Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia te 1,5 kg to też bym obstawiała mięśnie albo mózg 🤪 🤪 🤪

Iwona a Tobie zazdroszczę, że w cm widzisz efekty!!!
Ja znów wczoraj słabo poćwiczyłam 😞 ale strasznie mnie to cuś w boku bolało i czego nie próbowałam to nie dałam rady.. czekam aż trochę przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Misia te 1,5 kg to też bym obstawiała mięśnie albo mózg 🤪 🤪 🤪

Iwona a Tobie zazdroszczę, że w cm widzisz efekty!!!
Ja znów wczoraj słabo poćwiczyłam 😞 ale strasznie mnie to cuś w boku bolało i czego nie próbowałam to nie dałam rady.. czekam aż trochę przejdzie

to mnie pocieszyłaś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie miało być pocieszenie :P skro sama mówisz, że nic specjalnie nie robiłaś to jakies wytłumaczenie musi być :P

zwinę się z nimi z bólu 😞 cały czas ryją się na ręce.. Matik chce tańczyć a ja nie mogę się ruszać już po minucie wysiłku tak boli 😞 kurwa! jak nie urok... zawsze coś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 a ja sie wyspalam pieknie 🙂 male obudzila sie dopiero o 7rano ,cudownie 🙂 pogoda git pozniej pospacerujemy i cos ladnego sobie kupimy 🙂 taki mam plan,a tata idzie od 12 do 17 do pracy 🙂 a wlasnie wrocil z nocki. Coz jak woli czas w pracy spedzac to jego wybor 😜
Ja sie chyba poddam z odchudzaniem jakims bo znow to samo. Po prostu jjem zdrowo i to moja dieta ,a ze lubie Martini i inne wieczorne rozluzniacze to juz inna sprawa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nudzę:P i się wkurzam...
za radą Misi poszlam do kuchni.. obiad gotowałam wcześniej więc teraz był czas na deser.. no i zrobiłam.. agrestowe galaretki, budyń i pomysł na jakieś coś deserowego z winiary. zjadłam tylko budyń( ale z bitą śmietaną:P) a reszta siedzi nieruszona..
chce mi się palić.
brzuch nadal boli... szlag mnie już trafia ale cóż poradzę...
T wyjechała 😁
a pączki kupię! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogrucha ja mam piwo to pijmy razem 😁
nakupilam se heratek oczyszczajacych i takich z zurawina ia sama zurawine zobaczymy jak mi woda ruszy . spacerek zaliczony ponad 2h. luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ale ja nie mam nawet piwa 😠
sierota jestem bo w sklepie byłam i zapomniałam kupić 😠 😠 😠

jakie to herbatki??? ja mam jakieś otręby z żurawiną w domu.. mogłabym w sumie raz dziennie z jogurtem naturalnym je jeść... bo w sumie dobre są:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie i ja 😁
ja tez zaraz piwoszczaka wypiję.cóż za dietowanie 🤪
Gośka możemy się kiedyś zgadać na chacie albo jak masz skype i się napiję z Tobą,żeby Ci smutno samej nie było 🙂
z marcówkami raz pamiętam dzień matki opijałyśmy jak dzieciątka poszły spać.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skajpaja" jak to mówiła jedna pani w jednym serialu niby mam - znaczy mój ma.. bo ja to nawet nie umiem z niego korzystać ☺️ umiałam 3-4 lata temu bo mi był potrzebny..:P teraz juz nie potrzebuję to nie pamiętam jak się go używa ☺️ ☺️ ☺️
ale chat jak najbardziej 🤪 🤪

proponuję oblać dzień 13. lutego 🙂 chyba, że nie wyrwę się do sklepu po piwo.. bo teściowa pojechała, mój ma nocki od 18 a samej z dzieciakami w taką pogodę ciężko gdzieś iść 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam żurawinę, ale chyba suszona i kandyzowana, bo taka mega słodka.
Gogrucha tak mnie zemdliło, że normalnie zwymiotowałam wszystko 😞((( i w sumie chyba nawet nie z objedzenia tylko od tłustego, bo nie jestem przyzwyczajona... ehhh a teraz chyba zjem starą i suchą bułę z maślinkiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję Misia 😘
chociaż z dwojga złego lepiej zwymiotować niż męczyć się z nudnościami..
mi przeszło 🙂 wypiłam czerwoną z grejpfrutem i już ok 🙂
potem spróbuję pohulać ale nie wiem czy mi się uda bo dalej boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...