Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Moja uwielbia ksiazki 🙂A telefonow,pilotow i innej elektroniki nie wolno jej ruszac 😁 Jedyne czego nie slucha,to laptop 😁
Ja do silowni i basenu mam z 15 min na pieszo,ale dzis-po 2 nieprzespanych nocach naprawde nie chce mi sie isc 😁 Z reszta prawie zawsze jak ide ok 17 to Anke wyciagam hehe.A najlepsze,ze laska ma termin na 4.01 i wszyscy sie na nia dziwnie patrza,ze z brzuchem przyszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę że o dzieciach pisałyście, moja też lewus i wszystko mi maże, jest odwrotnoscią pierwszej córy, która była jak aniołek można było jej bajkę włączyć i siedziała do końca, nawet sie nie ruszyła z kanapy a ta....oderwane od chmury 😮 😮 😁
a ja tak jak mówiłam przegięłam i to ostro z ciastkami, dwa duże pierniki, dwie delicje i kilka ptysiowych małych paluszków....ale to nic od jutra nie tknę i KONIEC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To prawda, ale jedno DNA posiada wiele hromosomów dominujących i przyporządkowany czy ja to się tam mówi bo już zapomniałam wiele hihi a więc każde dziecko może być inne 🙂

Ja uważam, że dieta powinna opierać się na zrównoważonym odżywianiu a nie odmawianiu sobie jedzenia i małych przyjemności. Jeśli cały np. tydzień odmawiamy sobie batonika później na raz zjemy ich 5 a jeśli byśmy raz w tygodniu zjadły to na co mamy ochotę w małej ilości takie do zasycenia pragnienia nie wpłynęło by to na kilogramy 😁 Same wyrzeczeniami robimy sobię krzywdę ponieważ organizm pewnych rzeczy się domaga jeśli mu odmawiamy w końcu i tak wygra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka ja się nigdy nie odchudzałam przyrzekam że nie było ani jednego dnia abym miała dietę. Po prostu nerwy w życiu spowodowały spadek wagi - tak jak pisałam mój żołądek się zaciska wtedy. poza tym mam problemy zdrowotne z żołądkiem i ciągłe bóle i mdłości też powodują, że jem dużo mniej niż kiedyś. 3 latat temu ważyłam 65 kg w pierwszych tygodniach ciąży schudłam do 60kg w ciąży ogólnie przybrałam do 72kg urodziłam Alusie i już po 3 tygodniach ważyłam 56kg a później stres związany z męzem, praca i tak spadłam do 50kg teraz mam prawie 52kg hahaha a więc moja waga skacze 🙃 A słody cze jem cały czas 😁 Dzisiaj jadłam 2 kawałki babeczki czekoladowo waniliowej ale ogólnie nie przepadam za słodkim chyba, że własnej roboty a takowe robię rzadko a teraz w ogóle bo nie mam piekarnika jak na razie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co tam Gosiulka? pisz co u Ciebie 😘
Kasia no to Ci zazdroszczę, ja w pierwszej ciąży ważylam 72 po porodzie 64, a dopiero za 10 mcy schudłam do 50 kg a nawet do 48 😞 ale to były ogromne wyrzeczenia i ćwiczenia, do tego morze roboty...bo ja na jej brak nie narzekam....a teraz? no cóż wiek już nie ten chyba i dlatego trudniej utrzymać wagę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KOBIETY JESZCZE PROŚBA O POMOC~! Wy też macie tak na nk(jeśli macie tam profile) że wyświetla się jakiś komunikat i nie można wejść na stronę? zaraz wkleję może mi przetłumaczycie, bo ja się anglika nie uczyłam niestety:/ ☺️ 😞

The page has been blocked as it contains malware or exploits

The Web page you are trying to access contains malware and exploits that could infect your computer.
We advise you not to continue visiting this page.





I understand that visiting the page could infect my computer. Continue



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski minął mi okresowy stres. na diecie jestem i nie ma bata - będę. Od mojego ostatniego posta aż do teraz miałam problem z netem więc mogłam Was tylko podczytać na tel.

i miałam dużoo pytań i w ogóle dużo do powiedzenia ale padam po pracy i nie pamiętam 😞

idę chyba spać.. dobranoc 😘

aaa.. kupiłam ocet jabłkowy w kapsułkach 😉 zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona tu masz tłumaczenie
Strona została zablokowana, ponieważ zawiera złośliwe oprogramowanie lub wykorzystuje

Strona internetowa, którą próbujesz otworzyć, zawiera malware i exploity, które mogą zainfekować komputer.
Zalecamy, aby nie kontynuować odwiedzając tę stronę.
Rozumiem, że odwiedzając stronę może zainfekować komputer. kontynuować


gogrucha witaj z powrotem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia witaj wita i jak będziesz miec siłe to pisz co tam !! 😘

Iwonka no co Ty 32 lata i myślisz, że jesteś stara 🤪 Żartujesz sobie z nas nawet tak nie mów dla mnie to jesteś młoda babka !! 😘 Ja niestety kiedyś ćwiczyłam teraz już nie - jakoś zdrowie mi na to nie pozwala za bardzo źle się czuję. Chce po nowym roku do pl lecieć i porobić badania ponieważ tutaj się nie mogę doprosić a u lekarza zawroty głowy i ciągłe zmęczenie to NORMALNE jak to u nich wszystko jest zawsze normalne.
Monisia wiem wiem kochanie sama sobie krzywdę robię, że nie kupuję tych tabletek to był buscopan i tabl. lokomocyjne do tego tak?? Jakie Ty brałaś?? Nie wiem teraz kiedy będę w mieście ale w końcu przyrzekam kupie te tabletki żeby sobie ulżyć 😘
Moja Ala już spi a ja idę do wanny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...