Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no i jeszcze:
ja jeszcze w szpitalu czekam na wyniki krwi i będę mogła wracać. Julia Bogu dzięki tego nie widziała,bo podobno strasznie to wyglądało,bo mnie wykręciło jak w egzorcyście,trzęsłam się i piana z buzi poszła i przytomność straciłam na 5min.
I będę odpoczywać. Po szpitalu pojedziemy do siostry zjeść,wziąć Julię i pójdę w domu spać,a Piotrek zajmie się Julią i w nocy będzie brał dyżury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

"Wszystkie wyniki mam ok. Czekamy na Michała,żeby nas do kaśki zawiózł.dostane wezwanie do neurologa,żeby sprawdzić czy to nie padaczka.Ale jestem zjebana.Marzę o tym,żeby iść spać..i wszystkie mięśnie mnie bolą.Czuję się jak najebana..i głodna,bo wymiotowałam w szpitalu"


"U siostry tylko coś zjem i jadę do domu spać,bo nie mam już siły.Wszystko mnie boli. Boże,ale się najadłam strachu, nie mówiąc o Piotrku,siostrze i szwagrze..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
A ja z diety zrezygnowałam, bo mi krawcowa kieckę poszerzy :P a takie kupię rękawiczki :P http://allegro.pl/mega-sexy-czarne-rekawiczki-na-prezent-i2735231508.html ładne? 😁DDD hehehe popieprzyło mnie 😁


spoko 🙂aż nie mogę się doczekać twojego całokształtu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Misia napisał(a):
A ja z diety zrezygnowałam, bo mi krawcowa kieckę poszerzy :P a takie kupię rękawiczki :P http://allegro.pl/mega-sexy-czarne-rekawiczki-na-prezent-i2735231508.html ładne? 😁DDD hehehe popieprzyło mnie 😁


spoko 🙂aż nie mogę się doczekać twojego całokształtu 🙂


mnie też ciekawość zjada hahaha bo będzie bardzo orginalnie u Mai na ślubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Misia napisał(a):
A ja z diety zrezygnowałam, bo mi krawcowa kieckę poszerzy :P a takie kupię rękawiczki :P http://allegro.pl/mega-sexy-czarne-rekawiczki-na-prezent-i2735231508.html ładne? 😁DDD hehehe popieprzyło mnie 😁


spoko 🙂aż nie mogę się doczekać twojego całokształtu 🙂


mnie też ciekawość zjada hahaha bo będzie bardzo orginalnie u Mai na ślubie 🙂


u miśki na ślubie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. Ja juz w Polandii od kilku dni , dieta przymusowa ciag dalszy bo znow mnie grypa sciela z nog. Gardlo parzy. Jedyne co zjadlam jako soline danie w ostatnich dniach to przepyszna kapusta przygotowana przez mame w wersji wege i bylam po niej w toalecie az 4 razy!!!!! 😁 tak wiec jak narazie brzuszek sie przeczyszcza,a myslalam,ze spuchne tu ostro :P
Troszke Was czytam jak jest okazja. Jednak mala ciagle musi mnie widziec....
Buzka milej niedzieli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka.Jak cos,to jeszcze zyje :P A tak powaznie,to dopiero dzis do mnie to wszystko dotarlo i naprawde sie przestraszylam.Dzis nie mam zamiaru nawet z lozka wstawac,a przez nastepnych kilka dni bede spac w salonie i o 4 rano jak Piotrek bedzie wychodzil do pracy to bede szla do malej..Przerazilam wczoraj chyba wszystkich.To sie stalo u siostry i polecialam na nia.Trzymala mnie i wolala Piotrka i Pawla na pomoc.W ulamku sekundy zrobilam sie sina,przestala oddychac i zaczelam sie trzasc...Szwagier mowil,ze mu prawie palce odgryzlam,bo wlozyl mi je do buzi,zebym jezyka nie zagryzla...siostra nawet nie byla w stanie mi szczeki rozsunac...cala mnie podobno powyginalo nienaturalnie.A jak odzyskalam oddech to charczalam ciezko i ledwo co powietrze lapalam...Pogotowie bylo w 5 minut.Ja w sumie swiadomosc dopiero w szpitalu odzyskalam,ale dopiero dzis do mnie wszystko dotarlo.Spalam dzis 13g a i tak jestem skonana.Piotrek zaraz bierze mala na spacer,a ja dalej ide spac,bo skonana jestem.I od dzis mam zamiar bardziej na siebie uwazac i prosic o pomoc..z reszta jak pranie postoi dzien dluzej to nic sie przeciez nie stanie no nie?Usiadlam chwile przy komputerze,zeby do was napisac i juz nie mam sily,musze sie polozyc.Odezwe sie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejstem ropoczynam dziete!!!!

dzsiaj dzien oczyszczania nie jem nic tylko pije a od jutra 5 posiłków małe porcje 2 l wody i oczywiscie dieitetycznie nieprzekraczajac 1000 kcl

juz ja sobie sciagne diete z netu plan muszem sie ogarnac!!!! dla siebie zeby udowodnic sobie ze moge byc zgrabna i piekna chociaz jestemmmmmmmmmmmmmmmm piekna ale chce jeszcze zgrabanaaaaaaaaaaaaaaa 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 😜 😜 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Monia zdrówka! :*

Miśka a kiedy dostaniemy jakieś przedślubne zdj??? bo ja jestem ciekawa jak diabli!!!! 😁

Ola powodzenia! :*

ja się jakoś nie mogę za siebie wziąć... tym bardziej, że wczoraj robiliśmy 2 urodziny Maciszkowi i mam jeszcze ciasto marchewkowe i tort w domu 😠 i mase coli..

a do tego tak mnie napierdala kręgosłup, że się nie mogę zmotywować do ćwiczenia 😞 zarastam, wszędzie mi się sadło telepie... jestem przerażona!

a od rana nosiłam węgiel :P jeszcze caaała masa więc chociaż tyle "treningu" :P mój nie ponosi bo jak wraca z pracy to już ciemno więc zostaje to mi:/ buźki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...