Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam do zrzucenia teraz z 15kg ;/ - zapuściłam się i jak ważyłam 73kg teraz ważę prawie 80 ;/ od jutra jem duuuużo mniej i raczej zdrowo! No i woda,woda,woda ! Postanawiam ćwiczyć,mój A. ma na noc w tym tyg.więc jak położę młodego to będę ćwiczyć..może z a6w dam radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

aaa..no i mój A. dał mi do zrozumienia,że przytyłam .. choć to wiem,dobrze było jak On mi tego nie powiedział..teraz mam doła jak cholera. Zaczynam o siebie dbać!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aska po swinsku sie A zachowal.Ja nawet jak wazylam ponad 90kg i wiedzialam jak wygladam,to jak marudzilam,to P i tak mowil,ze mu sie podobam.Chociaz teraz widze roznice w sposobie jak na mnie patrzy 😁 😁 I to daje mi mobilizacje do dalszej walki.Aisak dzieki 🙂Tez jestem z siebie dumna hihi 😁 Od nas goscie wlasnie wyszli.Nigdy nie widzialam,zeby Julia kogos tak polubila.Nawet na mnie uwagi nie zwracala,tak sie do znajomej przykleila.Szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aśka Monia ma rację, że chamsko się Twój zachował. Trzeba było mu się ogryźć, żeby na siebie popatrzył. Faceci na siebie to nigdy nie spojrzą jak się zapuszczą.
A obrączki takie tylko całe białe złoto. Super to matowienie wygląda. Takie surowe są 🙂 http://www.siudek.com.pl/obraczki-slubne/11.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on mówi,że trzeba przystopować z jedzeniem,a ja powiedziałam:"no trzeba,bo ja to też się poszerzyłam ostatnio. nie mów,że tego nie widać"..a on:"no nie wiem" .. i głupi uśmiech,więc można było się domyślić..ja wkurwio.a mówię mu,że jak mu wcześniej mówiłam to twierdził,że cały czas wyglądam tak samo, to mi powiedział: "no teraz to już chyba nie".
No i w ten sposób odechciewa się jakiejkolwiek czułości mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia mi się obrączki podobają ja uwielbiam matowienia ale niestety sama nie mam bo M nie chciał.

tuska ehhh ci faceci potrafią palnąć coś nawet nie pomyślą a nas ranią. Mój znów na odwrót mówi, że nie chce kościotrupa w domu i mam przytyć bo za chuda jestem - on tak uważa. Lubił mnie jak ważyłam 65kg ale ja siebie nie lubiłam.

Weszłam dzisiaj na wagę i waga pokazuję 52 kg 🤨 Nie wiem co jest 🤨 Po rozmowie z Olą doszłyśmy do wniosku, że może rzeczywiście się woda odłożywa w organiźmie podczas miesiączki 🤔

Ja dzisiaj trzeci dzień zrobiłam już A6W i czuję brzuch a to znaczy, że mięśnie pracują i czuję się z tym bóle super hahaha 🙃 🤪 😎 😁

Dzisiaj na obiado- kolacje zjadłam makaron kokardki z sosem, warzywami i piersią z kurczaka mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
bo on mówi,że trzeba przystopować z jedzeniem,a ja powiedziałam:"no trzeba,bo ja to też się poszerzyłam ostatnio. nie mów,że tego nie widać"..a on:"no nie wiem" .. i głupi uśmiech,więc można było się domyślić..ja wkurwio.a mówię mu,że jak mu wcześniej mówiłam to twierdził,że cały czas wyglądam tak samo, to mi powiedział: "no teraz to już chyba nie".
No i w ten sposób odechciewa się jakiejkolwiek czułości mi.

Po takim tekscie to P by wyladowal w salonie na tydzien 😁 😁 😁 Ale ja to sie nie pierdziele 😁 Miska fajne te obraczki 🙂 Ty lepiej kreacje pokaz nooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Misia sliczne obraczki 🙂 Tuska bym Ci napisala nie przejmuj sie draniem ale sama wiem,ze to niewykonalne. Moja waga stoi w Polsce nie zarlam i nawet bez kolacji czesto. Ale i tak sie czuje jak krowa i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/desktop3mv.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6428/desktop3mv.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc ja zaczynam dziś jako taką dietkę. Dziś kiwi(znów problem z twypróżnianiem) + dwie kanapki z wędlnką,serkiem i pomidorkiem+kawa z mlekiem.
Na obiad wymyśliłam sobie makaron z brokułami w sosie serowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :P ale dupe mam wielka hehehe
Monia antybiotyk gwarantuje,ze pomoze moze juz wieczorem bedziesz mogla przelykac.
Wiecie co nie moge sie pozbyc chorobska.Wrocilam do Anglii i znow kicham prycham , mala katar kaszel harczy i chyba sie do lekarza wybiore z nia bo ile mozna, brala w Polsce antybiotyk zapisany tutaj i nie widze,zeby pomogl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko tak mi daje w dupę wracając z zakupów i w trakcie ich z 2razy,że zastanawiam się czy przez ten tydz. nie będę wychodzić o 7.30 jak A.wróci z pracy na szybkie zakupy..i dopiero jak wrócę z zakupów to A. się położy,bo mam serdecznie dość tego wrzasku!!! Bo On coś zauważył i to chce ;/ - na osiedlu przed sklepem są automaty z tymi kulkami ;/ - no i jak idzie,jak i gdy wracamy jest ryk ;/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...