Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
GoGr otworz piwo dla mnie 😁 😁 A no wkurwil mnie,przeciez mowie,ze idealem nie jest.Kurwa,mowie,ze chujowo sie czuje,a hrabia nawet talerza nie sprzatnal po obiedzie tylko sie na lozku polozyl.Kurwa,ale mi sie cisnienie podnioslo.Wzielam to,zmylam gary i sie nie odzywam do chama.Chce sluzaca to niech se ja wynajmnie,ja sie nie dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 😘
Monia ja mojego przy garach za całe 3 lata nie widziałam:P nie mówiąc o jakimkolwiek sprzątaniu, praniu, czy innym pomaganiu..
ja umierająca wstaję jemu zdrowemu po pilot żeby sobie przełączył.. :/ ale sama go tak nauczyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr u nas jest podzial obowiazkow,ja gotuje,on zmywa 😁 W weekendy on sie mala zajmuje,a ja mam troche odpoczynku i w sobote jak jestem w pracy P.dom sprzata.On chodzi do pracy,ja sie zajmuje dzieckiem,wiec tak jakby oboje pracujemy i trzeba sobie wzajemnie pomagac.A tobie kochana wspolczuje.Kopnij go w dupe na rozruch,bo inaczej sie zajedziesz.To ja juz wiem,czemu taka chuda jestes 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się sprawa Moniś znów komplikuje. nie kopnę go w dupę.. bo nawet jeśli ja bym go chciała w jakiś sposób zmusić (np. olać sprzatanie i czekać aż on się weźmie) to się nie uda bo zaraz przyleci i zrobi to za niego jego mamusia 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fuck ale masz przejebane 😞 😞Ale w Polsce jak jestesmy,to mam to samo.Piotrus najlepiej jakby lezal na kanapie,a wszyscy by w kolo niego biegali.Ale ni chuja!Ja sie wtedy wkurwiam i on dla swietego spokoju to zrobi,zebym focha nie walila..ale i tak mnie to zlosci.Tu nie ma dyskusji,jak pracowalam na pelen etat,to nawet pranie bylo w jego obowiazkach,bo ja prasowalam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr !!! ale mam jazde w brzuchu po jednej z tych herbatek taka smakowa byla pyszna bo lubie miete a nie wyczytalam ,ze to mieta z senna! i bedzie sraka w nocy pewnie 🤪 ale az mnie brzuch boli!!!jakby jajniki ale wiem,ze to jelita buzuja, hahahah a M.chcial sie dzis bzyknac hahahahhaa hahahahhahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak poza tym to Gogr ja Cię bardzo dobrze rozumiem... ale nie będę rozwijać tego tematu.
W ogóle to dziś zrobiłam sobie tłusty poniedziałek. Mój stwierdził, że mu moje pączki smakowały jak były ciepłe, a dziś już są zimne to są niedobre. Zjadłam więc 5 na drugie śniadanie, potem 5 na podwieczorek ze szklanką mleka, a na koniec 7 na kolację z 500 ml kefiru i uwaga, uwaga żurawinowego 😁DD więc jak widać bardzo dietowy dzień. W sumie 17 pączków (od razu mówię, że moje pączki to takie na wielkość 1/2 lub nawet 1/3 zwykłego)... chyba zajadam coś... ale jeszcze nie wiem co... znaczy wiem, jakiś wnerw, ale nie wiem na co...
Idę już i nie smęcę...
Iwonko, a Ciebie tulę mocno :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja Misia ale smaka robisz...moje paczki to okno moga wybic wiec sie za to nie zabieram bo po prostu mi nie wychodza, poza tym ciezko u mnie swieze drozdze dostac a instant to gowno warte sa.... 😞 ale bym paczucha wciagnela.........ale takiego samorobionego bo kupne juz stracily swoje cudne wlasciwosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😘
dobry dzień się zaczyna - nie mam prawie nic w lodówce a to znaczy, że nie podjem dziś dużo 🤪
będę musiała wysłać mojego wieczorem na zakupy albo sama jechać jak dzieciaki pójda spać...
Kubkowa wczorajsza gorączka na chwilę obecną spadła 🙂 zaraz się bierzemy za gotowanie. potem porządki jak matik pójdzie drzemać 🙂
ale nie mam pomysłu co ugotować 😞 drugie dla G będzie z wczoraj 😁 chłopcy trochę chorzy więc i tak dużo nie zjedzą to tylko zupkę skombinujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry babeczki.Maja pewnie jeszcze na kibelku dyzur nocny konczy,a Michasia reszte poczkow dojada hahaha 😁 😁 Swoja droga Misia masz spust,nawet w wersji 1/2.Ja po 1 jestem pelna.GoGr jak zrobisz pomidorowke,to bym wpadla 😁 😁 A jak tam pijanstwo z bratem sie udalo?:P Ja dzis robie na obiad ulubione spaghetti P,no i do winko i swiece i na wiecej niech nie liczy,bo od wczoraj sie do niego nie odezwalam.Po prostu wykapalam sie i poszlam spac 😁 😁W sumie dobrze,bo Jula co pol godziny sie budzila,wiec chociaz do tej 23 se pospalam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia wczoraj brat przyjechał ale ostatecznie nie wypiliśmy piwa:P
bo miał go ktoś przywieźć a przyjechał autem to sama miałam pić?:P

a na obiad pieczarkowa 🙂 :P
też lubię pomidorową ale pieczarki mi w lodówce zalegają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry lasencje no ja z wami nie mogę, ok odnosze się ja dużego brzusia w ciązy nie mialam 114 cm na koniec było 🙂
Co do wczorajszego dnia to hmmm pożarłam paczkę biszkoptów i tosty z żóltym serem ☺️
No ale nic dziś od rana walczę była pyszna owsianeczka, przepis na blogu no i uszyłam spódnice foto na blogu
I miałam coś napisac ale sama już nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...