Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Olcia wez meza przeswiec,bo to chore,zeby cie tak traktowal
Goska co do dretwienia nog,to ja je mam i swiadczy o problemie z kregiem S1 kregoslupa,bo tylko ten nerw jest odpowiedzialny za dretwienie nog...
Ja dzis zjadlam kawalek omleta.Na obiad jest chicken mushrom pie,ale ja i tak go nie przelkne...zjem sobie ogorkowej 😉
Aisak ja tez sie tak czuje,ale to dlatego,ze jestem wykonczona tym co sie u mnie w domu dzieje
Sandroos ja codziennie wyje,bo juz nie mam sily i cierpliwosci...jeszcze troche i w wariatkowie wyladuje i to powaznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Już wiem skąd wzieły się te trzy tygodnie a raczej cztery. Wyszło, że mamy zadłużenie za miesiąc którego jeszcze nawet nie było bo oni chcą miesiąc na przód czynsz a my płacimy na bieżąco 😠
Mosia jejku tak mi Ciebie szkoda 😞 Ile ty przecież przez tą operację Córeczki 😞 Oby to się szybko skończyło bo na prawdę popadniesz w depresję i w końcu zaczniesz się ,bać,, własnego dziecka.... 🤨 Ile jeszcze musi mieć te opatrunki?? I kiedy ma wyjęcie tych drutów?? Bo wtedy też ma mieć narkoze tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tej kawy jednak nie wypilam bo mnie cofnelo jakos, pol omleta na sniadanie ze smakiem ,a teraz dopiero kilka ziemniakow z Zuzia na spole.
Gogr wlasnie mialam pisac,ze o te nogi mozesz Monie zapytac bo ona juz to przerabiala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
dawno nie pisałam, bo przez tydzień w Krakowie balowałam... efekt taki, że utyłam. Przyszła mi spódnica na ślub i jest za ciasna 😞(( gorsety jak zacisnę to dam radę, ale i tak od dziś dieta... fuck i tyle... wymyśliłam jakąś amerykańską -3kg w 5 dni. Zobaczymy... ale co pojadłam i popiłam to moje... ciekawe czy do 8.12.12. schudnę i się w spódnicę zmieszczę 😞
BTW sorry, ale nie dam rady nadrobić Was, więc ogólnie co słychać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aska nawet na diecie powinno sie jesc wszystko,tylko z rozsadkiem
Aisak opatrunki jeszcze 3 tyg ma miec.21 idziemy na zmaine opatrunku i potem pewnie cos ok 7.12 na wyjecie drutow i wlasnie wtedy bedzie narkoza...jak dozyje tego i nie sfiksuje 😉
Misia napewno to zrzucisz i spodnica bedzie super lezec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. No i ja dalej dietuje nie mam apetytu jakos....
Misia przestan chlac to od raz Ci waga spadnie, za bardzo zakwasilas organizm i masz 😁
madra ksiazke przeczytalam o jedzeniu jak co dziala i moge sie madrzyc 😁
Moje malenstwo ma temp 38.8 od rana i co chwile wraca , zadnych objawow choroby tylko temp. moze znow 3dniowka, moze zeby.....a tu w czwartek Polska nas witac ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 😘
Misia no alkohol tuczy a ja jak Monika kocham piwo !! I mogłabym codziennie wieczorem jedno albo dwa wypić niestety brzuch rośnie i pije też napoje gazowane ogólnie nie dużo ale piję a to też rozsadza 🤨
Misia nie widzę tej spódnicy a więc nie umiem Ci za bardzo pomóc ale dobra krawcowa powinna doszyć Ci materiał na dołu tak aby to wyglądało na wykończenie spódnicy 🙂 Kup w pasmanterii kawałek satyny albo jakąś gotycką koronkę i tym obszyj spódnicę. Tak jak umówię, że widziałam spódnicy a więc ciężko doradzić 🙂
Co do diety to ja wczoraj zjadłam obiad a później już tylko owoce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja tez troche makaronu z sosem ktory sama robilam , nawalilam sobie cala miche a zjadlam 1/4 ta .....niedobrze mi jakos. A myslalam,ze tylko ja jestem alkoholiczka Aisak witaj w klubie 😁 chociaz od 3 dni nic nie pilam i nie mam ochoty......a herbate hektolitrami kazdego rodzaju pije przez te 3 dni...
Misia dawaj fote, Aisak dobrze mowi, w pasmanterii cos w tym deseniu dokup i sprytnie podszyj, jakbym tam byla to bym Ci to zrobila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki laski 🙂 kiecka jest z białego atłasu, a na to dwie warstwy białego tiulu. Poproszę, żeby mi jeszcze doszyli tego tiulu na dół, ale czarnego. Już prawie mamy wszystko gotowe, jeszcze tylko pomysł na tort i jakieś dodatki. Nie ma jak naszykowanie ślubu w miesiąc :PPP hehehe ale co tam 😁 a i jeszcze muzykę musimy jakąś pozgrywać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja szyjesz?? Kurcze ja jakbym miała maszynę to też bym zaczęła serio.

Ja jestem stara alkoholiczka nie wiedziałyście ?? 😁 😁 😁 😁 🙃 😮 🤪 😎 😜 Lubię piwo na wieczór chociaż tak dwa razy w tygodniu jak Ala śpi wtedy siedzę i się delektuję hahaha Poza tym kocham martini i słodkie drinki ale to rzadko bo wtedy muszę mieć towarzystwo 😁

Maja to będzie na pewno fajnie wyglądać 😉 To czarne doszycie ale wtedy dla równowagi daj jakąś czarną tasiemkę w pasie czy coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu szybko wracaj do zdrowia! :-*

podsumowując mój dzień:
śniadanie - 2kromki jasnego chleba z szynką swojską
II śniadanie - banan
u szwagierki budyń śmietankowy
obiad - z 6 kopytek z masłem i cukrem
aaaaa do kawy nie jadłam ciasta u szwagierki choć było 🤪 🤪 - jestem z siebie dumna 😁
a teraz jem,czyli na kolację :P - małą miseczkę gulaszu i do teka 3kromki ciemnego pieczywa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
hejkamam grype;/;/;
i straciłam smak normalnie nic nie czuje jak jem i wiecie co zamiast nie jesc jem wszystko bo mam ochote konkretnie na co niewiem ale na cos a jak nie czuje tego smaku to nei moge zaspokoic tego w tej durnej łepetynie;/;/;/ ☺️


jak sytuacja z twoim?


on gada do mnie ja tylko wtedy gdy musze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...