Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Dobry Dzień 😘
Pewnie dzidzi to nie będzie chociaż ostatnio myślę, że bym chciała i tak nie pracuje a więc mogłaby dwójkę odchować a nie kiedyś pójdę do fajnej pracy i zajdę w ciąże i znów będę musiała zrezygnować albo coś. Ale z drugiej strony mam 23 lata i mieć dwójkę dzieci no nie wiem czy to do mnie pasuje haha
Jak dieta?? U mnie nerwy powodują, że jem mało ale waga cały czas na 52kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja mam 22lata i też już myślimy o drugim..tylko nas troszkę finanse hamują. Co do diety to ja trzymam z małymi wyjątkami,bo wtrąbiłam wczoraj na wieczór frytki z moim,bo mu się zachciało.. 😜 a jak już były to jadłam 😁 . no i wczoraj jeszcze dwie łyżeczki nutelli zjadłam 😜 ale tak to dietę trzymam..wagi nie mam,więc się nie zważę,ale pewnie nic nie spadło albo bardzo mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska u nas też finanse. Dom remontujemy a do tego ciągle coś wyskakuje jeszcze. Teraz remont muszę odwołać do Bóg wie kiedy bo muszę komuś w rodzinie pomóc i potrzebuję dość dużej sumy na tzw. wczoraj a nie mam skąd jej wziąć 🤨 Będę mieć taką kasę 28 ale to już za późno bo pomóc muszę max do 26 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
no i tak to jest ... ;/ do wszystkiego potrzebna jest kasa..


niestety w dzisiejszych czasach gorzej traktowany jest uczciwy cżźłowiek bez kasy niz ten co zabija kradnie i oszukuje z kasa;;/;;/;/;/ dzisiajesze czasy uwarunkowały sie tym ze wszystko mozna kupic wszystko 🙂
tylko ze niee licznych stac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babki.Ja sie wczoraj nie udzielalam,bo neta nie mialam.Dopiero po zjebce w virginie w minute ruszyl 😉Oj dziewczyny macie racje,bo jak nie wiadomo o co chodzi,to wlasnie chodzi o kase.W piatek sie o tym jawnie przekonalam....Co do diety to ja jako takiej nie trzymam,po prostu jem wszystko,ale w malych porcjach i czesto.I widze mega efekty.Wczoraj doszlam do wniosku,ze ostatni raz maz na mnie tak patrzyl na poczatku,jak sie poznalismy 😁 😁 Normalnie cudowne uczucie hihi 🙂Nic bardziej nie cieszy niz pozadanie w oczach meza 🤪 🤪 To wam temat wysunelam z rana hahaha.To pewnie dlatego,ze juz druga noc 2h spalam...mnie dzis caly dzionek nie bedzie,a wieczorem mam w planach sie napic,wiec odezwe sie pewnie w niedziele.
BTW odnosnie seksu to po raz kolejny polecam trylogie E L James,bo zmienilo mi sie troche podejscie do tych spraw...na dobre oczywiscie co procentuje u nas w lozku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
😘
U mnie diety brat takiej rygorystycznej ale ostatnio mało ogólnie jem.
Monisia muszę kupić tą książkę hahaha chociaż ostatnio nie narzekam na seks hihihi ale ostatnio długo nic nie było bo ja plamię od tabletek 🤔 Ale robiłam test i nie jestem w ciąży a szkoda .... haha


hahahahahahahahahahahah

a ja gotuje ogórkowaaaa 🙂 naszło mnie hahahaha a ajse kupie ta ksiazkę hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnnie też pisała i napisała mi jeszcze "to jest reakcja na skrajne wykończenie organizmu.podobno oczy mi się wykręciły,ręce mi powykręcało,twarz mi się zmieniła i ślina spieniona z buzi mi poszła.nic nie pamiętam,powaga"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
do mnnie też pisała i napisała mi jeszcze "to jest reakcja na skrajne wykończenie organizmu.podobno oczy mi się wykręciły,ręce mi powykręcało,twarz mi się zmieniła i ślina spieniona z buzi mi poszła.nic nie pamiętam,powaga"


tez napisała ze nic nie pamieta masakra to musi byc reakcja na brak snu wycienczenie i nerwy jakie ostatnio przeszła 😞 przydał by sie jej weekend w spaaaa w samotnosci z ksiazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...