Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to byłam wczoraj u siorki i jej chłopaka bo chiała pożyczyć moją sukienkę bo na wesele idzie. No i nie zapięła się w niej i strasznie warczała na jej mena 😁 jak mi się śmiać chciało jak krzyczała "To Twoja wina! zawsze mi tak mówisz, że chuda, chudzinka, a teraz co? wszystko przez Ciebie" 😁 heheh jakby lustra nie miała - i to jest dowód na to, że FACETOM NIE MOŻNA W TEJ KWESTII UFAĆ :P
ogólnie stresa złapała bo myślała, że się w rozm 40 nie mieści:P ulżyło jej jak zobaczyła, że sukienka 38 🤪 🤪 hehehe ale miałam z niej radochę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Doberek.Iwonka przykra sprawa 😞Niestety,zycie bywa niesprawiedliwe.Ale nie ma takich rzeczy,z ktorych czlowiek sie nie pozbiera.Szkoda tylko,ze dzieciaczki tak szybko ojca stracily 😞No,ale maja jeszcze matke.Niecale 3 lata temu w przeciagu 5 miesiecy stracilam i tate i mame,wiec cos o tym wiem..GoGr podziwiam cie za ta A6W,bo ja 5 czy 6 dnia sie poddalam,po tym jak po mieszkaniu pelzalam przez kregoslup.A propo kregoslupa,to mam powtorke z rozrywki.Znowu pozeram tony tabletek i czekam,az minie i znowu wiekszosc mieszkania pokonuje na czworaka.Tydzien sie juz mecze,wiec pewnie jeszcze z tydzien.Wczoraj mialam przymusowa diete,bo caly dzien wymiotowalam.Gogr dzieki,ze pytasz 🙂Dzis juz lepiej,bo zjadlam tosta,ale nie moge powiedziec,ze dobrze sie czuje 😉Goraczka dalej jest,z nosa gluty o podloge wala 😁 Ale najwazniejsze,ze Jula dzis lepiej.A na obiad robie gulasz z fasolka szparagowa i marchewka,bo juz dawno nie bylo 😁 😁 Aaa i Tuska mi smsa przyslala,ze torbieli nie ma,wiec jest ok.Diviana co tam u ciebie?Bo dawno do nas nie zagladalas.Misia ale sie rozpisalas 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wczoraj wyszlam spod prysznica i malzonek mi powiedzial,ze bardzo schudlam 😁 😁 Ale mi sie milo zrobilo 😁 😁 Moze mi tak codziennie mowic haha.No,ale w sumie sporo kg ostatnimi czasy spadlo.Szkoda,ze jeszcze wiecej do zrzucenia hahaha.GoGr rozbawila mnie historia siostry 😁 😁 Ale wlasnie dlatego kocham mojego meza 😁 W dniu porodu wazylam 92kg,toczylam sie,plakalam,ze gruba jestem,a on mnie pocieszal,ze wcale nie jestem gruba,tylko mam duzy domek dla naszego robaczka i ze dla niego jestem piekna 🙂Tak mi sie teraz to przypomnialo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOnisia to w dniu porodu ważyłaś prawie tyle co ja :P bo ja miałam 94 kg 😜 o jak ja siebie miałam wtedy dość :P

Misia a Ty co? myślisz, że laska jesteś to już nie musisz do nas pisać ?? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki no ja bezinternetowo siedzę, tzn mam taki internecior że 30 razy próbuję jakąś stronę wczytać i czasem się udaje, ale od jutra ma być normalnie, a że ja niecierpliwa to mnie szlak trafia zanim coś napiszę.
Ogolnie to u mnie kijowo bo przytyłam 2 kg, jakiegoś takiego nerwa i stresa miałam że jak popadłam w obżartwo tak się wszystko rypło, no ale od 3 dni znów się staram zdrowo odżywiać i mam nadzieję że jakoś dam radę .
Na dniach wstawię na bloga dietę wzmacniającą, nie dość że cały czas odchudzająca to jeszcze wzmacnia organizm np przed trudnymi dniami 🙂
A tak wogóle to tęskniłam i dziękuję za pamięć o mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr dziecię Śpi to mogę pisać :P a za laskę wcale się nie uważam. Wczoraj nażarłam się jak świnia, nawet masło wszamałam, chociaż w sumie od ponad 10 lat bardzo rzadko jadam wszelakie tłuszcze na kanapkach. Tylko wtedy jak mam okresy żarcia :P Dziś grzecznie wracam na dietę, bo jak widać po historii Twojej siostry, facetom ufać nie można 😁DD a historia mnie rozbawiła, zwłaszcza puenta 😁DD
Diviana fajnie, że już jesteś.
Iwonko bardzo smutna wiadomość 😞((( nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić.
Monia a Ty wiesz czemu taki duży brzuszek miałaś? Bo Julka wiercipiętka musiała mieć dużo miejsca. Gdzie by takie małe adhd się zmieściło jakby brzuszek był malusi??? A w ogóle to Twój P jest niesamowity 🙂 piękny tekst o robaczku 🙂)))
Ja wzięłam się za wybranie fotek do filmiku na roczek młodego... dopiero lipiec skończyłam! Masakra!
Miłego dnia w dietowaniu 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ja nawet bym nie probowala wybierac.Od dnia porobu mam zrobione 3780 zdjec Julki 😁 😁 GoGr ja mam mase zdjec z dnia porodu.Najfajniesze sa przed epidurolem hehe,jak sie z bolu zwijalam 😁 I to pierwsze wspolne 🙂 🙂Masakra ale mnie sentyment dzis wzial 🙂Diviana to wracaj do nas szybciutko,a te 2kg to jestem pewna,ze szybko zgubisz 🙂Misia a brzuch nie wiem,skad taki duzy,bo Jula byla bardzo malutka 🙂No,ale w sumie mi ja wywolali 3 tygonie przed terminem,to moze dlatego taka mala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja brzuch miałam duży ale dzieciaki też spore były 🙂 bo obydwaj mieli prawie 4 kg 🙂
tak z dnia porodu to ja mam krótki filmik jak czekałam na Matika 🙂 myślałam, że mój sobie jaja robi a on nakręcał jak sobie siedze i się skrzywiam :P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr Jula miala 51cm i 2,87kg.Nawet ciuszki na newborn byly za duze 😁 😁 A rodzilas naturalnie?Bo jak tak,to jestes dla mnie wielka 🙂 A filmikow tez mam sporo 🙂Ale ja to po prostu uwielbiam z aparatem biegac 🙂Tu macie moja pania zaraz po urodzeniu:
http://www.youtube.com/watch?v=KznCx47O9cM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naturalnie 🙂 Kuba z wagą 3960, 57 cm- ponad 10 godz męczarni... Matik z wagą 3870, 59 cm - 16 godz...
więcej nie chcę 🙂
to ja takich fajnych filmików nie mam.. bo mój niestety nie przepada za upamiętnieniem każdej chwili 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr powinni ci kobito order dac!!4kg!!Niewyobrazalne 😁 Moj porod trwal 3 dni,ale dlatego,ze byl wywolywany,a i tak skonczyl sie cesarka.To jeszcze na koniec wrzucam moje ulubione zdjecie,zaraz po porodzie 🙂Kurde,moze jednak trzeba nad drugim malenstwem pomyslec 😉GoGr a jaka jest roznica wieku miedzy chlopakami?I jak dajesz sobie z dwojka rade?Bo ja moze bym i chciala drugie malenstwo,ale sie boje,ze z dwoma diablami sobie nie poradze.Za to Piotrek o niczym innym tak nie marzy,jak o drugim malenstwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia zdj cudowne 🙂
ja zdj z porodówki nie udostępniam bo mój mężo idealnie mi odsłonięte piersi uchwycił:P
Pierwszy poród też miałam wywoływany 🙂 w 9 dniu po terminie leżałam 5,5 h pod oksytocyną 😲 bo kutasy żaden nie chciał zdecydować czy już mnie odpiąć. Wieczorem lekarz stwierdził, że za dwa dni kolejna dawka. On wyszedł ,mąż pojechał w dom a mnie wzięło 🙂 tak koło 20 zaczęły się porządne skurcze, koło 22 na porodówkę a o 7.55 urodził się Kuba 🙂 niewiele z tego pamiętam.. z opowieści wiem, że przeklinałam, kopnęłam położną i ogólnie, że ciekawie było:P
Mateusz już miał być wywoływany na drugi dzień i w nocy w domu mnie chwyciło 🙂 przed północą prosto na porodówkę. Niestety Matuś się nie spieszył i urodził się dopiero o 17.50 ... i to tylko dlatego, że łąskawie ordynator się pofatygował i przebił mi pęcherz z wodami.. Obydwóch odbierał lekarz- murzyn 😲 niedodupany jak w ten czas... nawet jak usg robił to go za rękę trzymali 😮 nie wiem po co go w ogóle przyjęli..

A co do tego jak sobie radzę.. Czasem mam kryzys bo obydwaj "synki mamusi" ale ogólnie nie jest źle 🙂 Między chłopakami jest rok i 3 m-ce róznicy 🙂 no i oczywiście im starsi tym łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babeczki mi się kończą ☺️ ☺️ ☺️

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/80/dscf4362q.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9969/dscf4362q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr ja mialam wywolywany 3 tygodnie przed terminem.Najpierw dostalam zele na zgladzenie szyjki,a potem przez 8 godzin oksytocyne.A postepow dalej bylo brak rozwarcie stalo na 3 palcach,a mlodej puls zaczal zanikac.W koncu wymusialam na nich cesarke-22godziny po odejsciu wod plodowych.Anestezjolog powiedzial,ze w zyciu naturalnie bym jej nie urodzila,bo nawet przy cesarce mieli problem ja wypchnac i wolali 2 osoby do pomocy 😁 A na obchodzie lekarz powiedzial,ze gdybym chciala dalej rodzic,to by mala nieprzezyla,bo juz wtedy byla wykonczona 3dniowym porodem i nie szlo jej na karmienie wybudzic 😉

Ooo to nieduza roznica.Kurde z jednej strony chce druga dzidzie,z drugiej nie.Chociaz najbardziej przeraza mnie,ze znowu bede pol ciazy zamartwiala sie,czy malenstwo przezyje i czy bedzie zdrowe...No,a do tego Jula to mamy an krok nie odstepuje,wiec mogloby byc ciekawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂 Monia Julcia byla i jest nadal malutka ,drobniutka 🙂 !!!!
Popieram co Misia napisala P. jest z kosmosu facetem hehehehe ale zazdroszcze takiego wsparcia...mi tylko M powtarzal ,oj dobra zrzucisz..
Divana 🙂
Dobrze,ze u Tuski ok czyli czekamy na dwie kreski 😁?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ja również życzę udanego spotkania 🙂

Monia a Tobie to zazdroszczę! Żeby mój miał w sobie choć "tyci tyci" świata Twojego faceta:P
heh.. no ale nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr nie robmy z niego idealu 😁 😁 My sie po prostu uzupelniamy.Ja jestem niepoprawna optymistka i do tego choleryczka,a on jest spokojny i logicznie myslacy hehe.Ale za jedno musze go pochwalic-przez tyle lat,co jestesmy razem,to nigdy na mnie glosu nawet nie podniosl..czego o mnie nie mozna powiedziec.Do tego malo pije.Przez 5 lat widzialam go pijanego moze z 10 razy,a nawet wtedy nie moge sie na niego zloscic,bo jest kochany i tulasny 😁 😁 Z reszta on beze mnie to wychodzi 2-3 razy do roku,na imprezy firmowe 😁 A do tego wiem,ze z Julia jestesmy dla niego calym swiatem. Jest nagroda za mojego bylego,z ktorym duzo niedobrego przeszlam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr wstręciulo ja się mam odchudzac a tu takie babeczki podła jesteś, a swoją drogą jak tam nerki?
MonisiaD a jak Wasz zdróweczko?
Co do wielkości brzuszka to ja miałam malutki, nawet ginekolożka dzień przed porodem mierząc Alicję stwierdziła że aż dziw że takie duże dziecko w takim małym brzuszku mieszka 🙂 urodziła się 3650 i 55 cm a teraz ma 5,5 miesiąca i ma 72cm a wagowo nie wiem ile ale 1,5 miesiąca temu było 8 kg 😮 i naprawde nie karmie jej drożdżami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana,u Julii juz duzo lepiej,a u mnie nieco gorzej,ale dajemy rade.Mi wmawiano,ze Jula bedzie duza.Tydzien przed porodem na usg wyszlo im 4kg 😁 😁 Ale sie wszyscy zdziwili,ze taka kruszynka jednak wyszla.A tych babeczek to jej nie wybacze,bo od kiedy je zobaczylam,to mi po glowie chodza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...