Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiaa napisał(a):
Witam 🙃

Maluda no to już jesteś spokojniejsza 😉

To teraz w zasadzie Miłoszek w każdej chwili może przywitać świat 🤪


jeden stresik z główki,jest super.Czekam na porod,jestem gotowa i szczęsliwa,ze tak daleko doszlam z pomocą nieszczęsliwego krążka 🙂Mistrzostwo świata,jak to powiedzial moj lekarz.Jestem dumna.Tak pesymistycznie do mnie lekarze podchodzili...bo wiek,bo...a ja mowilam,ze jestem mloda duchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY!!! AGAA urodziła dzisiaj - poród SN a mała ma 4,1 kg !!! SERDECZNE GRATULACJE!!!

Maluda, cos o wieku gadasz??? mowiłam,że nie będzie bolało!!! NO I TERAZ TWOJA KOLEJ


Helołłł, a w ogóle kto ma jeszcze nk????? bo tylko Justi maluszka oglądam i czuje się niedowartosciowana!!! no dawać konto, jak ktoś ma!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa napisał(a):
Ejh Maluda tu wszyscy są równi wiekiem 😉
A poza tym ja się cały czas czuję jakbym nie przekroczyła 20 lat ☺️

Monia i do końca ciąży L4?

myślę, że do końca... a co wy o tym sadzicie?? czy to źle? nie chcę się codziennie tak bardzo stresować... czasem to już nawet po nocach nie śpię bo mi sie praca zaczyna śnić 😞 a tak będę mogła zadbać o seibie i mojego maluszka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik - bardzo wogóle sięzdziwiłam tydzień temu - pisałyśmy w sobotę (jeszcze popsułam sobie allegro) a w niedzielę wchodze na brzuszki i patrze u dosik juz po 🙂 to był dla mnie szok - przeciez chyba się nic nie zanosiło... wiem, że już opisywałaś całą akcję ale powiedz mi jak konkretnie się zaczęło.. skąd wiedziałaś że to już??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa napisał(a):
Ejh Maluda tu wszyscy są równi wiekiem 😉
A poza tym ja się cały czas czuję jakbym nie przekroczyła 20 lat ☺️

Monia i do końca ciąży L4?


to nie o to chodzi,tylko że lekarze pesymistycznie podchodzą do ciązy jak kobieta przekroczy pewien wiek.Jednak jestem dalej optymistką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...