Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
A ja GoGr nie mam na fb 😞Misia film nazywa sie Samotari(samotni).A cycki moze masz jeszcze male,ale na stojaco to ci je Antek i tak wyciagnie 🤪 🤪 GoGr przykro mi,ze masz taka ciulowa sytuacje przez tesciowa 😞 Moze sprobuj na spokojnie z twoim pogadac,bo szkoda ciebie,zebys sie meczyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia jak się kiedyś zbiorę to Ci napiszę sytuację. Niestety nie ma szans na zmianę.. ilekroć pojawia się światełko w tunelu to mój je po chamsku gasi.. jestem skazana na teściową i już.

Zaraz Cię Monia szukam na fb u którejś z dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mi instruktor prawa jazdy mówił 🙂
Nie no nie będe narzekać - czasem jest źle, czasem tragicznie.. ale wiem, że inni mają gorzej. Grunt, że jest też czasem kiedy jest w porządku 🙂

wysłałam Ci zaproszenie ale cudów się nie spodziewaj:P brzydula z obwisłą i trzęsącą się skórą 😁 hahaha ale wierzę, że kiedyś mi się uda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
GoGr wypierdzielaj stad!!!!Nie chce cie na watku!!Jestes chuda i bardzo ladna!Teraz to ja ci cholera zazdroszcze!!!


srosz tak:P zazdrościsz tego, że jestem kłębkiem kompleksów?? 🤪
nie możesz mnie wyrzucić z wątku, który sama założyłam 🤪 🤪 🤪 poza tym jestem właściwą osobą we właściwym miejscu :P

idę mężowatemu sałatkę do obiadu zrobić 😉
a bitki mi wyszły taaaakie pyszne, że się nie powstrzymam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr doskonale cie rozumie.Ja cale zycie tez mam kompleksy.Nawet jak bylam chuda i zgrabna,to zawsze bylo cos.Ale to przez moja siostre,bo cale zycie mi cos wytykala i tak juz mi zostalo,ze czuje sie beznadziejna 😞 A na bitki sie nie rzuce,bo nie jadam wolowiny 😁 Ale salatka niepogardze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze,nie bede krzyczec 🙂Ale chce,zebys wiedziala,ze naprawde wygladsz fantastycznie i twoj facet powinien ci to codziennie powtarzac.Pewnie dlatego ja sie tak nie przykladam do odchudzania,bo nawet pomimo mojej tuszy moj malzonek bardzo czesto mowi,ze mu sie bardzo podobam i to naprawde podbudowuje wiare w siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr pokaz swojemu facetowi przypadkiem ten tekst jaki mam na FB - mezczyzno docen swoja kobiete zanim zrobi to inny 🙂
ja mialam pyszna surowke z czerwonej kapusty robilam pierwszy raz i wyszla taka pyyyszna,ze zaluje,ze kazalam mezowi do pracy zabrac troche 😁 😁 😁 reszte wlasnie dojadlam ehhhh,zycie, obiadek, drzemka z dzidzia poobiednia znow zarelko 😁 jeszcze mnie cwiczenia czekaja ale to za jakies 1.5h bo jestem pelna 🙂 teletubisie rulezz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia on właśnie tego co jarał grał. W innych filmach zupełnie inny facet. Bardzo go lubię i filmy z nim. Ogólnie ja czeskie kino lubię 🙂
Idę frytki smażyć, bo mój chce. Pewnie też wtrąbię i Redds'em popiję... w sumie już dziś poszła czekolada i pół litra lodów. Ale stwierdzam, że zacznę się dietować w poście. Wymówka będzie.
Gogr a Ty wyglądasz super. Uwielbiam Twoją fotkę w trampolkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się chce powiedzieć "kobieto doceń swojego mężczyznę zanim zrobi to inna".. albo "odpuść sobie bo inna i tak będzie lepsza"... no cóż. trzeba żyć dalej. nie ważne 🙂

Misia nie wiem, które zdj w trampach Ci się mogło spodobać ☺️ przeglądnęłam wszystkie i żadne mnie nie zachwyca 🤪

najadłam się ciasta na wieczór.. ☺️ pyyycha! jadę zaraz na zakupy a potem wyćwiczę trochę kalorii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia tylko nie stopy - mój największy kompleks nie do poprawy:P są wielkie i wstrętne 😞 nie lubie ich. nie lubię się nimi zajmować... poza tym mam łaskotki i irytuje mnie kiedy ktoś dotyka moich stóp:P tak.. łaskotki wykańczają mnie psychicznie. 🙂 Głupio to brzmi ale kiedy mój mnie łaskocze to mam ochotę coś rozwalić, zrobić coś sobie.. nie wiem. nie radzę sobie z łaskotkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dużych palców to moje też są wybitnie długie:/ no ale nie skrócę ich przecież :P
Raczej na takie gesty ze strony mojego męża nie liczę. Jedyne co mu świetnie wychodzi to chyba wkurwianie mnie. Właśnie się postarał żeby mi ciśnienie podnieść..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...