Skocz do zawartości

płeć dzidziusia kiedy? | Forum o ciąży


Amii

Rekomendowane odpowiedzi

ttinka napisał:
Widze że tylko moje maleństwo się jeszcze nie ujawniło ☺️
Heh na każdym usg się tak pięknie układało że nie wiem jeszcze czy będe mieć córe czy synka.
Hehe mam małego uparciuszka w brzuszku, który chce mamie zrobić niespodzianke :laugh:
No to masz Dziecuszko z charakterkiem hehe 🙂 fajnie tak ja tez chcialam niespodzianke ale pozniej Moj sie uparl ze chce wiedziec i zaczal mnie nakrecac ze juz nie wytrzymalam i zapytalam 🙂 tym bardziej ze chlopca nie bylo w mojej rodzinie od 1993 i tak sie zastanawialam czy to ja bede ta szczesciara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka nie martw sie na pewno Twój Maluszek pokarze co ma między nóżkami 🙂 A jak nie to chociaż niespodzianka będzie 🙂
A co do kolorków Anitek to ja w sumie też dlatego chciałam wiedzieć tylko teraz sie wkurzam ze mój synek będzie miał wszystko niebieskie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Synus ma niebiskie zielone zolte biale szare brazowe 🙂 🙂 🙂 i w paski i gwiazdeczki i wogole 🙂 To bedzie Nasza Gwiazdka Kochana 🙂 Jejkus szaleje za jego punkcie hehe :P
Titinka moze nastepne usg? 🙂 trzymam kciuki 🙂 ale to takie dziwne nie? niby usg mozna tam dopatrzec prawie wszystko ale jak sie dziecko wypnie albo zakryje to nic z tego hehe :P
a probowalas sie smiac albo z 2-3przysiady??? ja tak mialam na badaniu na przeziernosc bo Maly sie odwrocil pupcia :P no i pomoglo 🙂 moze powinnas sprobowac choc moze byc gorzej bo dzieciuszko juz ma mniej miejsca niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka tak miala hehe 🙂 do samego konca miala byc dziewczynka :P no i mieli mega niespodzianke 🙂 🙂 🙂 no coz Moj lekarz daje mi 85% choc dwa razy jajeczka juz widzialam wiec mysle ze raczej nie odpadna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupow to mam bzika hehe tylko siora wlasnie ostatnio mowila ze walizke jedna to ma cala spakowana ciuszkami do Malego i ze mam nie kupowac najwyzej pozniej zobacze czego mi bedzie brakowac i dokupie choc watpie ze czegos zabraknie hehe :P bo mam tego duzo 🙂 w styczniu zaczynam pranie 🙂 mysle ze w 2tyg sie wyrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...