Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monic zmienilas ustawienie strony musisz miec najlepie 125lub 100% jak otworzysz jakas stronke to w prawym dolnym rogu pisze ile masz % naciskajac na to mozesz zwiekszy lub zmniedjszyc ustawienie

Dosik ehh wiem co czujesz ja 7 tyg temu tez mialam swoj wyliczomny termin,a Wojtus chcial sie ze mna przywitac kilka dni pozniej nie pomagalo sprztanie,mycie okien w ogole nic sam wybral termin rowno miesiac przed moimi urodzinkami 🙂
cierpliwosciu duuuuuuuuuuuuuzo ci zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, ja po wczasach, ale nie o tym przecież mam dzis pisać :0

DOSIK!!!!!gratulacje!!!!!!ale sie wymordowalaś podobno, ale grunt, że juz jeseś po i masz skarba przy sobie 🙂))

Pozwolicie, że wypowiem się o laktatorach, bo akurat ja uzywałam i ręcznegio, i elektrycznego, i to sporo.
Przy Alicji miałam ręczny, owszem, przez pierwszy miesiąc czy dwa , póki młoda malo piła i nie m usiałam dużo odciagać, było ok, ale potem dostalam szału i...odcisków na rękach, myslałam że zwariuję, beznadzieja. tak sie umordowałam z takim odciaganiem, że niech reka boska broni. I powiedziałm, nigdy więcje ręcznego.
Przy Natalce kupiłam wypas-Medela Swing, no A-ME-RY-KA!!!w ogole nie ulega watpliwości, że taki jest lepszy. NAkaładasz na cyca i robisz co chcesz sobie innego, oszczędność czasu, zdrowia i nerwów, bo on o wiele lepiej odciąga, bez wątpienia.
No i rada, zależy, czy zamierzacie używać tego laktatora od święta, wtedy rzeczywiscie mozna sie pomordować ręcznym, bo szkoda pieniędzy. Ale jak ktoś, tak jak ja, odciągał, zamrażał woreczki na czas niebytności w domu np. ze wzgledu na prace, innymi słowy, uzywał go codziennie, to jednak polecam wydac troche więcej na elektryczny, niekoniecznie najdroższy, bo warto.

ale sie rospisaalm..ale to dlatego, że juz dawno na forum nie byla i się stęskniłam,ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,no sorki!!Nie bylo mnie dlugo ale to ze wzgledu,ze nie mialam dostepu do koma,a tak wogloe ,to cholernie zle sie czulam i wlaściwie leżalam i wegetowalam.Teraz juz mam 37 tydzień,ponoć jest to syndrom uwijania haha gniazda.Samopoczucie wrocilo,werwa do wszystkiego i zaczełam szaleć.Wczorej i dzis zrobilam wiecej niz przez cale 9 miesięcy.Prawde mowiąc tęsknilam za BRZUSZKIEM ale jak sie żle czujesz to masakra.W piątek sie dowiedzialam,ze dziewczynanie z Naszego Pażdziernika zmarlo wczesniej(sierpien) urodzony syneczek.Takie wiadomości dobijaja 😞 buuu.
Pozdrawiam Was laseczki,fajnie ,ze nadal JESTEŚCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że już wiecie o Dosiku 🙂 zapomniałam wcześniej napisać, ale sobie doskonale poradziłyście 😁

że niby ja po drodze? kurde u mnie to też się przeboje zaczynają...we wtorek do szpitala na wywołanie i sama nie wiem co o tym myśleć, przeraża mnie perspektywa spędzania tam czasu w samotności 😞 ale jeszcze chwilka i mała będzie ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa, jeszcze parę dni wytrzymasz, dasz radę, a potem już zawsze razem 🙂))) wiem wiem, dobrze mi sie mowi, ale ja tez tak juz nigdy wytrzymać nie mogłam. szczerze mówiąc potem żałowalam, że Alicja nie mogłe posiedziec w tym brzuchu dłużej, przynajmniej bym sie czasem wyspała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafiaani tylko że ja już od 6 m-ca ciązy się nie wysypiam, więc jeśli oto chodzi to bez różnicy mi 🙂
dzisiaj przed wyjściem na miasto jak miałam się ubrać to się nastękałam, napociłam, rozpłakałam i miałam wszystkiego dość. hormony mną rządzą, więc bardzo bym chciała żeby to już było JUŻ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga trzymam kciuki.Dlaczego idziesz na wywolanie skoro jest 39 tydzien???
Kochana tyle co w ciąży kobieta przejdzie,to te ostatnie chwile to już pikuś.Trzymam jednak kciuki abyś lekko przebrneła przez porod.Jak bedziesz ewentualnie pod kroplowka,to pomyśl,ze DWUPAKI z Brzuszka są myslami z TOBA>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...