Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik to świetnie, będziesz miała swojego Maluszka przy sobie 😉

Ania jakie masz piękne córki 🤪
Powiem Ci, że w ogóle nie wyglądasz na to, że urodziłaś dwoje dzieci, na prawdę super.

Emilce zaczęło ropieć oczko... eh 😞 Przemywam solą fizjologiczną... jak nie przejdzie to do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik pierwsze chwile z Kacperkiem w domku suuuuuuuuper 🙂 oby spal tak w domku jak dotychczas i dał mamie odpoczac 🙂 oj wiem co mowie hehe bo moj Wojtus spi tylko na spacerku i czasem po nim w wozku tak jak teraz wiec mam swoje 5 minut 🙂

niestety nadal borykamy sie z ta cholerna zoltaczka maluszek ma prawie 7 wskaznik bilirubiny , a powinien miec mniej niz 1 ehhh . .. nie wiem ale lekarka chce go mimo wszystko w przyszlym tyg zaszczepic 😞 i sama niewiem czy to dobrze w koncu maluszek powinien byc calkowicie zdrowy , a nie jest 😞
zastanawiam sie czy nei isc gdzies prywatnie by sie upewnic czy z tym chorbskiem i szczepieniem to tak moze byc choc jak bylam ostatnio prywatnie lekarka powiedzIala,ze absolutnie niee ehh i badz tu madra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh to mial identyczne wymiary jak JA gdy sie urodziłam 🙂

no to teraz pozostaje ci juz tylko cieszyc sie swoim szczesciem w domku 😉
czytalm gdzies,ze niechcesz karmic piersia , a szkoda bo to baaaaaaaaardzo duza wygoda zwlaszcza w nocy gdy np moj Glodomorek budzi sie co 2 godz z takim placzem jakby go ze skory obdzierali i nei mialabym sily i serca na to by mu szybko robic mleczko w butelce wiec poki cojestem szczesliwa,ze moge go karic piersia choc przez to tez ta zoltaczka sie mu przeciaga . . .
🤢 🤢 🤢


przemysl Dosik jeszcze to karmienie twoje jesli masz mleko to moze sprobuj podawac mu piers albo po prostu czasem karm go piersia,a czasem mlekiem modyfikowanym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi dobry pomysł z prywatną wizytą...
Nawet jak usłyszysz, że możesz szczepić... to przynajmniej będziesz miała czyste sumienie, że poradziłaś się nie jednego lekarza 😉
Mam nadzieję, że ta żółtaczka to tylko żółta skóra a nie objawy typu niespokojny Maluszek, ból dla Dziecka...

A co do spania, to moja Emila też nie chciała spać w dzień... już padałam na twarz... spała tylko na mojej klatce piersiowej po karmieniu 😉
Zobaczysz, że jeszcze trochę i się wszystko unormuje...
W zasadzie to ja sama zmuszałam Emilke do drzemek.. usypiałam ją i chyba w ten sposób unormowała sobie dzień. Pierwsza dzremka jest ok 10 - 1,5h, druga ok 13 - 14 - spanie do dwóch godzin 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik Kacperek jaki Słodziak 😉
Oj to musisz być przeszczęśliwa mając szczęście przy sobie 😉

Może wtrynię Wam się w rozmowę o karmieniu...

Dosik nie znam powodów czemu nie karmisz...
ALE...
ja na początku starałam się karmić, ale ni w cholerę mi to nie wychodziło.. nie umiałam przyjąć odpowiedniej pozycji po cc, bo wszystko mnie bolało! Mała krzyczała przy cycku, szarpała się z nim, nie potrafiła go porządnie chwycić... karmiłam więc przez osłonki silikonowe ozywiście ze łzami w oczach... bo ból po cięciu był nie do wytrzymania...
Ok starałam się jak mogłam, ale najgorsze były komentarze i 100 pytań na dzień, a czemu nie karmisz normalnie... a czemu na noc dajesz butle... a wiesz jakie to ważne... tak wiedziałam jakie to ważne... Wiec postanowiłam odciągać pokarm i karmić Małą butelką... ok byłoby wszystko ok, gdyby nie przerażający płacz Małej po każdym karnieniu 😮 Nie wiedzieliśmy co się dzieje... Diagnoza lekarza skaza... i tak przeszliśmy na mleko modyfikowane Nutramigen (no ale nie o tym miałam pisać).

Tak wiec Dosik rób jak chcesz, jak Ci serce podpowiada...
Na pewno nie będziesz gorszą Matką jak będziesz karmić mlekiem modyfikowanym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Kasiu tylko Ja jakies 2 tyg temu bylam na prywatnej wizycie u lekarki ( 80 ZL WIZYTA) i powiedziala mi ze absolutnie dziecko musi byc do szczepienia cala zdrowe a ta dzis z NFZ miala co do tego inna opinie po prostu mam dosc co lekarz to inna opinia

super,ze Emilka c tak spi w dzien mam nadzieje,ze tak jak piszesz nam sie to unormuje 🙂 BO W DOMKU JEST sajgon heh obiad co 3 dzien o normalnej porze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO zoltaczki to pozostaly nam wlasciwie tylko bialka żółte w kacikach , skorra jest juz bielutka jednak wciaz jest za duzy ten wskaznik ehh
maluszek rosnie jak na drozdzach wazyl dzis 6470 g i wlasciwie tylko dlatego,ze tak przybiera na wadze nie mam go odstawiac od piersi by szybciej mu ta zoltaczka poszla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NA żółtaczke poznalam tylko metody'
1. wygrzewanie sie pod lampami - mielismy to w szpitalu
2. przepajanie dziecka woda z glukoza
3. opalanie na słoneczku ehhh

nie ma na to lekarstw pozostaje czekac na cud zew koncu to pojdzie sobie
ehh najgrsze jest pozniej ktorej z kolei pobieranie krwi z zyly z głowy ktore trwa jakies 3/4 minuty i Ja placze i Wojtus placze 😞 CHOLERstwo jedne ehh znow za 3 tyg kolejny raz musimy isc ja zbadac ehh powiem wam,ze mam juz dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorrki Justi ale Emila sie budzi wiec tak na szybko

Współczuje Ci z tą żółtaczką... to straszne co piszesz 😞

A nr... znalazłam w necie... ale sacjonarny 0 32 245 58 78
Mój mąż ma jego nr kom zapisany w swoim telefonie, wiec jak przyjdzie z pracy to wezme ten numer i tu zapisze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...