Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Madzia wiesz, że gdyby człowiek miał temp. ciała niższą o 2 stopnie od pierwotnej temp.36,6 żylibyśmy dwa razy dłużej a więc wychodzi na to, że Ty możesz długo pożyć przy swojej temp. 🙂

Ja nie wiem co to choroba, temp, itp, u dziecka dzięki Bogu 🙂 Moja Ala nigdy nie chorowała na szczęście 🙂

Ja nie wiem co na obiad jeszcze nie mam pomysłu i weny 🤨 Przez te nerwy żołądek mi zaciska i mam rozwolnienie aż 🤔 Potrzebuję 3 tys zł na wczoraj żeby pomóc komuś z rodziny i nie wiem sąd wziąć taką kasę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

no a u nas na obiadek ziemniaki, pierś z kurczaka (przyprawiona papryką słodką,solą,pieprzem i czosnkiem) pieczona w folii i surówka z kapusty białej i ogórka z sosem czosnkowym z jog.nat. 😉 (zazwyczaj daję jeszcze fetę,ale że nie miałam to zrobiłam bez).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Monia ale ona ma gardlo zawalone boi sie przelykac.

To moze jej zmiksuj zupke?Zeby taka gesciejsza papka byla.Boze,ale mi Zuzi szkoda.Biedactwo tak sie meczy,a ty razem z nia.Mam nadzieje,ze to faktycznie ta cholerna trzydniowka i pojutrze juz bedzie wszystko zapomniane 😜 A ja jestem szczesliwa,bo kolezanka mi pokazala taki fajny sklep z bajerami do domu..boze jakie cuda tam sa 😁 Jak wygram w totka to wszystko tam wykupie hehe a narazie kupilam sobie fajne dzwoneczki.Maja jestem pewna,ze tobie tez by sie spodobal,bo wszystko jest w twoim stylu tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie wiem czy na 3dniowke daja antybiotyk na gardlo. Mala moim zdaniem grype odemnie zlapala tylko inaczej sie u niej objawila a ognisko bolu w gardle i tak to wlasnie wyglada....
Jutro o tej porze bede pic piwo w Warszawie na Broniewskiego wpadacie ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...