Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ech dziewczyny nawet nie wiecie ile człowiek musi się upokorzyć żeby zawalczyć o swoje...ludzie są okrutni:/ do tego ta pogoda- brak słów, w tym roku nie sprzedajemy chryzantem hurtownikowi więc musimy męczyć się sami...dzisiaj całkiem przemokłam, a sprzedałam około 60 kwiatków 🤨 nie ma pogody, więc nie ma ruchu 🤔
okropny ten rok, chyba moja robota poszła na marne... 😞 😞, do tej pory mam sprzedane 250 kwiatków z 1000, ale jeszcze 4 dni, wszystko może się zdażyć 🤔 🤔 zobaczymy...
diety brak, są stresy a co za tym idzie jem co popadnie i do tego byle jak ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko, głowa do góry. Z tego co wiem, to ma być słonecznie, ale zimno, więc zobaczysz, dobrze będzie.
U mnie dziś dieta:
I śniadanie placuszki Dukana z otrąb pszennych i płatków owsianych
II śniadanie 2 kromki chleba razowego z siemieniem lnianym, na to pasta z grochu i suszone pomidory
obiad zupa krem dyniowy z grzankami i prażonymi pestkami dyni
kolacja sałatka z brokułów, gruszek, fety i prażonych migdałów... idę właśnie jeść :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 😘
iwonka mając swój interes ponosi się poważne ryzyko nie zarobienia na nim ale wieże że teraz wszystko sprzedasz 😘 😘 Ludzie kupują często kwiaty na ostatnią chwile a więc na pewno będzie dobrze 😘
mówicie o domach a mnie mój doprowadza do depresji a raczej nie dom tylko mąż ! na każdym kroku mowi żeby poczekac z remontem nie wiem na co ! W poniedziałek przychodzi ekipa remontowa to juz mi dzisiaj ich wypomniał, że mogłam poczekać a salon narazie wygląda jak obora z powodu ścian ! jestem wściekła na niego okropnie ! 😠
U mnie dieta to brak diety hahaha nie umiem się zebrać aby uważać co jem. Dzisiaj nie je prawie nic ponieważ wczoraj ostro popiłam z koleżanką i dzisiaj żołądek mi wysiada 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja rozmarzyłam się jak czytałam opis tego domu.. 🙂
Tak wgl to zboczuchy jesteście i tyle! 😜


Kasiu wiem co czujesz ;D - ja tak miałam jak pochlałam z mężem,teściem i teściową...hahha ;D teść odpadł koło 2.00,a ja z mężem jeszcze po flachę lecieliśmy 🙂 - A. poszedł spać o 3.,a my z teściową do 5.00 siedziałyśmy 🤪 🤪
na drugi dzień,w sumie to jak wstałam, bo to ten sam dzień był .. nic się nie przyjęło..nawet rosół 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waniliowa ? chcialabym sprobowac, nie slyszalam ....a lubie nowe smaki.
Misia podrzuc please przepis na salatke brokulowo gruszkowa, pierwsze slysze,a uwielbiam skrajne smaki...
Tuska zboczuchy to my wszystkie jestesmy Ty tez :P Ja wczoraj wypilam 2 piwa jedno swiezo warzone gorzkie bardziej niz wsyztsko co pilam dotychczas a drugi heineken nie wszedl mi wcale po tym pierwszym bo to tutejsze w browarni . I zezarlam troche frytek na wyscigi z corka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja to ja się tyle męczę żeby zapuścić włosiska a Tu tak po prostu się ich pozbyłaś???? 😮 🤪 🤪

my wczoraj byliśmy na imieninach taty 🙂 także jedzenia było dużo i dzisiaj też będzie bo nie zdążyliśmy torta rocznicowego spróbować 🙂 potem wam fotę wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też Wam niedługo wrzucę fotkę mojej nowej fryzury :P
Maja przepis jest taki. Układasz w misce lekko podgotowane różyczki brokułów (ja sobie na parze zrobiłam), na to kawałki gruszki z syropu, feta w kostkę, wszystko polewasz sosikiem (wyciśnięty czosnek, olej, woda, trochę cukry lub miodu), a na wierzch sypiesz prażone płatki migdałowe.
Maja chciałam Cię zapytać o kolczyk w języku i Magdę. Piercer wbijał od dołu, powiedział, że u mnie nie widać wędzidełka na języku, więc nie może wbić na środku. Zatem od dołu kolczyk mam trochę po prawej stronie, a u góry wychodzi centralnie. Ogólnie sztanga jest pod kątem. Czytałam na necie, że tak może być w skrajnych przypadkach jak nie można inaczej... 😞 nie wiem... za tydzień jadę na wymianę kolczyka i zapytam go czy tak powinno być... a Wy jak macie? Kurde, zła jestem, bo ja jestem pieprzniętym pedantem i muszę mieć wszystko idealnie, a tu taka dupa.
Dobra, zbieram się, bo jedziemy na Fashion Week do Łodzi. Mój brat ma pokaz. W tym roku w głównej alei projektantów 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry dzień 😉
Maja Absolut Vaniliowy jest do kupienia w Asdzie 🙂 Pyszota !! 😉
Misia masz bardzo uzdolnionego brata z tego co piszesz 🙂 Życzę mu powodzenia na wystawie 🙂
Kurcze ja tez ostatnio myślę zrobić coś z włosami ale sama nie wiem nie chce obcinać tylko zrobić coś z przodem ale mam okrągłą buzie i za dużo opcji nie mam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ja mam prosto kolczyk ,i mam trochę głębiej bo tak chciałam nie zaraz na przodzie 🙂 i u mnie też dość długa laska szukała odpowiedniego miejsca co by nic nie uszkodzić 🙂 i ja jakoś też po tyg. zmieniłam kolczyk na mniejszy a powinno się po 2 tyg.niby 🙂 jak zmienisz kolczyk to nie będziesz widziała ,że jest krzywy bo jak schodzi opuchlizna z języka to tak się wydaje bo on jest dość długi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj na obiad u mnie zapiekanka z ziemniaczków w plastrach pieczarki, pierś z kurczaka w plastrach do tego sos i ser na wieszk haha nie za bardzo zdrowe ale jakie dobreeeeeee 😁
Misia widzę, że mamy coś wspólnego - ze mnie też straszna pedantka 🤨 Mąż mi powtarza, że przeginam bo jeszcze trochę kupi skrzydła i będzie po domu latać hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia Magda dobrze mowi, jak zmienisz na krotszy to nie bedziesz widziala takiej roznicy ja najpierw na krotszy zmienilam ,pozniej kolki mniejsze zalozylam ze stali chirurgicznej a sztange mam z bioplastu. Wogole bioplast jest o wiele lzejszy ale trzeba wymieniac czesto bo kamien sie osadza. AAAA no i w Anglii sa o wiele tansze kolce jak bedziesz chciala sie zaopatrzyc to daj znac bo one sa chyba po 5 pakowane w roznych kolorach za np. 5f. a w Pl tyle placisz za 1go....jak nie wiecej 😉
A ja na obiad strzelilam makaroni z sosem szpinakowym z pierdolkami co mialam w lodowce to dalam. Zuzi smakowalo najbardziej 😁
Aisak my Cie nie widzialysmy 😁!!! wrzuc jakies zdjecie, nasze mozesz zobaczyc w historii. A wogole to Gogr tak, obcielam wlosy tak po prostu SAMA dlatego musze do fryzjera isc zeby tyl mi zrobila ladnie. No i niedlugo kolor bedzie ludzki....bo juz czarnych nie mam dlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki laski 🙂 foto strzelę jak już wymienię kolczyk na krótszy. W planach mam jeszcze drugi, w tej samej linii, ale głębiej... no i ten w brwi horizontal. To tak w najbliższej przyszłości 🙂 natomiast mój gadał z dentystą. Powiedział mu, żebyśmy sobie wsadzili kolczyki akrylowe, bo nie będą uszkadzać szkliwa. Zobaczymy co tam będą mieli. Przy okazji wymienię sobie ten w wardze, bo się za długi zrobił i w pępku. W ogóle w pępku myślę o drugim od dołu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc babki.Jak bede miala chwile,to was nadrobie.U nas masakra,Julia sie drze i nic nie chce jesc..non stop na lekach p.bolowych jest,ale i tak ja boli.5 nocy nie spalam...wczoraj tesciowa nas z domu wygonila do Marysi na urodziny,a sama z Julia zostala..Stwierdzila,ze potrzebuje odpoczynku i miala racje.Chcialam sie napic i rozerwac,ale mimo ogromnej ilosci alkoholu dalej bylam trzezwa...dobrze,ze ta noc Jula dobrze spala..
A co u nas.No coz,Jula przemieszcza sie na kolanach.Czasem jeszcze probuje stanac na opatrunkach,ale zaraz kleka z piskiem 😞 Na noc trzeba jej dawac kodeine,bo inaczej nie wyrabia z bolu.Jak ja bardzo boli to sie drze i szarpie te bandaze,nawet zebami.Spacery na dworze tez dol,bo placze,ze chce wyjsc.Fakt niezle to i tak znosi,ale i tak jest tragedia.i non stop mama jest.Najlepiej jakbym jej z rak nie wypuszczala.Plecy mi siadaja...a bez tesciowej w ogole bym nie dala rady.Kochana kobieta,ze wszystkim stara sie mnie odciazyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja dawałam fotkę na początku jak tu przyszłam ale mam fb znajdziesz mnie u Moniki, Iwony, Michasi, Gosi wpisz Katarzyna Pawlowska 🙂
Monika współczuję nie wyobrażam sobie co musisz przechodzić patrząc na cierpiące dziecko 😞 Ale z dnia na dzień jesteście bliżej wyzdrowienia i odejścia bólu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ziiiiimno!!!Kuzwa u was tez taka pizgawica?Kto mi po piwo pojdzie? Bo ja sie boje,ze zamarzne jak wyjde za drzwi 🤪 🤪 🤪 Tasia wlasnie tanczy na kolanach 🙃 🙃 🙃 🙃 Kocham,jak ona ma lepsze momenty.Dziewczyny polecacie cos na apetyt dla dziecka?Bo od czasu operacji Julia prawie w ogole nie je...dzis wypila 30ml i zjadla pol kawalka chleba,nawet ukochanych zelek nie chce 😞 Szukalam jakiegos apetizeta czy czegos ale wszystko jest powyzej 3 roku zycia.Jakies rady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...