Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Myślę, że u mnie będzie podobnie. Mimo, że mój jest sporo ode mnie młodszy to już się wyszalał, a ja mimo, że mam lat tyle ile mam i w sumie dopiero od roku jestem Mamusią to nie poszalałam. Tak sobie myślę, że faceci to albo są rozrywkowi i np. do zakładania rodziny im się nie śpieszy, albo są mega poważni i drętwi. Czemu nie można mieć takiego wypośrodkowanego??? Tak by było najlepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwonka tule cie kochana:*:*
Wlasnie w tv powiedzieli,ze dzis jest dzien pizzy...a ja leniwe na obiad robie 😁 A co do jezdzenia na stopa,to ja cala Polske wzdloz i wszerz zjezdzilam 😁 😁 Oj na ilu koncertach i Woodstockach sie bylo 😉 😉Mialam wspanialych rodzicow,ktorzy swietnie do mnie podchodzili i bardzo mi ufali,czasem mysle,ze az za bardzo 🙂Mam nadzieje,ze kiedys taka dla Julii bede.A co do wyszalenia,to ja moge smialo powiedziec,ze sie wyszalalam na cale zycie.I najwyzsza pora sie ustatkowac.Pol mojego zycia to byly biwaki,wyjazdy i imprezy.Dopiero niedawo troche spowaznialam..coz starosc mnie dopada,wiec czas skupic sie na rodzince 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia też bym chciała czegoś po środku:P Ale wiem, że mojego choćbym nie wiem co robiła to nie zmienię 😞

Monia spadaj! Idealny mąż, idealne życie:P nie lubię Cię już 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia skoro Cię nie lubię to Ci oddam swój ból nerek a nie zabiorę pleców:P
Ja dzisiaj też po ciężkiej nocy 😞 Mati zasnąl o co chwila się budząc.. do tego Kuba przylazł mi do łóżka się pchać na mnie. pobudka o 5 a mój cwaniak jeden ewakuował się z sypialni :P

A kawa jest niedobra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana mnie tez zawsze do ludzi ciagnie 🙂W domu prawie nie siedze,bo zawsze albo gdzies ide,albo ktos u mnie jest 😁 😁 A teraz w sobote mielismy P.urodziny wyprawiac,ale ze my chore,to nic nie robimy i bedziemy sie obijac 😁 Znaczy sie P.zostaje w sobote z mloda,a ja ide na zakupy 😁 😁 I mam zamiar zrobic dwie niezdrowe rzeczy do jedzenia 🙂Bo juz dawno za mna chodza 😁 No i ciasto marchewkowe upieke,bo okres sie zbliza wielkimi krokami haha.Wy mnie niedlugo z tego watku wyrzucicie 😁
http://www.wielkiezarcie.com/recipe18609.html
http://www.wielkiezarcie.com/recipe48443.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mój mąż jest antyspołeczny 😜 i on lubi eleganckie przyjęcia, fajne wycieczki, ale ja też tak lubię więc nie marzekam tylko ja towarzyska jestem 😎


A mój to by najlepiej w ogóle z domu nie wychodził 😠
a ja za to ludzi uwielbiam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
A mi łeb pęka, bo mój młody też od rana się na mnie drze. Do łóżka go wzięłam, a i tak się darł... poza tym cyce mnie bolą, bo wymyślił sobie jedzenie prawie na stojąco, więc ciągnie :P

Hehehehe tylko zebys w kozaki ich potem chowac nie musiala 😁 😁 GoGr ja tez bardzo towarzyska jestem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Misia napisał(a):
A mi łeb pęka, bo mój młody też od rana się na mnie drze. Do łóżka go wzięłam, a i tak się darł... poza tym cyce mnie bolą, bo wymyślił sobie jedzenie prawie na stojąco, więc ciągnie :P

Hehehehe tylko zebys w kozaki ich potem chowac nie musiala 😁 😁 GoGr ja tez bardzo towarzyska jestem 😁 😁


hahaha! za te kozaki masz oklask 🙂

ja dlatego się tak męcze w domu.. no ile można z samą teściową i dziećmi? bo mąż cały czas w pracy... ja potrzebuję ludzi!! inaczej się duszę (chyba od swojego towarzystwa:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr wspolczuje ci.Jeszcze ta tesciowa 😉Moja nie jest zla,ale pewnie dlatego,ze widzimy sie 3-4 razy do roku a tak mamy 1400km do siebie,wiec zadne sily nie oddzialowuja 😁 😁 Ja 3 dni siedze w domu i juz w glowe dostaje:woohoo 😁obrze,ze sasiadka z dolu na kawe jeszcze zajdzie.Moj maz tez w pracy cale dnie,tyle co w weekendy jest,ale to ja dla odmiany w soboty wrocilam do pracy,bo do ludzi chcialam bez malej wyjsc.Wiec dla siebie mamy tylko niedziele i wieczory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mieszkania z teściową nie komentuję. Kolejny powód żebym Ci zazdrościła 😁 hehehe
nosi mnie cholera... i nie mam co podjeść.. tylko trufle i już 3 wsunęłam ☺️ a i zjadłam dzieciom monte ☺️ ☺️ ☺️ ☺️wstyd mi! 🤪 🤪 🤪

robię na obiad bitki wołowe i uszka z mięskiem 🙂
sobie odgrzeję ☺️zamrożone krokiety bo w kurczakiem gotowanym są:P bitki widze strasznie tłuste mi wyszły a poza tym wołowina ciężkostrawna.. no i robię na ostro więc raczej nie dla mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
o Monia dopiero Cię mogłam oklaskać:P przedtem mnie ktoś uprzedził.. 😠

Dziekowac 😁 😁 Uprzedzila cie dziewczyna z innego watku..oklaskala moja glupote hehe..GoGr ja ci powiem,ze do grudnia chodzily mi po glowie mysli,zeby moze jednak wrocic do :Polski,ale po akcjach z meza rodzina powiedzialam mu wprost,ze dopoki oni zyja,to ja tam mieszkac nie bede.I albo on zostaje ze mna tu,albo robi wypad tam,ale sam 😁 😁 Po tylu latach w koncu wyszlo,ze jego rodzina ma zal do mnie,ze P do mnie przyjechal..mial w Polsce dobrze platna prace,a po 4 miesiacach znajomosci spakowal sie,odszedl z pracy i przyjechal do mnie z pierscionkiem zareczynowym kosztujacym go pol wyplaty hihihi 😁 😁 I jak moge go nie kochac??No,ale wracajac do rodzinki,to oni nie rozumieja tego,ze nikt go do niczego nie zmuszal i to byl jego wybor..A co do tesciowej,to moja przylatuje 08.03 na szefowej roczek.I juz mam plan,ze ja wykorzystam.Ona zostanie z mloda,a my z p.jednego wieczoru pojdziemy do restauracji na kolacje i potanowac 😁 Bo minusem mieszkania tu jest to,ze jestesmy zdani ze wszystkim tylko na siebie..Mam tu co prawda siostre,ale ona do pomocy skora nie jest.Sorki,ze tak sie rozpisalam,ale krocej sie nie dalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehheehhehehehe nasmarowalyscie tych glupooot!!!! 😁 😁 😁 😁
Monia powodzenia dla tesciowej ja bym chyba terrorystke Twojá musiala upoic,zeby za mamá nie wolala 😁
Gogrucha porazka !!! z tesciowá zamieszkalabym tylko gdybym nie miala wyjscia wierze,ze u Ciebie tak jest heheheehhe
Iwonka pewnie cierpisz kobieto....nie dziwie sie,sentymenty to inna komora w sercu taka specjalna jest... 😉
Divana humorek 🙂 i dobrze!!! mi tez niezle calkiem dowiedzialam sie jeszcze,ze méza prawie do konca miesiaca nie bedzie bo zbiera nadgodziny jakas lafirynda se reka rozciela u niego w pracy i szybko nie wroci..
Misia no szwedzki czy czeski heheheh ale ogladalam , Monia a ten Twoj film popaprany to zapamietam do konca zycia 😁
dzieciecie moje sie budzi i wzywa moj pager hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja bo ja popaprana jestem i lubie popaprane filmy 😁 😁 Nawet po powrocie od was go sciagnelam i jeszcze raz obejrzalam 😁 Moge ci podeslac hehe 😁 A i polecam tez Las Vegas Parano z grona popapranych filmow 😁 Maja a co ty sie cieszysz,ze M. w domu nie bedzie?Ja to bym sie w tej sytuacji wkurzyla.A co do tesciowej,to ona Jule caly czas na lapach nosi i zabawia,wiec jakos terrorystka przezyje moje wyjscie.W Polsce dala rade,to i tu da.W koncu musi byc jakis z niej pozytek no nie 🤪 🤪 Ale czad,cale 10 dni tylko ja,ona i Julia,bo stary do pracy bedzie chodzil i tylko w weekendy bedzie z nami.Hmm to bedzie ciekawe.Mam rozwiazanie-bede ja z Jula do parku na spacer wysylac(blisko jest,to sie nie zgubia),a ja na zakupy se pojde hehehe.Musze wam mezowatego pochwalic.Wczoraj tak lazienke sprzatnal,ze nawet kafelki pod prysznicem blyszcza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia za małe mam cyce by do kozaków je wsadzić :P
Potańcowałam z młodym tańce przytulańce i biedny padł. Leży i Mańka ogląda. Pewnie zaraz zaśnie.
Ja samodzielnie mieszkam od 19 roku życia, więc spoko loko :P
Maja jaki popaprany film poleciła Ci Monia???
Ja wtrąbiłam pół czekolady i 250 ml lodów. Pewnie zjem cały litr i czekoladę też skończę, A co? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja no niestety nie mam innego wyjścia jak mieszkać z teściową...
Łudziłam się, że pomogą groźby, że się wyprowadzę.. i w sumie jak się wyprowadziłam na ten tydz to próbowałam wrócić do tematu ale mój tak to wszystko umie wyobracać, że czuję się jakbym to ja była zła i niedobra i robiła"mamusi" na złość..

Jestem przepełniona!!! 🥴 nawet mi się poćwiczyć nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...