Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję Maluda 🙂
dzisiaj odszedł mi chyba czop...dziwne to takie było, bo jedna mała skrzeplinka a reszta śluzu brunatnego i się nie powtórzyło. brzuch boli jak na okres momentami...ale czekam cierpliwie 🙂
pocieszyło mnie to bo przyjemniej coś się dzieje!! 🤪

czemu tak wcześnie? bo jak byłam w czw na wizycie to gin stwierdził że u mnie w środku nic nieprzygotowane do porodu, szyjka w stronę krzyżową...a ciążę mam albo źle wyliczoną, albo nie wiem, bo od 36tc Ewa jest na 40tc dorosła i on się boi że łożysko i wody stracą swoją hmm...ważność. chce mnie mieć pod kontrolą. troche się obawiałam, ale jak dzisiaj ten 'niby czop' mi odszedł tzn że tam coś się posuwa do przodu, czyli aż tak zapchana nie jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale mój nie był meduzowaty, ale przyjmijmy że był to czop 🙂 mam wtedy lepsze samopoczucie że coś już ruszyło hihi
ale poza tym nic nie boli, czuje się dobrze...zbieram siły może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa więc ja Ci życzę by to było już 🙂 Bo skoro chcesz juz być po to mam nadzieję, że dziś się dla Ciebie zacznie 🙂
a ja znowu w pracy - głowa boli niemiłosiernie (jak jestem w domku to przynajmniej mogę się położyć a tu trzeba siedzieć do 19) 😞 no i oczywiście czym byłby poniedziałek gdyby "góra" nie sterroryzowała nas pytaniem - kiedy bedzie neostrada 😞 tak na początek dnia i tygodnia 😞
ohhh, az się odechciewa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
listy są - tylko, że 50 % osób z listy to starsze osoby które nie mają nawet kompa, a drugie 50% to już ma internet (neostardę). I jak dzwonisz do takiego, piąta pod rząd tego dnia to tylko zostaje mi wysłuchiwać jak narzekają.. no i jak sie potem nie stresować?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
mafiaani tylko że ja już od 6 m-ca ciązy się nie wysypiam, więc jeśli oto chodzi to bez różnicy mi 🙂
Wierz mi, to inny rodzaj niewyspania 🙂 ale co Ci truję, sama zobaczysz. AJkos to sobie poukładasz wszystko.

Moja mloda po pierwszym dniu w zerówce, dostała nawet zadanie domowe. Ale kurczę miesiąć straszny, 520 zeta za przedszkole, dałam tez na basen 350 dodatkowo, jeszcze angilski 400-500zł. echh....no i musiałam buty na jesień jej kupić dzisiaj. MAŁE DZIECKO-MAŁY WYDATEK, DUŻE DZIECKO-CORAZ WIĘKSZY. no i jeszcze musze opiekunce zapłacić, no masakra.

Oki, Agaa, trzymam kciuki za udany porodzik. Ja jutro mam dyzur, to jak juz przyjdę po, to może Ty też już będziesz po.

papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie, nam sie wydaje, że jak dziecko jest niemowlakiem, to najwięcej sie wydaej, bo pieluszki i zupki, a to zbdura. potem jest coraz gorzej. no ale nie ma co narzekać, takie życie.

ja z dyzuru piszę, nie śpie, bo pacjenci ciężcy są, fatalna nocka..

Agaa juz w szpitalu, oby jakos poszło szybko i nie skońcyzło sie tym cc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Ciekawe co z Agga 🤢 Napisałam do wrześniówek może będą miały jakieś info

Ania powiem Ci szczerze, myślałam, że bedą większe wydatki przy niemowlaku.
Jakoś to leci... jedna babcia coś kupi, druga. Znajomi coś przyniosą.
Tak więc nie jest najgorzej 😉

Tak narzekamy na służbę zdrowia.. a jednak to ciężka praca. Typowa obsługa klienta 😁 Nie zawsze uśmiechniętego i zadowolonego z życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiaa napisał(a):
Hej 😉

Tak narzekamy na służbę zdrowia.. a jednak to ciężka praca. Typowa obsługa klienta 😁 Nie zawsze uśmiechniętego i zadowolonego z życia


kasiu, w 99% nigdy niezadowolonego.
Zaszwe mówie, że naszych pacjentów warto byloby wysłać do USA choćby, to by dopiero zobaczyli, jak cięzko może byc z elczeniem. Moja bratowa rodziła tam córcie przy pelnym ubezpieczeniu, a do porodu dopłacili ponad 3000dolarów, za każdą tabkletke musieli zapłacić. A u nas "wszystko sie wszystkim należy", taka jest dewiza przecietnego Polaka, szczególnie, tego, co nie pracuje, nie płaci składek a wszyscy dookoła muszą skakać, bo od razu TVN.W Stanach przecietnego pijaka pytaja nr ubezpieczenia, jak niemasz, to won z izby przyjęć, a u nas od razu tomografia i cuda wianki. A zwykły uczciwy człowiek musi tygodnianimi czekać na termin badania, bo taka politykę NFZ prowadzi. Należałoby rozpieprzyc tą instytucję. Wszyscy uważają, że wszystko jest wina lekarzy, a tak naprawdę normy wyznaczają ciołki z NFZ, które nie mają pojęcia o leczeniu. No ale takie sa polskie realia.

No, pogadała sobie...

No włąśnie, ciekawe, co u Agi. Pewnie jutro będzie mieć to cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania w 100% się z Tobą zgadzam...

U mojego ginekologa już na początku roku skończyły się "punkty" na przyjmowanie pacjentów na ten rok... Oczywiście wytyczne z NFZ... a i tak oberwało się niczemu winnym położnym i lekarzowi 🤢 To położna musiała wysłuchać wściekłych kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,zagladam i czekam czy Aga juz urodziła....nie mam juz cierpliwości.Dziś w nocy mnie straszylo.Mam zalozony pessar i nie mam zielonego pojęcia jak to z tym jest.Mialam większe uplawy ale żółtawe.Wiem,ze jak rózowe to juz nie ma na co czekać.Weszlam na neta aby sie czegoś dowiedzieć i dowiedzialam buuu,ze sciąganie go jest bolesne.
Ania,moze Ty mi coś podpowiesz.Nie chce sie nakręcać ale wole być psychicznie pzrygoptowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂 Już myślałam, że dzis nie zaglądne do Was ale jednak mi się udało 🙂 zaraz zbieram się do domku na kolacujkę i do łózia 🙂 jakaś taka śpiąca dziś jestem... ale ciągle mi ogórkowa po głowie chodzi (dobrze, że mi trochę z wczoraj zostało 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
Witam Was 🙂 Już myślałam, że dzis nie zaglądne do Was ale jednak mi się udało 🙂 zaraz zbieram się do domku na kolacujkę i do łózia 🙂 jakaś taka śpiąca dziś jestem... ale ciągle mi ogórkowa po głowie chodzi (dobrze, że mi trochę z wczoraj zostało 😁)


Ogorkowa 🙂 no to na syneczka chybaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
monic87 napisał(a):
Witam Was 🙂 Już myślałam, że dzis nie zaglądne do Was ale jednak mi się udało 🙂 zaraz zbieram się do domku na kolacujkę i do łózia 🙂 jakaś taka śpiąca dziś jestem... ale ciągle mi ogórkowa po głowie chodzi (dobrze, że mi trochę z wczoraj zostało 😁)


Ogorkowa 🙂 no to na syneczka chybaa 😁


tak, tak 🙂 chłopczyk bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...