Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj Aniolek spal dzis 3 godziny od rana do teraz po prostu szook nigdy mu sie nic takiego nie zdazylo hehe tata bedzie mial ciezko , bo po poludniu ide w koncu po ciazy do fryzjera jakos sie ogarnac pasemka czy cos zrobic . .. mleko w lodowce czeka wiec musza mezczyzni sobie dac rade 😉

Dosik przyzwyczaisz sie 🙂 Uwierz mi da sie do takich pobudek przyzwyczaic Ja juz to zrobilam 🙂

kurcze znow mi sie sni jak wracam do pracy 😞 ehhh do kitu ta nasza szara Polska polityka i prawo 😞I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda, zdradzę, czemu nie..jestem lekarzem - robię specjalizację z chorób wewnętrznych.A mój Malż jest sadystą dentystą 🤪

Dosik, ja zmarżałam pokarm z jednego dnia, ale z dwóch już nie. Najlepiej kup sobie fure woreczków specjalnych do zamrażania pokarmu, są np. na allegro, one są sterylne i w nich spokojnie nawet male ilości wiążęsz i mrozisz, a jak później będzie Ci więc ej potrzeba to rozmrozisz dwa na raz.

Jak coś moge doradzić o oczkach, jak przemywacie, to od zewnętrznego kącika do wewnątrz, a potem przejedźcie trochę od wewnętrznego kącika oka palcem(nieco uciskając) do dołu noska(po bruździe). Tam biegnie kanalik łzowy i czasem u maluszków się przytyka. Przez taki masaż mozna poprawić odpływ łez w kanaliku. To jest czesto przyczyna ropeinia oczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda, Ty tu nie kokietuj, mialaś się zmywać na porodówkę, a tu nici z tego...czekam czekam i się doczekać nie mogę 😉Miłosz się zadomowił, co nie?
No mam nadzieję że do czwartku urodzisz, bo wylatuje na konfernecje do Londynu i nie będzie mnie 3 dni...no i nie wytrzymam tyle czasu bez informacji brzuszkowych..buuuu, spręż się kobito!


AAAAAAAAAAAAAAAAAAaa...dopiero zauważyłam, że Natalka ma dziś równo półtora roku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny !! 🙂
Co tam u was ?? 🙃
u nas coraz lepiej nie zapeszając 😜
Mały dwie nocki teraz spał dobrze obudził się tylko raz na karmienie 😁
ale słuchajcie mam problem 😞 dalej boli mnie kość ogonowa ;/
i chyba będe musiała iść z nią do ortopedy sprawdzic czy jest nadwyrężona czy pęknięta 😞
jejciu masakra 😞
spotkała się któaś z czymś takim ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mafiaani napisał(a):
Maluda, Ty tu nie kokietuj, mialaś się zmywać na porodówkę, a tu nici z tego...czekam czekam i się doczekać nie mogę 😉Miłosz się zadomowił, co nie?
No mam nadzieję że do czwartku urodzisz, bo wylatuje na konfernecje do Londynu i nie będzie mnie 3 dni...no i nie wytrzymam tyle czasu bez informacji brzuszkowych..buuuu, spręż się kobito!


AAAAAAAAAAAAAAAAAAaa...dopiero zauważyłam, że Natalka ma dziś równo półtora roku!!![/


quote]


hehe,no trzeba troche pokokietować,a co do porodu,to MIłosz naciągnął mnie na ten wydatek z pessarem hahaha,jakoś mu nie przeszkadza brak krążka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mafiaani - pozwol ze i ja wykorzystam twoja wiedze - mam jedno pytanie.
Moja lekarka kazała mi zakupić i brać od 24 tc DHA - dawka 500. Mam jednak problem - w żadnej aptece nie mogę dostać takiej dawki. Maksymalna jaką znalazłam to 350... Jakmyślisz - czy mojej lekarce mogło się coś "pomylić"?? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam wszystkich preparatów z DHA. Ale tak naprawde to nie ma znaczenia, czy jesz 350, 500 czy inną dawkę, nie ma żadnych wytycznych czy standardów dotyczacych takich suplementów. To nie antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda, no weź nie rób siary!!! No i oczywiście dowiem sie ostatnia po przylocie!! wrrrrrrr 😠 pogadaj no z tym Miłoszkiem, poopowiadaj mu o cycu, to zmieknie i wyjdzie 😁

Kasiu Biedna Emilka!!! zdrowia życzę!!!!

NIe chcę nic gadac, ale jutro może będę sie wypowiadać w tvp.... 🤪ale jeszcze cicho sza! może mnie to ominie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...