Skocz do zawartości

KASOWANIE TEMATÓW | Forum o ciąży


maygirl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
są tematy na które nikt nie odpowiedział. Ja bym była za usunięciem takiego przeze mnie stworzonego,ale ADMIN jakoś mało zarządza tym forum....Ani nie można się z nim skontaktować (nie działa PM,a mail wysłany i zadnego odzewu). Powinno to forum być bardziej elastyczne i funkcjonalne,bo nie za miło z tego powodu się na nim porusza. Także serwer czasem jest tak obciążony,że nie mozna wejść.Aż się dziwię,to forum zyskało tyle zainteresowania,a nic więcej się nie robi w kierunku jego ulepszenia,hm nawet do dostosowania się do wymogów w pełni funkcjonującego boardu internetowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
ja niestety też nie dostałam odpowiedzi. A jak dostałam odpowiedź, że zajmą się np. tym że galerie działają bardzo kiepsko i wchodząc na profil danej osoby nie widać wszystkich zdjęć tylko ich część, oraz tym, że w opisie poszczegolnych tygodni ciązy brakuje wielu tygodni - to i tak się tym nie zajęto i nadal jest jak jest.
Z obciążeniem serwera jest jak jest - każda z nas tutaj to odczuwa wczesniej czy pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niedociągnięcia, zawsze gdy tylko znajdę chwilę czasu zajmuję się stroną.
Przed chwilą właśnie skończyłem redagować artykuły 18 i 19 tydzień ciąży.

Błędy będą poprawiane, kolejne artykuły sukcesywnie będą dodawane.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość
Admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...